Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pepsimaniak

upławy czy prawidłowa wydzielina?

Polecane posty

Ostatnio poszłam do ginekologa z pieczeniem i swędzeniem oraz żółtymi upławami. Diagnoza - infekcja bakteryjna. Dostałam sumamed doustnie, metronidazol w czopkach, gynalgin i lactovaginal. Mężuś sumamed i metroniazol w tabletkach. wybrałam wszystkie tableteczki, zakończyłam lactovaginalem i przez kilka dni nadal miałam jakąś niewielką ilość wydzieliny. (Rano oczywiście wypłynęła reszta kapsułki) wydzielina jest rzadka i mleczna, bez zapachu ale pozostawia ślad na bieliźnie a do tego czuję się niekomfortowo. Wydzielina nie zmienia swojej konsystencji tylko jest cały czas taka sama - rzadka i mleczna. Dziś jestem w 13 dniu cyklu (mam 28 dniowe) wczoraj miałam ból owulacyjny, a dziś ilość wydzieliny zmniejszyła sie do minimum. Czy to normalne? Czytałam że po lacovagialu zwiększa się ilość wydzieliny z pochwy? Czy to może jednak upławy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie za krotko bralas leki, nie z twojej winy... Proponuje isc do lekarza jeszce raz , niech zmieni leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoja droga, czesto zdarza sie ze dziewczyny maja tego typu uplawy i nawet po dlugotrwalym leczeniu , uplawy nie znikaja. Sa to tak zw. nawracające zakażenia pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja gin wyjechała niestety na urlop. Zanim zmieniłam ginekologa na upławy dostałam polseptol i na 4 miesiące był spokój. Może teraz tez spróbować? Biore lacibios femina, lactovaginal 2 razy w tygodniu i miałam cichą nadzieje że wreszcie będzie spokój. Poza tym planujemy dziecko i chciałabym żeby wszytko było OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×