Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elin

jaka suszarka jest dobra

Polecane posty

Gość rudano
Również polecam Babyliss Le Pro Express warta swojej ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosiaaa
warto zainwestować w lepszą suszarkę, nie ma co niszczyć włosów na tanich "reklamówkach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy ledy tylko przy telewizorze. Zależy od pomieszczenia w jakim chcesz umieścić oświetlenie? Duży wybór mają na avans.pl, ja tam zamawiałam i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usza
Korzystam od roku z suszarki Babyliss w 100% spełnia swoje zadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorciia
Moim skromnym zdaniem babyliss najlepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulana
Babyliss najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violkatobolka
ja mam remington i jest super, kupiłam na przecenie w media expert ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiiaa
ja używam suszarki firmy Rowenta , spełnia wszystkie moje oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.fryzomania.pl/blog/?p=1553 Wiadomo, że najlepsze warunki zapewnią suszarki, które są stabilne, jakościowe, a tutaj macie takie, które są przeznaczone do salonów fryzjerskich. Pewnie - wyższy wydatek, ale zdecydowanie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berxa
Każda suszarka jest dobra o ile ma szeroki zakres temperatur, mocy oraz posiada generator jonów ujemnych, który bardzo ułatwia modelowanie, a przez to włosy są krócej narażone na działanie wysokiej temperatury. Takie lepsze suszarki jakich używają fryzjerzy są wg mnie najlepszym wyborem, bo są trwałe i wydajne, kupowałam jakiś rok temu taką suszarkę jakiej używa moja fryzjerka, podała mi stronę https://sklepfryz.pl/ gdzie ona sama kupuje sprzęt i kosmetyki. Suszarka nieco droższa niż w popularnych sklepach, ale naprawdę jest dobra, wygodna, mocno grzeje i dmucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez kupiłam pralko-suszarkę. One nie są takie drogie. Na electro.pl mają kilka fajnych i tanich modeli. Jak bym miała mieć samą pralkę i suszyć osobno to nie wiem gdzie bym upchała suszarkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam rowente, kupilam w media expert, super jest i jeszcze wypelnilam u nich ankiete i moze wygram 750zl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie wypełnia się tę ankietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście korzystałam z Philips HP8280 / 00 i sprawowała sie świetnie, i nie jest zbyt droga bo sklepach takich jak emag czy sferis: - 3 stopnie regulacji nadmuchu - 3 stopnie regulacji temperatury - opcje dodatkowe: zimny nadmuch czy jonizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość wchodzisz sobie na stronkę ME i tam masz info o tej ankiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za informacje o ankiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketme

Proszę - fryzomania.pl/gamma-piu-barber-phone-old-style-suszarka-barberska-2000w.html

Kupujesz porządną suszarkę i masz święty spokój na lata. Taka sobie poradzi w salonie, a już pod potrzeby domowe na spokojnie wystarczy przez dekadę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalamamam

dla mnie najlepsze są od zawsze sprzęty babyliss. bardzo lubię je za wykonanie i design. fajne jest to, że można sobie dobrać odpowiednią linię do rodzaju włosów, czy ma się je cienkie czy sztywne, to te sprzęty sobie poradzą ze stylizacją. największą "wadą" babyliss jest to, że urządzenia działają, działają i działają, więc nie da się ich zmienić zbyt szybko na nowszy model ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globbka

dobra suszarka to taka, która suszy włosy ;) a na poważnie, to celuj śmiało w babyliss, bo tam masz wybór różnych rodzajow suszarek. do regularnej, różnorodnej stylizacji lub dla cienkich, łamliwych włosów. do wyboru do koloru. A! i poluj na promocję, bo ta marka często jest spotykana w dobrych cenach.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila

ja od kilku lat używam tylko sprzętu do włosów marki babyliss, suszarkę tez mam od nich, model 6735e jest idealny do  długich włosów i gęstych, ma funkcje turbo więc turbo szybko te włosy suszy. Można w niej ustawić i prędkość suszenia i temperaturę z jaką chcesz te włosy suszyć no i ma funkcję jonizacji przez co włosy wyglądają na zdrowe i błyszczące i nie oszukujmy się są lepiej chronione przed przegrzaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×