Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natala20

Jak samemu wycieniować włosy?

Polecane posty

Gość a ja wam powiem....
Natala może koleżanka miała prostownicę, która mniej niszczy włosy? Na dodatek może używała spreji termoochronnych, jedwabiu itp.. duzo zalezy tez od struktury włosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggggiiiii
sa takie nozyczki degazowki. kup i sprobuj wycieniowac sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka prostuje włosy najzwylkejszą prostownicą i nie uzywa żadnych specyfików a ma piękne włosy:)Coż to zalezy chyba od genetyki hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem....
najwidoczniej ;) ja niestety po mamie odziedziczyłam cienkie, delikatne włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem....
podobno na wypadające , delikatne włosy dobre są tabletki inneov, jednak sama nie próbowałam, bo troszkę kosztują, a zawsze szkoda mi pieniędzy na tabletki na włosy ;) przyznam się, że wolę ciuszki kupic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzesika77
Boże jak ja poszłam do fryzjera to moje włosy tyłka dosięgały chciałam się ściąć na ,,emo" a fryzjerka zrobiła z nich zwykłe ścieniowane włosy tylko ze były już po ramiona.. już nie pójdę więcej do żadnego fryzjera. Jeśli sama chcesz wycieniować włosy to musisz je brać warstwami do przodu głowy i ucinać ,,ząbki" tzn. raz krócej, a raz dłużej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natoosh
sa takie specjalne nozyczki do tego nie sa zbyt drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol
Tutaj masz http://www.youtube.com/watch?v=sSWACGVQND4&feature=related jak zdobedziesz tak ostry noz powinno pojsć.. jak po masle. Wlasciwy pokaz od ok 1,37 minuty wczesniej gadka szmatka. A swoja droga ciekawe dlaczego to robi na manekinie, czyzby nie bylo odwaznych zdecydowanych chetnych ...? ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×