Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

XSCAPE SCREAM PRIVACE -On miał tu swoją misję do spełnienia i widocznie ją wypełnił. Tu na tym świecie nie byl szczęśliwy-powiem więcej byl nieszczęśliwy więc Bóg go powołał do lepszego życia. Bóg też widocznie chce trochę porozmawiać i posiedzieć z Michaelem . A co do stanu zdrowia M to z tego co Joe mówił u L Kinga M ktoś pomógł zejść z tego świata,zresztą cała rodzina podejrzewa spisek i zabójstwo więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman:-D Właśnie miałam napisać że w poprzednim zdjęciu STARTEGICZNE MIEJSCE mocno wyciemnione.... a Ty złotymi pOeciałaś i... WSZYSTKO WIIIIIIIIDZĘĘĘĘ Mike:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
women co cie przesladuje :classic_cool:?? ja uciekam, dzieci rano wstaną a ja dalej przy kompie bede siedziec:D rano wpadnijcie na kawe. Ja bede pewnie kolo 8 to zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostata fota! Bomba:-D A tym palcem tak fajnie krecił na konertach i miał wtedy taki przezszywający na wylot wzrok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten palec jest.... taki freudowski:D:D:D Kobietki, ja musze isc... bo mi sie zwiazek przez to cafe rozpadnie;) do jutra Kochane:) 🌻 dzieki za wspanialy wieczorek 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
jeszcze tylko zapytam, czy macie jakies foty ze ślubu MJ - OBOJĘTNIE KTOREGO ? Co do palca to ja juz wiem co bym z nim robiła, i z tymi oczami, nogami, ustami, biodrami ahhhh a te włosy............. o matko ide juz bo zwarjuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
papa wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbet malinowo truskawkowy
Kiedy umiera bliska nam osoba, czujemy wewnętrzną pustkę, samotność i tęsknotę. Uświadamiamy sobie, że pewien okres w naszym życiu się zakończył, że coś z nas uleciało, że bezpowrotnie coś straciliśmy. W takich momentach samotnie wyruszamy w świat wspomnień. Zamyśleni, tępo wpatrujemy się w jakiś przedmiot i oddajemy się nurtowi refleksji. Ocieramy się o coś niepojętego, o wszechogarniającą i nieskończoną tajemnicę, dławiącą nas uczuciem smutku i rozpaczy. Przez moment, mignięcie oka jesteśmy u rzeczy, które dotąd zdawały się nam nieważne, a dopiero teraz przybrały realną postać. Z łzą w oku i drżeniem rąk uświadamiamy sobie konieczność zachodzących zmian, zdajemy sobie sprawę, że wszystko, przemija, że nic nie trwa wiecznie. Niepojęte jest to jak prędko mija to, co ważne – nasze życie – i nikt nie wie ile będzie trwało, dlatego powinniśmy przeżyć je świadomie, wykorzystując je całkowicie. Powinniśmy uczyć się miłości i cały czas kochać, tak jakby była ostatnią. A więc „śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...". Ja wierzę, że gdzies jestes moze nie z nami tu na ziemi, ale gdzies blisko, że patrzysz na nas i cieszysz się, że tyle osób Cię kocha.. Pamięc o Tobie nie zginie, póki żyjesz w naszych sercach Czemu go już nie ma!? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
SORBECIKU - pięknie napisane :) dziewczynki znalazlam moonwalka i wlasnie pobieram :D bede miala ciekawą lekture na weekend. Mam pytanie mam dwa filmy, 1 historia krola popu a 2 niezwykłe życie. Te filmy mam juz dosc dlugo ale ich jeszcze nie oglądalam, boje sie ze bedą tam jakies pierdoly i inne niczym niepotwierdzone farmazony wiec pytam czy widzialayscie i mozna spokojnie oglądnąc czy lepiej nie włączac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ostra- wyslalam Ci Moonwalka orygin. :) XSC- ja ogladalam tak na wyrywki w zasadzie hist. krola popu- ale nie moglam tego filmu zdzierzyc. momentami MJ przedstawiony jak maksymalnie infantylny koles :o zezlil mnie ten film, ale nie ogladalam calego, wiec moja opinia nie moze byc wiazaca. tego drugiego wolalam juz nie ogladac.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj XSC mozg mi sie lasuje ... :o :o Ja widzialam ten caly drugi film- jest ok, zadnych pierdol tam nie ma; raczej ujecie zawodowe, techniczne. Spokojnie mozesz ogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×