Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kredkaaaa

JAKA PrOSTOWNICA JEST NAPRAWDE DOBRA?

Polecane posty

Gość kredkaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanaberia2432
ja wczoraj kupilam sobie PHILIPS STRAIGHT CERAMIC -super jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dwie ceramiczne: szeroką z Wigo i wąską do krótkich kudłów z Remingtona. Obie maja dwa lata i ani nie są spalone ani w żaden inny sposób uszkodzone. A jak jestem u sióstr w domu to korzystam z Rowenty z wymienianymi wkładami. One kupowały ją za ponad 150 jakiś rok temu a teraz można kupić za stówkę http://www.electro.pl/produkt-ROWENTA_Prostownica_CF_7052_2B_NOTATNIK_magnetyczny_GRATIS-30930,184.html Seria Elite Model Look. Jest lżejsza od tamtych chociaż ma szerokie te płytki ceramiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Remingtona już od 2 lat i jestem zadowolona. Modelu dokładnie nie pamiętam, ale używałam już z tej firmy 3 i właściwie polecić mogę wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezorientowanaaaa
ja od kilku lat mam philipsa, nie wiem jak sie nazywa.... salon straight? ceramiczna we kazdym razie i jest super ale dfroga byla jednak nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balagan
braun es2 jonizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balagan
o taka http://www.swistak.pl/a4496539,Prostownica-Braun-ES-2-jonizacja-Gw-24m.html szybko sie nagrzewa,regolacja mocy nagrzewania,wlosy sie nie elektryzuja po niej,i nie niszcza tak jak po zwyklych prostownicach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 232333232
a ja mam babyliss i nicki clark ..mialam tez toni& guy dobre bardzo ale drogie 200-300zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowniez wigo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się w zasadzie nie dziwię, że takie bardzo drogie prostownice są znakomite - liczy się jakość sprzętu, a przede wszystkim to jak prostują i czy bardzo niszczą włosy. Takie byle jakie prostownice robią z włosów wióry, dlatego lepiej zainwestować trochę więcej i kupić coś naprawdę dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×