Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PIEKNA BRZYDULA

ŁOJOTOKOWE ZAPALENIE SKÓRY

Polecane posty

Gość PIEKNA BRZYDULA

chcialabym wam wszytskim cierpiacym na to przewlekle schorzenie podsunac bardzo bardzo bardzoi dobry kosmetyk! jest to naturalne ziolo ktore nawet mojej delikatnej i wrazliwej skory nei podraznily. wydaje mi sie ze dalabym sobei za ten kosmetyk obciac co najmniej jeden opalec;] polecam goraco AMLE w proszku. stosuje sie ja jko maseczke na buzie, dekolt, itd. wszedzie tam gdzie macie zmiany tradzikowe, albo po prostu dla pielegnacji buzki. Mi BAAAARDZOOOO pomoglo w leczeniu lojotoku, ale niestety nei jest to sposobv na wyleczenie GO! jestem pewna na 100% ze wasza xera poprawie sie o bardzo duzyu stopien i przy uzyciu JESZCZE dodatkowo jakiegos oczyszczacza od SRODKA uda sie walka z lojotokiem. ja pomyslalm sobie ostatnio ze wspnaiaym rozwiazaniem jest OCZYSZCZENIE OD WEWNATRZ organizmu z toksyn. KTORAS poddawal asie moze jakiemus zabiegowi oczyszczania jelit? PODOBNO daje to wspaniale rezultaty i dla wieluosob byul to klucz w walce z lojotooiem. wiadomo ze jest to choroba NIELECZALNA(:(((((() waklczymy tutakj z objawami i z tym zeby nei powrocil, ale naprawde jest mozliwe pokonanie tego swinstwa z naszych buzi. ja w to goraco wierze. Jezeli macie jakies NATURALNE sposoby walki z lojotokowym zapaleniem skory , korzystalyscie z jakichs zabiegow oczyszczajacych to BARZDO bym prosila zebysmy dzielily sie tutakj naszym doswiadczeniem. co wiecej niz jedna glowa to nei jedna!!! ja jak skorzystam z jakiergos zabiegu na pewno sie odezwe. Pozdrawiam was bardzo serdecznie i czekam na wartosciowe wnioski i opinie;] Buziaki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może najpierw należałoby zacząć od środka i zbadać hormony bo to one odpowiadają za to co mamy na buzi i głowie..żadne maseczki płukanki czy inne zabiegi w pełni nie pomogą jeśli nawalają hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIEKNA BRZYDULA
a jakie hormony nalezy zbadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIEKNA BRZYDULA
czy to sa platne badania? i jesli npo okaze sie ze mam za duzo testosteronu to wtedy tabletki si ebierze do konca zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIEKNA BRZYDULA
i przyszlo m ijeszzce na mysl ze moze lepsze niz talbetki by byla dieta organiczna. czyli produkty swieze, bez konserwantow, ze sklepu ze zdrowa zywnoscia. czy ktos probowal tak walczyc z lojotokiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak badania są płatne ale dzięki nim wiesz co szwankuje..być może u Ciebie przyczyna leży gdzieś indziej..dlatego warto wybrać się do dermatologa aby ocenił buzię i zlecił odpowiednie badania dzięki którym będzie wiadomo co tam szwankuje.. Co do długości brania leków to nie tak że do końca życia..chociaż wszystko zależy od efektów leczenia..czasem po odstawieniu tez ,,złe rzeczy'' mogą wrócić ale niekoniecznie.. ile byś brała to już lekarza działka i to on o tym decyduje Co do zdrowej żywności to jak najbardziej dobry pomysł.. Ale badania są konieczne..może coś z hormonami nie tak, może sprawy kobiece typu jajniki..ginekolog też by się tu przydał..bo niestety to skomplikowane jest i czasem dermatolog musi działać z ginekologiem-endokrynologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIEKNA BRZYDULA
bylam u dermatologa. raz mi zleconao badania, ktorych w koncu nie wykonalam. myslalm ze moze samo zniknie i probowlam sam to cos wyleczyc. bralam ORUNGAL . jest to antybiotyk. czesciowo pomogl. po odstawiniu oczywiscie lojotok powrocil;] jest to dobry lek na recepte a sama nei wiem czy go brac. strasznie sie boje efektow UBOCZNYCH. wiadomo ze kazdy lek je wywoluje! ja chcialbym byc zdrowa takze na buzi iw jakis naturalny sposob;/ nie wiem czy to mozliwe;(((((((( ale masz zrobie sobei badania. a mam jeszcze pytanie odnosnie opalania. czy jesli na buzie zastosuje krem z filtrami , i jest to przyspieszacz do opalania to czy moge w ogole sie opalac? bo dobra metoda walki z lojotokiem oze byc tez slonce? probowala moze ktoras? czy to nei pogorszy choroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz..dermatolog cos podejrzewał więc zlecił badania nie wykonałaś to zbierasz tego owoce... Na twoim miejscu nie opalałabym buzi z łojotokiem bo możesz narobić sobie więcej bigosu niż masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIEKNA BRZYDULA
myslisz ze lojotok sie nasili od slonca? a ja wlasnie pomyslalm sobie ze moze jak sie przyciemni na brazowo ta buzke to bedzi eto mneij widoczne.....Niedlugo jade do bulgarii...nei wiem czy inwestowac w kapelusz ; ]czy wystawic buzke na sloince; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×