Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

**** wiersze na zaproszenia ****

Polecane posty

hej, co Wy na to, zeby utowrzyc topic, w którym będziemy wklejały wiersze, które można wydrukowac na zaproszeniach?? ja podaje 2 , które m isie spodobały: Jedno jest tulko w życiu szczęście: kochać i być kochanym...\" Georges Sand A kiedy będziesz żoną moją, umiłowaną, poślubioną, wówczas się ogród nam otworzy, ogród świetlisty pełen zorzy... A kiedy będziesz mężem moim, rozdzwonią nam się wszystkie dzwony, pachnąć nam będą winogrony i róże śliczne i powoje, całować będą włosy Twoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwedsa
a ja bym proponowalam zeby pisac wierszyki takie jak sie pisze ze np. zamisat kwitow chce sie dotac miski, albo butelke wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi ise to nie podoba - nie robimy wesela dla pieniedzy, wiec po co pisac ze chcemy kase? jak ktos chce cos dac, to niech da to, co uwaza za słuszne, nie chce nikogo przymuszac do dawania pieniedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wybralismy ten Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie. zastanawialismy sie jeszcze nad tym: Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno. Odtąd jedno, choć nadal dwoje.\" zreszto jak zamawia sie zaproszenia to wysylają pliki z tymi wszystkimi wierszykami wiec tam jest z czego wbierac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieliśmy takie: \"Czy zechcesz ze mną przeżyć dni wyśnione? Odpowiesz - tak - bo ufasz mi szczerze. Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, Bądź dla mnie takim, w jakiego dziś wierzę.\" - moje imię \"Czy zechcesz los swój złożyć w moich dłoniach? Odpowiesz - tak - bo serce mi dałaś. Lecz kiedy włos zbieleje na skroniach, Bądź mi wszystkim, czym dzisiaj być chciałaś\" - imię M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×