Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zespół

zespół dobry czy zły

Polecane posty

Gość zespół

http://www.youtube.com/watch?v=0d37EVoRIPU czy ten zespół jest dobry czy nie bardzo, bo bardzo skrajne opinie słyszałam. Byłam na trzech weselach na których grali i mi się podobało i chciałabym ich wziąć, ale na tym ostatnim narzekało z 10 osób (ale to tacy, co tylko jazzu i jakichś ballad na co dzień słuchają), co narzekali. Na szczęscie to mniejszość, ale wątpliwości zasiała, narzekali na akustykę, ale deszcz lał tego dnia i nocy więc może to dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
po tym co widać na filmie nie da się stwierdzić czy to dobry zespół czy zły, a swoją drogą akustyka sali nie zależy od warunków atmosferycznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół
ale muzykę słychać, bo to o tę muzykę niektórym chodziło, a nie o to czy dobrze zabawia. Dobrze zabawia, ludzi wyciągają, to nagranie jest z aparatu, więc słabe, bo nie najlepszy mam.To akurat było grane po jakimś kolejnym posiłku, więc mniej osób na sali, ale tak to przeważnie pełen parkiet był, ale i tak narzekali, więc zgłupiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół
akustyka trochę zależy, bo po wilgotnym bardziej niesie. Tak czy owak zła akustyka sali nie jest wina zespołu. Jakos dali radę, coś tak kręcili w "oprzyrzadowaniu" i wszyscy wiedzieli co grają. Bo jak na tej sali byłam na sylwestrze z innym zespołem, to tragedia była. Czasem juz pół piosenki minęło, a Ty dalej nie wiedziałeś co grają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
zawsze znajdą się tacy co narzekają-no norma, jeżeli Tobie się podoba to chyba najważniejsze :) a co do samej muzyki to co można wymagać od kawałka puszczonego z Midi, brzmią jak większość zespołów-bezpłciowo, wokalista trochę nie nadąża czytać tekstu, chyba za szybkie tempo ustawił ;) i nie zna układu piosenki ale może już zmęczony był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
jeżeli chodzi o ustawienie sprzętu to też trzeba mieć jakieś pojęcie bo dobrze nie znaczy głośno ;) ale faktem jest że zdarzają się sale w których niewiele można zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...w każdej sali coś ukręcisz..,ale jak zła akustyka,to trudno pogodzić dobrą słyszalność z powerem,jajem muzycznym,kopem.Najlepszy jest złoty środek..lepsza słyszalność,słabszy puls taneczny w tych \"ciulnych\" akustycznie salkach:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
siekba - ustawiasz żywe instrumenty (perkusja, bas itd.)??? Oczywiście że dobry akustyk zawsze potrafi coś wykręcić, szkoda że właściciele sal nie przygotowują ich pod tym właśnie względem, głupie oszczędności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespól
podnoszę - co na temat konkretnego zespołu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×