Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tarara

Jacy sa niemieccy faceci, mezowie?

Polecane posty

Gość gość
Jak się czujesz świnio, jak mu lizesz jaja, wiedząc przy tym, że jego dziadek palił Polaków w Oświęcimiu? Odpisz mi świnio. Jak się wtedy czujesz, gdy twoj ryj jest w jego jajach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu przebrzydla świnio nie odpisujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy sami jak wszyscy mezpwie... Mierni i z czasem dziadzieja. Chceliby d**y codzinnie, bo nie chca wydawac na d****** bo uwazaja sie za kogos lepszego... A jak dupaja to wygladaja tak samo smiesznie jak kazdy facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinio nie odpisałaś na pytanie. Co czujesz gdy lizesz jaja potomkowi nazisty, który mordowal i palił w piecu ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniale i upominam, ze za mało dokładał do pieca... Przez to zydy sie panosza po polsce... A tak jego dziadek to barachoło cae by spalił, nie ograbialiby polski... A ty lubisz zydom d**e całowac zapomniałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wszystko na temat polskich świń w uka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia55
Myślałam że ten facet niemiec pojechał a on tu siedzi ? Dziewczyny pomuszcie kici ? Nie chce zeby wiedział kim jestem ? Bo to skomplikuje sie jeszcze bardziej ! Ja kicia jestem z tradycji niemieckiej jak sie dowie że jestem z trAdycji niemieckiej to by sie skompolkowalo jeszcze bardziej wiecie dziewczyny co mam na myśli ślub ? A ja nie wiem czy wezmę ślub zjakimkolwiek mężczyzna ? Boję sie tego jak każda kobieta niemiecka co jeśli będzie klapa albo okaże sie menda kobieciarzem ? Dlatego nie mogę bo nie znoszę kobieciarzy ? Moja glowa z now boli ? To nie wszystko dziewczyny los chce mie z nim na dodatek zlaczyc ? On tego nie wie lepiej zeby nie wiedział bo będzie cierpiał bardziej ? Kicia nie moze niemcu panu o tym powiedzieć ? Bo sie wstydzę ? Nawet bym sie nie odważyła mu to wyznac ,bo spalilabym sie że wstydu ? Dziewczyny jak mam przegonic go z tej polski ? Najgorsze że facet zaczyna coś podejrzewać że kicia jest prawdopodobnie z tradycji niemieckiej ? Co jeśli pozna prawdę że kicia jest protestantka to sie skomplikuje jeszcze batdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia56
Kicia dziewczyny jak mam go przegonic z tej polski tego niemca ? Najgorsze że jest cudzoziemcem tak jak ja cudzoxiemka ? To sie skomplikuje jeszcze bardziej ? Dziewcxyny ja kicia nie wiem czy chce sie żenić i miec dzieci ? Co jeśli jest kobieciarzem ? Kicia nie wie już co ma robić ? Facet chce za wszelką cenę więcej o mie sie dowiedzieć ? To by sie skomplikowalo jeszcze bardziej ! Wiecie co mam na myśli dzieci ślub i rodzinka ideal. To by sie skomplikowalo zarówno dla niego jak i dla kicci bo sluby kosztują do 7tys .Minie trochę czasu to wyjedzie z polski ? Kicia nie wie co już robić miesiąc że sie źle czuję to on jest w polsce ? Jak by się dowiedział że kicia jest protestantka to ten niemiec protestant żyć by mi nie dał ? By mie podkrywał i wreczał by mi kwiaty różnego kalibru bo by mu odbijało ?? Jak to zaakochanemu facetowi ? Dziewczyny ja kicia protestancka nie mogę dopuścić do takiej sytuacji ? Nawet zareczynowej i tej z tej podrywaniem ? Jeszcze trul by mi coś o niemowlakach ? To już zła bym była ? Im dłużej ten facet siedzi w tej polsce kici sytuacja jest nie pokojaca ! On nie może wiedziec kim jestem ? Bo wiecie dziewczyny co by kicie czekało ? Dlaczego ten facet nie siedzi w niemczech ? Tylko uwziol sie na polskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od człowieka ale bardziej odpowiedzialni , jeden mi powiedział że nie ożenił się przed 30 bo nie chce się zaraz rozwodzić tylko mieć długie udane małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×