Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hehehehahaha

Ideał kobiety - według kobiety

Polecane posty

Gość hehehehahaha

Jaki powinien być według was, wygląd i charakter. Faceci też się mogą ewentualnie wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pfffffffffff
A po co kobietom opisywać ideał kobiety?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahaha
Ideał - coś nieosiągalnego, coś do czego powinno się dążyć. Jakie wy chciałybyście być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko na chwile
Zacznijmy od tego ze idealow nie ma;-) ale pogdybyac sobie mozna... Wg mnie idealna kobieta powinna sie czesto usmiechac, byc wygadana, miec pasje w zyciu i powinna byc "CIEPLA" - ale nie chodzi o temp. ciala, tylko o to zeby byla mila, wyrozumiala, lubila sie przylulac, glaskac. Takie jest moje Kobiece zdanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladym
wedlug kobiety normalna,z poczuciem humoru,mila,kulturalna ,zadbana, pewna siebie ,niezalezna,ktora ma pasje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monica Bellucci/Marylin Monroe piekna , oczytana, inteligetna,z klasa, szanujaca siebie, znajaca swoja wartosc, dama. seksowna, uwodzicielska, intrygujaca czasem wladcza i dominujaca a czasami ulegla i niewinna zawsze niezalezna od nikogo, sama byc sobie pania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie
opisywac idealu kobiety. Osobiscie wole patrzec na fajne, zgrabne, zadbane laski niz na facetow. A jak jest jeszcze inteligentna i dowcipna to tylko pozazdroscic. Moj ideal: Megan Fox, Catnine Zeta Jones, Eva Longoria. Nic wymyslnego mysle ze wszystkim sie podobaja. Zazdroszcze urody latynoska. Od razu mowie, ze jestem hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahaha
depeche15 co dla Ciebie znaczy uwodzicielska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokieteryjna, trudno zdefiniowac albowiem kazda kobieta jest uwodzicielska inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahaha
Ja znam tylko jedną naprawdę uwodzicielską kobietę... w pełni tego słowa znaczeniu. Wiadomo, że każda jest na swój sposób, ale w życiu nie każdy sposób jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aoopois
mnie rodzice cowali zawsze na taka grzeczna kluche, jak cos glosniej si zachowywalam tp pas w tylek, foch na tydzien sorry ze nie na temat ale apel do wszystkich rodzicow i przyszlych rodzicow -nie chowajcie swoich corek na cieple kluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda ale jesli pomyslisz: marylin monroe miala zupelnie inny sposob uwodzenia niz monica bellucci ale oba niezawodne. ja znam kilka takich kobiet... kazda inna ale kazda ma to cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aoopois
wiesz depeche trudno nie uwodzic jak sie wyglada jak monika bellucci ona nic specjalnie nie musi robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu sie mylisz. jest wiele pieknych kobiet na swiecie, w holywood szczegolnie. i zadna nie jest w stanie powtorzyc fenomenu belucci czy monroe> dlaczego? bo nie kazdy ma to cos, nawet jesli ma piekno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahaha
depeche15 zgodzę się z Tobą, jednak uroda była im bardzo pomocna. Niezwykły wygląd+iskierka w oku+całe zestawienie mowy ciała = puls przedzawałowy, niewiele kobiet to potrafi;) Nawet tych niezwykle pięknych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr. K
Dla mnie idealem kobiety jest kobieta charakterna. ktora sobie stawia jasno cele, ktora umie mowic nie i ktora jak kocha to na zaboj. Ktorej nie rajcuja pierwsze lepsze blyskotki i ktora sie nie jara meskimi lalkami :D . ma swoj system wartosci i o niego walczy ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teżelunia
Zacznijmy od tego,że nie ma ideału.Bo nawet jeśli nam się tak wydaje(obserwując aktorki)to jest błędne określenie ponieważ one grają i są całe 'zrobione' nie tylko fizycznie..Zatem byłabyś szczerze zaskoczona jej osobą będąc sam na sam.To pewne. W kobiecie liczy się kobiecość w całym tego słowa znaczeniu,a kobiecość między innymi zawiera delikatność,ciepło,wrażliwość.To wcale nie znaczy,że nie moze być czasem np wściekła czy uwodzicielska,ale bez kobiecości nie ma nic ponad.Wcale nie musi mieć super ciuchów,tony kakijażu itp.Jest to czasem niby ktoś całkiem przeciętny,nie wyróżniający się w tłumie,a jednak...ma to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×