Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość pestka arbuzowa
cholera, nie wiem, nie mam pojęcia już a strasznie mnie to zaciekawiło. to w sumie nagranie nie najlepszej jakości przez mikrofon od komputera, trochę stłumiony dźwięk... mówi wolno, nie jest to luźna rozmowa, tylko niby jakiś komentarz...Nie wiem z czym to porównać teraz.. hmm 4.19 - oświadczenie u Geraldo. podobny ton wypowiedzi http://www.youtube.com/watch?v=7bsQ5FGECGQ&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcie co mnie nurtuje? no do cholery przeciez Mj nie wygladał na uzaleznionego to raz,dwa ze ciagle tworzył nadal jego wystepy był perfekcyjne i ze nigdy sobe ne odpuszczał...nie odwoływał kncertów ani wystapień publicznych,nie spóznał sie nie zawalał jednym słowem no i ze jakos nikt by nie zauwazyl ze jest jakis dziwny?inny? heh cos i sie wierzyc nie chce.... wszystko szyte grubymi nicmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🌻 Ktoś spisał i zamieścił na YT ten wiersz Michaela, o którym mówicie: "Behind The Mask Don't judge a leaf by it's color Be at my side and call me brother Never leave when I'm alone Walk with me 'til I get home Some people say they can not figure What is normal, what is bigger For what is normal? Is it a bird? A silent tree that surely can't be heard? Stick with me 'til black and blue You'll see my colors digging through If you don't, then you're not view A splash of light in heaven's dull Do you feel the crunch of all your leaves? Do you know just what I need? A bit of life, a kiss of love Show me here what lies above Behind the mask there's only me Abridge all to identity A single face, a wonder's place Then through right to our entity."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-----
Abraja,na próbie 2 dni przed smiercia ,moim zdaniem wygladał naprawde dobrze,ale moze sie myle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak działaja niektóre uzywki bo szalało sie za młodu....ale po kopie nastepuje dół a jakos takch scenek,filmów czy zdjec nie ma wiec co roba nam wode z mózgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
mICHAEL ODWOLAŁ wiele koncertów z róznych przyczyn przez ostatnie lata nie wystepował, nie podpisali z nim kontraktu w las vegas, własnie z takiego powodu, ze słaniał sie na nogach, nie nadawał sie do wystepow ci z aeg go namówili, to oprawcy chcieli go zameczyc na smierc nie udalo im sie, bo zmarł wczesniej, a moze im sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyt to dlaczemu ja tym nie wiem?i nikt mnie nie powiadmił...wstyd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
na wiekszosci dokumantach jest data 2002 wiec muszą to byc z podobnego okresu fotki. Chyba ze trzymal je az do teraz. P y t ja rowniez mysle ze na nagraniach to nie MJ. Co do wystepow i slaniania sie na nogach masz racje, dziewczyny chyba zapomnialy ze byl pewien okres w ktory MJ nawet nie chodził, wozono go na wozku inwalidzkim - wyglądal potwornie .:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
zauważyłam ze na filkach z tabletkami są daty 2003 i 2004 mysle ze sa to zdjecia ktore zrobiono po śmierci MJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
kurcze, zly link podalam :(zaraz go znajde..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viera Viera
ja już zgłupiałam totalnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
no liberian domyslilam sie ze cos nie tak :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc po niemiecku moge przetłumaczyc chociaz dawno nie uzywałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viera Viera
Liberian to jest to nagranie po anniversary 30 co to dziewczyny mówiły, że był lekko wcięty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
liberian napewno byl zmęczony i napewno na prochach :( bez dwoch zdan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
ja tylko zrozumialam,ze mowienie dla Mj ostatnio jest jak tortura i ze przepowiadaja "jego koniec"..no ale ja obcowalam z niemieckim 15 lat temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
lekko wciety to on nie był moim zdaniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
przesłuchałam jeszcze raz obydwa nagrania jednak masz racje Michael brzmiał tak słodko w 2001 miał ten wysoki głosik dobre porównanie wynalazłas dobre zestawienie jednak w tym nagraniu nr 15 jest momentami taki odcien barwy głosu, jakby nie Michaela i za duzo tego mlaskania ta osoba na pewno studiowała głos Michaela i cechy chcarakterystyczne jego wypowiadania poszczególnych głosek predkosc wymowy, akcent i to takie {endaaa} haha perfekcyjnie podrabia ale wiesz, czym sie demaskuje, własnie tym, ze powiedziala (ta osoba) ze ejst jakims tam fanem i o Michaelu mówi w 3 osobie- on a głos ma jego czyli podrabia go, oczywiscie tym gosem chce wprowadzic zamieszanie ale pomysl na chwile, zaklądamy, ze to prawdziwy Michael przemawia po smierci udajac fana.... co mogliby fani o nim pomyslec o jego postepowaniu niech kazdy wpisze pierwsze skojarzenie ja mam dwa- dupek i wariat sory- to bylo nieprzemyslane, tak poprostu mi sie pomyslało czy Michael był dupkiem i wariatem i czy nie umarł i teraz daje voicemaile? nie sadze wiesz, mysle, ze gdyby on jednak chcial sie odezwac udajac fana, to zrobiłby to na bardziej znanym forum ten voicemail nie jest szeroko znany podejrzewam, ze to autor strony narazie lece, a co Wy o tym msylicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
no ciekawe...swoja droga ciekawie by bylo zobaczyc Mj wcietego :p hehe, jakby sie zachowywal :) czy nie ma takich video na yt?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej wiecej bedzie tak pokazane wideo ukazuje znudzenie zmeczene i nieprzytomnego Michaela,który ledwo sie porusza....ledwo moze wypowiedziec słwo michael jackson wyglada jak zombi,podtrzymywany przez Elizabeth ledwo moze cos powiedziec do mikrofonu czy t upadek Michaela jacksona Przyjaciele mówia ze poddał sie kolejnej peracj i ze ból jaki w skutek tego odczuwa jest bardz slny i ze rzyjmuje silne leki.Biograf Mj jest w szoku gdzyz zna go bardzo dobrze i nie rozumie.Wywiad nie zostaje udzielony bo wypowiedz jest dla nego turtura dalej nie umiem cy nie wydaje wam sie ze w tym momencie jak Mj wstaje i mów sorry ktos w tle gada po Polsku uwaga na mikrofon bo juz pewna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
woman - widzialam ten film historia.... masz racje do dupy!!!! okropny wrecz, MJ przedstawiony tam jakby byl wrecz umyslowy :( a facet mial łeb że szok! Głupek by takiej kariery nie zrobił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
P.Y.T. sadze dokladnie tak samo jak Ty! :) po co Mj mialby sie bawic w cos takiego? Co by mu to dalo? Zadnych pozytywow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
abraja - dzieki za tlumaczenie :) tak, tam jest powiedziane: "uwaga na mikrofon", wiec to akurat bylo w PL..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×