Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

maz obejrzal moje wczorajsze nagranie i powiedzial ze jest obciachwe powinnam se chociaz uczesac umalować ze mam skasowac i wiecie co/ bimbam se he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka zwana Jandą
wiem wiem, kocham tę wersję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak na 2 rece - jedna na kuchence, druga na klaw.:D Smooth🖐️ w tej wersji who is it to on spiewa potem chyba : have a mercy on me... ale mozliwe, ze ja gluchem juz jestem w tym wieku:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
do pozniej ja tez lece. ps - moja siostra wcale sie MJ nie interesuje, pokazalam jej foty omera i zapytalam czy jej kogos przypomina odpowiedziala ze MJ :D MUSI COS W TYM BYC - :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka zwana Jandą
dzięki woman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dipak Czopra
kilka komentarzy na temat nagrania nr 15 z myspace: TRANSCRIPT : "Oh hi Peter, this is erm Donald, I'm calling from the UK, I just wanted to say hi and hope you're coping OK with the passing of Michael. And err, it was a shock to everyone and it still is. And erm, his music will live on, this is something I hope. And, I was thinking about today about all the music that has been out in the recent years and recent months and some of the songs just are not memroble anymore. There needs, there needs to be, you know, something big happening in the music industry. There needs to be a reform, erm, I think that's why Michael got with Will.i.am because he was making great innovative, positive, music and I thought that was brilliant. And erm, I hope other people get inspiration from Michael. And err, and erm, continue on making err, some great music you know. Erm, and that's all I got to say and err, if you want to add me, I have MSN. And erm, yeah, I have Facebook, I hope to hear from you shortly. Bye Peter." [Coming from a British person: that accent is American. Definitely not British.]" - "Donald from the UK?. On a different thread on here, someone mention is name. Even The Donald from the UK doesn't have that English accent which is stranger to me. Some of the other ones from perter pan seem very interesting as well." -" that does sound like michael he kind hide his voice " - "That is certainly NOT a British accent! Not from Britain myself, but do watch British tele a lot. To me that was definately American accent..." -"That sounds like Michael, and there is no way that's a British accent! I mean, if someone calls that a British accent, then what the hell is mine? :P Unless this Donald person meant he was just calling from the UK? - "I am from the states, that is an american accent for sure!!! and I have never heard of anyone from the UK name as simple as DON!" -" Ok guys, that recording is currently at position #13 now, titled New User 7/14/2009 8:53am (long after his death) AND... if that is NOT Michael Jackson's voice then I am a monkey's uncle. A few things I want to point out to you that I'm surprised you haven't picked up on yet at the time I am typing this: 1. He is "calling" from the UK, not saying he is "from" there. UK could be where MJ is now. 2. Look at the music list in the upper right. The NAME of the song selections are a message to his fans! In sequence order they are: Final Mix Chillin in the Sky (I'm done, this is it, now I'm just chillin out, not sure WHERE the in the sky comes in though), We Had Enough (I got tired of it all), All my love (my fans), Wind beneath my wings (I had to jet), Billy Jean Beat Box (all of my music) and In the Closet (I put all my past life behind me now, it's stowed away). All of these songs or "collage mixes" are by artist(s) known as The Greatest Milestone, yet a Google search only returns this myspace page. The subliminal message is easily decoded as...This is my final music, I'm chilling out, we (I) had enough all of my love (fans), the wind is beneath my wings and I'm outta here, all of my music is behind me now and stowed away, I'm in hiding now (children often hide in closets). 3. The title the owner of this myspace gives himself is "The Greatest Milestone" - don't you think that the passing (or retirement) of MJ would be at this juncture? Despite the repeated statements he makes on his site that he is NOT MJ himself, I have a trained eye that tells me otherwise. It's buried in the structure of his sentences and in his selection of wording. Certain use of his language is identical to that of MJ. 4. Peter Pan PYT reference - MJ loves anything having to do with childhood. Peter Pan lives and exists where? In a place called Neverland. Where did MJ live? Yup, in a ranch mansion called Neverland. As for PYT? Pretty Young Thing - it's in his earler song. In all of my obsessive compulsive like research trying to uncover the truth of what happened to MJ and where is he now...In every shred of evidence that THIS forum or any other website has provided as proof that he is still alive...THIS myspace page is by far the best proof provided hands down. I will now dedicate and focus 100% of my attention on it. Rae, I think you found the underground radio station and frequency that MJ is broadcasting from. Crying out to his fans that his is still alive and well yet forced to cloak it with outright deception that it is not him. Look at the my pictures on that site. Some if not most of them have never been published publicly before that I'm aware of. The are personal MJ family photos! Wake up guys!!!" -"This is a very strange site to me.. there are lots of old family pictures.. Joe's & Katherine's parents etc.. So it must be a VERY close friend of the family.. And the audio with the poem sounds very suspicious to me..'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Znalazłam kilka fajnych ciekawostek: :) Słyszałam ,że używa Calvin Klain ( nie wiem jak to się pisze ) OPIUM, Ja tez słyszałam, ze Michael używa opium. Kiedyś jakaś fanka mi mówiła, Michael używa kilku rodzajów perfum. W 1996 r. - używał perfum o nazwie -obsesion 2. Co do Biblii kiedyś gdy chciał coś poprzeć słowami Biblii lub tłumaczyć to brał tę osobę do pokoju i pokazywał fragmenty z Biblii. Tak było np. w przypadku Theresy Gonsalves, która była na niego napalona i chciała z nim uprawiać seks przedmałżeński. A tak na serio to ta pani podobno bez pamięci zakochała się w MJ i utrzymywali kontakty listowne. Ona twierdzi, że Michael zapragnął się z nią kilka razy spotkać. Ta pani napisała książkę pt. `Obsessions: The Shocking True Story of the Real Billie Jean in Michael Jackson's Life` gdzie domniemane jest, że to Ona była tytułową Billie Jean. Tutaj zdjęcia MJ i ta pani... http://img233.imageshack.us/my.php?image=2014024128a0ae9721b5401jg4.jpg http://img507.imageshack.us/my.php?image=fba07220eca0810da1b5401of8.jpg Michael nie był orłem w szkole. Nie lubił matematyki, ale najważniejsze jest to, że dostał w 1988 r tytuł Honoris Causa w dziedzinie nauk humanistycznych-H.Pondera Michael kocha filmy takie jak Harry Poter i film science fiction np.-Gwiezdne wojny, filmy rysunkowe -Walta Disneya, horrory np.-S.Kinga,filmy akcji z Deniro, filmy z Chaplinem i stare kino od G.Rogers po filmy z F.Sinatrą i G.Kelly, bardzo lubi też oglądać programy w animal planet. Z ulubionych zajęć domowych Michaela to rzeczywiście lubi odkurzać w domu. Michael Jackson jest praworęcznyi uwielbia zespół ace of base (ponoć szalał na jakimś ich koncercie xD). Jeśli chodzi o pomysł na Jego krok księżycowy - Moonwalk, to wziął się on od żydowskich dzieci które kiedyś Michael obserwował jak tańczyły na ulicy i to od nich się uczy i to one są jego inspiracją do wymyślania układów tanecznych. / z resztą nie tylko/.Sam o tym mówił w jednym ze swoich wywiadów. Ulubione miejsca: kontynent Afryka, Polska (yyy serio???), Francja Podobno Lisa brała tabletki antykoncepcyjne bez wiedzy Michaela...podczas gdy on chciał mieć z nią dzieci...zapewne to przyczyniło się do ich rozstania... Lisa nie chciała dzieci tak od razu, chciała poczekać, aż ich związek będzie trwalszy. Nie chciała walczyć potem w sądzie o opiekę nad dzieckiem. Ale Michael naciskał. Znalazł tabletki i się wściekł. Wtedy też zniknął na kilka tygodni i nie kontaktowali się. Pierwszy raz spotkali się po tej kłótni potem na MTV 1995. Michael miał dla niej niespodziankę podczas występu i chciał pewnie coś powiedzieć, ale była tak wściekła, że się bał i wskazał tylko palcem w jej stronę i powiedział I love you baby. Lisa mówiła o tym w wywiadzie, że Michael przyznał się jej potem gdy byli już w domu. Pogodzili się chyba na krótko, bo potem się rozwiedli. Krótko po jego pobycie w szpitalu, kiedy nie chciał z nią rozmawiać, Lisa złożyła pozew. Cóż z tego, skoro i tak jeszcze przez 3 lata po rozwodzie, kiedy był mężem Debbie i urodziły się Prince i Paris widywali się, spędzali razem wakacje, spotykali się w Hotelu i na imprezach rodzinnych takich jak urodziny Lisy. Ostatecznie w 1999 roku zerwali całkowicie. Ponoć po jego wywiadzie w którym powiedział, że Elvis też miał operację nosa i że wie to od Lisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Abraja o jakim nagraniu piszesz??? :p :p Kurcze ciekawe czy używał opium, bo to mój ulubiony zapach w wersji damskiej, jak i dla panów hmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
NARCOMANKA - abraja 2 lub 3 strony wczesniej wkleila linka do nagrania poszukaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Omera,to już była o nim mowa wcześniej-sam Joe Jackson wyrażnie powiedzial w jednym z wywiadów,że wiedział od zawsze,że Omer jest synem Michaela. Zresztą na uroczystości pogrzebowej siedział wraz z najblizszą rodziną,to o czymś świadczy,Tu jest ta wypowiedź Joe: http://www.youtube.com/watch?v=J1qZvS16QlA A jeśli chodzi o kondycje Michaela w ostatnim czasie to w wywiadzie u Larry^ego Kinga Joe powiedział m.in: - O śmierci M dowiedział się o śmierci MJa od fanów. - Nie wie, gdzie jest ciało Michaela i nie chce mówić o tym, dlaczego nie wie... -pożegnał się z Michaelem w szpitalu. - Chce zapamiętać MJa żywego, nie go w trumnie. - Leonard Rowe- nie był na ostatnich próbach MJa, ale uważa, na podstawie wyglądu, wagi i wydajności psychicznej, że Michael miał problemy ze zdrowiem. Dawno nie wiedział Michaela, ale zna go od 30 lat i poznał, że nie jest zdrowy. - Joe również uważa, że z Michaelem nie było dobrze i nie jest zaskoczony wypowiedzią Rowe’a. Chciał dowiedzieć się o co chodzi, ale nie mógł się skontaktować z Michaelem. - Joe jeszcze nie wie, jakie są wyniki autopsji, nie pytał o nie. - Joe uważa, że Michael przyjmował coś jeszcze, oprócz narkotyków. To była nieczysta gra, ktoś chciał skrzywdzić Michaela. - Rowe, zapytany co wie na ten temat- W ostatnich dniach życia Michaela, przeprowadzano wiele podejrzanych działań w jego otoczeniu. Życie MJa było ostatnio kontrolowane i manipulowane. Nie pozwalano mu podejmować własnych decyzji, nie pozwalano mu pracować z kim chciał, mówiono mu, co ma robić, ludzie go kontrolowali- ci sami ludzie, którzy kontrolowali go finansowo. Larry pyta- kto? Rowe odpowiedział- promotorzy z AEG. - Larry- dlaczego ludzie z AEG mieliby krzywdzić Michaela, jeżeli ten zamierzał występować dla nich? Rowe- Michael nie mógł podejmować samodzielnie decyzji. AEG zatrudniło ludzi, których Michael zwolnił w przeszłości. To było niezwykłe/dziwne. Rowe był osobiście zatrudniony przez MJ, ale wszyscy byli temu przeciwni. - Rowe mówi o doktorze, który mieszkał z Michaelem. Lekarz pomagał Michaelowi, który, jak powiedziało AEG, był w świetnym zdrowiu. Ale dlaczego ktoś, kto jest całkowicie zdrowy, jak powiedziano, potrzebuje kogoś, kto będzie się nim stale opiekował? Michael był uzależniony, a lekarz umożliwiał pogłębianie się jego uzależnienia. - Joe uważa, że coś poszło nie tak - Joe nie rozmawiał z Michaelem o narkotykach, bo nigdy nie miał na to szansy. Larry- dlaczego? Joe- Nie był w stanie dostać się do MJ, ochrona to uniemożliwiała, uniemożliwiała ich kontakty, „odcięto go od MJ”. Joe nie wie, dlaczego Michael nie widywał się z nim. - Joe mówi o doktorze- lekarz uciekł, szukali go 3 dni, to dla niego jest nieczysta gra. - Joe nigdy nie skrzywdził Michaela. Wychował go. Kochał go, nadal go kocha. - Larry do Joe- czy czujesz się winny? Joe twierdzi, że chciałby zrobić więcej, zburzyć mur i zapewnić mu ochronę, jaką zapewniał mu w przeszłości. - Larry mówi o wypadku podczas kręcenia reklamówki Pepsi. Pyta, czy był to zwrotny moment dla Michaela. Joe- spowodowało to pewnego rodzaju szkody, ale Michael nigdy z nim nie rozmawiał na ten temat. - Rowe uważa, że ten wypadek wpłynął na MJ. Kiedy Rowe poznał Michaela, ten był całkowicie przeciwny narkotykom i alkoholowi. Michael zaczął brać narkotyki w 1984 roku, aby koić ból. Rowe uważa, że ju z wtedy zaczynał się uzależniać. - Joe zapytany, czy wypadek i oparzenia mogły być powodem zapoczątkowania operacji plastycznych, odpowiada, że tak mogło być. - Joe nie jest zbyt zaskoczony, że MJ nie uwzględnił go w testamencie, ale nie zabolało go to. - Joe i Katherine nadal są małżeństwem. - Rowe został ustanowiony przez MJ za swojego przedstawiciela. Potem MJ wysłał mu list, w którym napisał, ze nie chce, aby Rowe go dłużej reprezentował. Rowe twierdzi, ze nigdy nie otrzymał takiego listu, a list jest dowodem na to, ze MJ był kontrolowany. AEG nie chciało Rowea w otoczeniu MJa. AEG chciało trzymać z dala od MJ, ludzi mu przychylnych, aby moc go kontrolować. - Joe miał się pojawić na koncertach w Londynie, mimo tego, ze chcieli go tam widzieć [pewnie chodzi o AEG] , bo wiedzieli, że będzie obserwował wszystko, co robią. - Rowe też wybierał się na koncerty, bo Michael zatrudnił go, aby zajmował się jego finansami. Jeszcze raz potwierdził, że nigdy nie dostał listu, w którym Michael nie zgadza się, żeby nadal go reprezentował, mimo tego, że była wielokrotnie ku temu okazja. Michael powiedział, że chce aby Rowe zajmował się jego pieniędzmi, ale AEG tego nie chce, bo ma inne plany względem jego finansów. Rowe powiedział, że Michael miał okazję dać mu list 3 tyg przed smiercią, ale nigdy nie wspomniał o tym. - Joe- AEG chciało płacić MJ w dolarach amerykańskich, a on chciał, żeby Michaelowi płacono w funtach. Ludzie z AEG powiedzieli MIchaelowi, że trasa opłacana w dolarach, może być porównywana z opłacaną w euro (?) - Rowe- Michael zgodził się na 10, nie 50 koncertów. Powiedział, że nie może ich zrobić. Nie wiedział jaka była umowa i potrzebował Rowe'a, aby to wyjaśnił. MJ chciał rozłożyć (odwołać część?) koncerty. 50 było niezgodne z wolą Michaela. Powiedział, że nie wyraził na nie zgody. - Joe nie wie, czy Michael był muzułmaninem, gdy umierał. - Joe twierdzi, że nie popełnił żadnych błędów. Michael został dobrze wychowany, ie biegał po ulicach, jak jego rówieśnicy. MJ miał braci i siostry, z którymi mógł się bawić. Dzieci, który był w wielku Michaela, nie żyją teraz. Joe mówi dalej, że nigdy nie znęcał się nad synem. Powiedział, że wielu ludzi w Ameryce bije swoje dzieci, ale on tego nie robił. - Ulubiona piosenka Joe- Earth song. Michael jest idolem dla wszystkich. - Joe i Rowe podejmą odpowiednie działania, aby dowiedzieć się, co tak naprawdę było przyczyną śmierci Michaela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio elka fajnie sie slucha
Moglby ktos napisac o czym mowi ta osoba z nagrania 33 na myspace tego Peter Pana? na koncu jakis wiersz a wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaRamazzottiego
Widzę, że znowu przybyło tu wpisów w tym wątku. Nikt jakoś nie leci na EROSA dziś. Wszyscy tylko na Majkela. :( No cóz... ja też nie lece na niego za bardzo. Jest trochę stary, SIWY!!! (sic!) i nie wiem... no lepszy Ricky MArtin. Ale cóz.. ja po prostu MUSZĘ być fanką Erosa. Napisałam Ramazottiego bo nikt by nie skojarzył zapewne o co mi znowu chodzi :( A piszę tu bo jedna z was napisała , że ma 3 jego płyty. Mogę zapytać ile one kosztują? Pozdrawiam, fr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaRamazzottiego
Szczerze mówiąc to trochę skrzypi jak dla mnie ten cały Eros. Ale jest z Rzymu. To mi się może przydać. Westchnę czasem za jego duszę i jesteśmy kwita jak myślę. Pogrzebu lepszego od Majkela i tak nie będzie miał. No ale już lepszy rozwiedziony Eros niż nienormalny Majkel. Poza tym może mi sie jeszcze przyda bardziej niż Majkel. PS. A czy Majkel wam się śni biały czy czarny - takie głupie pytanie. PS2. Moim zdaniem on powinien być po prostu na rencie inwalidzkiej z powodu choroby umysłowej. No ale wtedy by tyle nie zarobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaRamazzottiego
Przykro mi, że nie mogę być fanką Majkela ale cóz... chybabym oszalała. Zastanawiam się tylko czy ktoś kupi Neverland i za ile. W końcu tam starszy. Ta matka próbuje być normalna i mówi, że on nienawidził Neverland. Ale on był właśnie nienormalny i chciał tam wrócić po tych porcesach. Zastanówcie się nad tym. Ta rodzina też jest niepoważna zupełnie - jak dla mnie. Oni go traktują jakby był normalny, a on był wariatem. Kto normalny chciałby wrócić do domu ,który go zrujnował. No a z drugiej strony mieszkał na wynajmach... jak wariat. No sami powiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaRamazzottiego
Ale też miał zero leju w głowie już w czasie THRILLERA - żeby taki dom kupić jak był sam. Wariat. I po co te pieniądze wziął. W sumie zostaje po nim tylko THRILLER. A nie wiem czy wiecie ludzie na całym świecie robią sobie swoje wersje THRILLER. Teraz Shakira ma piosenkę SHE WOLF - co o niej sądzicie? Najlepszy jest THRILLER indyjski. Z INDII wersja. Chcecie zobaczyć? Wasze guru to zwykły złodziej. Moim zdaniem jak był mały to se miał iść z dziećmi pobiegać jak rodziny nie lubił. A on siedział przez telewizorem aż ogłupiał. W Polsce to norma ja widzę ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soul 🖐️ to jeszcze z cyklu Lisa M. i Michael... kto moze nie czytal, choc sadze, ze wszyscy :D http://www.onlisareinsradar.com/archives/001157.php, http://www.mtv.com/news/articles/1614840/20090626/jackson_michael.jhtml to ponizej tez pewno kazdy widzial, ale mina MJ 1:55 - 2:07 jest bezbledna... pomyslec na kogo MJ tak patrzy.... ;) http://www.youtube.com/watch?v=IqS7h8GrzXM Mialam w reku ksiazke Fox`a "zycie i smierc krola popu"; kazdy rozdzial zaczyna sie tekstem jakiejs piosenki MJ, co stanowi jakby zapowiedz tematyki rozdzialu... na dluzej zatrzymalam sie na Lisie M. wlasnie... calego watku - fakt nie czytalam (nie bylo kanapy:D), ale to, co zdazylam przeczytac to wszystko to, o czym wiemy. Ja nie wiem, ale ten FOx to chyba bazowal na tym co my- tv i yt.. troche to zalosne, uwazam... i jeszcze kase brac za to.... wywiad lisy i michaela z diana saywer znamy chyba na pamiec, nie potrzebuje czytac pol. przekladu w tej ksiazce za 29zl cena regularna, promocja 27:D:D bez komenatrza. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie sobie dzwonek z jakiejś piosenki, juz sciagnelam sobie program do cięcia mp :) tylko musze znaleźć kabel do telefonu bo gdzieś walnęłam i juz kilka dni szukam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie co znalazłam: Yesterday morning, Prince Michael, Prince Michael II (Blanket), and MJ's "honorary son" Omer Bhatti (ooooooooh juicy mystery...) paid a visit to a Barnes and Noble Bookstore. A) Omer inducted into familial outings? Is this a new phenomenon? Or are we only just now aware of it? and B) What do you supposed MJ's sons ("honorary" and otherwise) are reading? And how can we join their book club? Should we solicit Oprah as a liason? http://i28.tinypic.com/nxrw9z.jpg http://i30.tinypic.com/1zgfity.jpg http://i30.tinypic.com/2m7vfup.jpg http://i28.tinypic.com/oqhoow.jpg http://i29.tinypic.com/2m4po4w.jpg http://i27.tinypic.com/5p06yq.jpg http://i29.tinypic.com/f1mjch.jpg Bez Michaela,bez masek,zupelnie inaczej ubrani-ehh już nic nie będzie jak dawniej:( A ja się dzis znowu katuję Beyonce i ryczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalia, fajne zdjecia... szkoda, ze nie ma na nich Paris... A Blanket jest przepyszny- takie dziecko to nawet sama bym chciala miec;) :D Te dzieci byly wychowywane w warunkach nieco cieplarnianych jak sadze, a predzej czy pozniej i tak ten ich wew. swiat musialby runac... runal teraz.... jako dzieci szybko zaadoptuja sie do nowych sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×