Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natala20

Jak samemu wycieniować włosy?

Polecane posty

Jak w miarę ładnie wycieniować włosy?:P Dlatego chcę to zrobić sama,poniewaz mam uraz i nigdy nie pojdę do fryzjera. Mam cienkie i delikatne włosy a po fryzjerze połowa moich włosów została u fryzjerki;/ Dlatego chciałam sama cos fajnego wykombinowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy sie nie stac cie na
fryzjera i chcesz sie sama obciac?? Gratuluje odwagi i glupoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhm..................
otwórz oczy najpierw to byś wiedział, czemu nie chce isc do fryzjera. MA CIENKIE I DELIKATNE WŁOSY A PO WYJŚCIU OD FRYZJERKI JEST ICH JESZCZE MNIEJ(widocznie za dużo ścina). już dotarło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekhm dzięki za napisanie tego co chaiałam:) Chodzi mi o to,ze sporo włosów mi wypada a po wizycie u fryzjera i róznych extremalnych zabiegach straciłabym 3/4 włosów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DR PSYCHOL NR 1
może za fryzjera ci wyrwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhm..................
doskonale Cię rozumiem. sama miałam piekne, dlugie włosy a te fryzjerki zrobiły mi z nich siano do ramion. stosuję szampony, odżywki, henna wax treatment, zeby je odbudowac, ale nie widze poprawy. a na odzywianie do fryzjerek nie ide, bo tylko naciagaja. a jedyny efekt, to wygladzenie, ktore trwa max miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale idź do dobrego fryzjera ( lepiej zaplacić wiecej,a byc zadowolona :) ) nie rób ekstremalych zabiegów :) tylko poproś o ściecie tak, aby dobrze sie układały. Wytłumacz fryzjerowi o co ci chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammammamamamamaaa
jest taki sposob na samodzielne wycieniowanie, ale nigdy nie probowalam. Musisz wygiac sie w przod tak mocno zeby glowa byla do gory nogami i wlosy swobodnie wisialy w powietrzu, i takie tniesz w linie prostej. Jak staniesz normalnie to wlosy beda rowno pocieniowane, chyba rozumiesz o co mi chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobną sytuacje tyle,ze ja sama sobie zniszczyłam włosy prostownicą:( Od ok 4 lat nie prostuje,nie suszę,nie robię ekstremalnych fryzur a poprawa jest niewielka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhm..................
cholerka... ja tak swojej powiedzialam, to tak mi je wycieniowala, niewiadomo co jeszcze zrobila, ze wcale ich ukladac nie moglam. kiedys mialam ulubiona fryzjerke, ale niestety juz nie prAcuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhm..................
ja takze bym nie skorzystala;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammammamamamamaaa
no normalnie, tniesz w poziomie prosto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammammamamamamaaa
wyczytalam kiedys w gazecie ze tak sie robi, no ale robisz to na wlasna odpowiedzialnosc. Ale jak tak pomyslec to logicznie brzmi, moze wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci dszczerze. Jestem fryzjerka i jak wiadomo mam hopla na punkcie włosów. Tez wkurzalam sie an fryzjerów, niekiedy sama wzięłabym nożyczki pokazała fryzjerce jak sie scina ;) Przyznawałam sie wtedy, ze jestem fryzjerka i od razu lepiej cięły włosy :D Ale do zreczy. Teraz chodze do bardzo dobrego fryzjera. Fakt faktem płacę 60 sł za strzyzenie, ale nie poszłabym do innej. :) Żadnych zabiegów nie robię. Farbuje włosy sama w domu szamponem koloryzujacym. Susze włosy chłodnym powietrzem, nie używam pianek, itd... moje włosy sa lśniace i gęste. uzywam odżywki po kozdym umyciu i tyle :) A z jakiego rejonu Polski jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neeeska
na youtube są filmiki jak samodzielnie ściąć, wycieniować włosy :) ale polecam fryzjera chociaż sama mam do nich uraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotana*zakochana
cholerka... a jako fryzjerka co bys mogla poradzić na porost włosów? albo choćby ich zagęszczenie? jak/czym je odbudowac po rozjasnianu, suszeniu i prostowaniu. czy ampulki semi di lino diamante pomagaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob kucyka
i go zetnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakłopotana- to ładnie zniszczylas sobie włosy. Tak naprawdę nie wirze w te wszystkie specyfiki. Niedawno miałam dekoloryzowane włosy. Starsznie tego załuje :( Po 2 tygodniach znów zafarbowałam an ciemno :classic_cool: Też miałam zniszczone. Powiem ci co ja robiłam. Przede wszystkim ściełam je troche( te najbardziej zniszczone) po myciu włosów uzywałam maski an włosy ( odżywki) suszyłam chłodnym powietrzem, zero protownicy, żadnych lakierów, pianek, itd... Musisz je nawilżyć. A kapsułki... nie ufam im zbytnio, jak dla mnie sa przereklamowane... natala- troche daleko, bo mogłabyś przyjsc do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotana*zakochana
zrob kucyka i go zetnij - moja kuzynka tak zrobiła i potem biegiem poszła do fryzjera.. jej włosy były potem jedną wielką falą :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotana*zakochana
cholerka... akurat z piankami, lakierami itp problemu nie mam, jednak prostowac musze, bo nigdzie bym sie z tym sianem nie pokazala. i wszystko przez rozjasnianie. gdybym mogla cofnac czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POwiedzcie mi jak to jest-moja koleżanka prostuje włosy prawie codziennie od 4 lat a ja prostowałam raz na kilka dni przez rok i wypaliłam sobie włosy:) Dodam,ze koleżance wypada dziennie góra 5 włosów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotana*zakochana
Natala20- chyba jednak najlepszym wyjsciem bedzie pojscie do fryzjera ;) jednak moze nie do tego, co Ci tak wlosy zabyt mocno obciał ;d pójdz i powiedz, ze chcesz delikatnie wycieniowac, bo masz cienkie włosy i nie chcesz, aby było ich jeszcze mniej ;) dobry fryzjer powinien Cie zrozumiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×