Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość dorota-----------
Ja tez śledze od początku ,ogladałam to nowe forum,ale wole byc tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
HEJ WITAM JA O KAFE NIE ZAPOMNIAŁAM, JESTEM TYLKO DZIS MI SIE chce pisac Abraja, oby maly szybko wyzdrowiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
You rock my world- ja tu jestem na tym forum od samego początku... a Ty tam sie udzielasz? jaki masz nik? a ja jeszcze sobie posiedze posłucham sobie troche muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różne, od Korby, Twoją być, Billie Jean po You rock my world :) tak naprawdę więcej czytałam niż się udzielałam. Tak goniłyście z tymi postami, że nie zdąrzyłam czegokolwiek przeczytać. teraz kiedy sytuacja się mniej więcej unormaowała, że jestem na bieżąco to mogę pisać, a dziewczyny uciekły na tamto forum.. :( one jeszcze tu wrócą ;) U mnie Michael leci w kółko, rano tuz po przebudzeniu aż po saaam późny wieczór. Po prostu inni artyści nie dosięgają mu do pięt i nie mają tak wspaniałej muzyki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota------------
Tez tak mam.Słucham tylko MJ, innych nie mogę,wczoraj cały dzień leciała Morphina ,ten głos,,,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
You rock- nie wrocą, tamto forum jest profesjonalne i rozwija sie' ale mam nadzijee, ze tu ten topik równiez bedzie zył.. chodzi tylko o to, zeby było kilka normalnych osob, kotre znaja Michaela i bede regularnie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Też was czasami czytam tylko się nie odzywam :D:D :P Na nowym forum też jest miło, dla mnie nie ma różnicy czy tu czy tam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota---
Dziewczyny,czytałyscie Zycie i śmierć Króla Popu Foxa?Warto kupić?Moonwalk juz czytałam:)Zastanawiam sie nad Foxem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja wczoraj weszłam zalogowana i to były moje dwa razy pierwszy i ostatni juz wiem na czy polega róznica...miedzy forami na tamtym rozmowa zostaje zakończona bo administratorka tak chce wiec swoboda wypowiedzi raczej nie ma prawa bytu...tutaj wchodza rózni ludzi,niektórzy powoduja u mnie złosc inni żal ale zawsze mogli sie wypowiedziec a ja konstruktywnie mogłam bronic MJ.... ja wczoraj zostałam nawet nazwana trolem no skoro tak to moze i nim jestem? takze nie karmcie mnie....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też was czytam i ostatnio sie nie udzialam bo nadrabiam zaległości, ale wszystko tu podupadło, dobrze, że ktos tu jest ze starej ekipy. Jestem na tamtym forum zalogowana, ale nie moge sie odnaleźć poza tym tu mi sie bardziej podoba, jest przejrzyscie i nei trzeba sie logowac, poza tym to stara dobra kafe :) tutaj jest cała historia love to MJ a tam nawet ich nie dogonie w tych postach :O ide do pracy, miłego dnia wam życzę http://www.youtube.com/watch?v=rC3sJ37XiFY słuchałam tego w urodziny, dołujące i piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
witam ciesze sie, ze czesc starej ekipy jest Dirty, ciesze sie, ze tu jestes Narkomanka czasem cos skrobnij Dorota- ktos czytał ksiazke foxa- chyba Smooth? i powiedziała, ze raczej nie warto, bo on posługuje sie faktami wzietymi jakby z moonwalka ja na pewno sobie kupie jakies ksiazki, ale musze jechac do wiekszego miasta- mialam to zrobic, a mi sie nie chcialo... Abraja, widziałam troche mi sie niedobrze zrobiło szkoda, ze w sumie bez wazniejszego powodu dochodzi do takich ostrych slów Dalia tez juz przepadła, a była fanka od wielu lat najwazniejszy jest Michael Abraja nie ma co za powaznie traktowac forum, bo z doswiadczenia wiem, ze dziewczyny i tak odchodza gdyby nie poszły tam, to za pare miesiecy i tak czesc wymieniłaby sie na nowe naprawde tak jest chociaz tu jest teraz łyso, to mialy prawo isc gdzie indziej, tym bardziej, ze zapraszały tam wszystkich tam jest wieksza szansa, ze podtrzymaja temat o MJ, niz tu jak pisałam, prowadzenie takiego fora to wieksza odpowiedzialnosc, niz tu klepniecie paru zdan Abraja, moze tu beda jeszcze nowe dzieczyny? jesli chodzi o mnie, to wpadne tu i tam no to do wieczora, moze ktos bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja będę tu zaglądać, bo i tak na kafe się pojawiam.. lubię bardo ten topik i nie zamierzam z niego rezygnować:classic_cool: a dzisiaj śnił mi się Michael:D❤️ i po raz enty stwierdziłam dziś, że to był genialny artysta...i piękny człowiek🌻 na zewnątrz ale i wnętrze miał piękne...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
HEJ oSTRA, WITAM FAJNIE, ZE TU BEDZIESZ ja własnie wrociłam z miasta, z zakupów ale jeszcze cos w domu trzeba porobic... do poźniej aa, tez mysle wciaz o Michaelu w radio, w sklepie leciała piosenka simply red- if you dont know me by now you will never, never know me.... i tak sobie o nim pomyslałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Abraja nie wiedziałam, że tak Cie potraktowano na tamtym forum ;/ Wstyd się przyznać, ale jeszcze nie czytałam żadnej książki Michaela, czy o Michaelu... a powodem są ceny, nawet mnie nie stać na jakąś z empiku - biedny student ze mnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja mam na kompie Moonwalkera, ale nie mam weny i czasu za bardzo żeby poczytać, obrona za pasem więc ten tego...:classic_cool: ale jak tylko będę mieć bardziej wolne myśli, to do niego zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzisiaj dom pełen ludzi...zanim ja pójdę spać masakra, na noc się pozjeżdżali, grilowac będą, sziszować...:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carlo riley
na prawde trudno mi stwierdzic.raz jestem pewna ze to on a raz ze sobowtor.fakt-wygladal inaczej niz na pozostalych zdjeciach z marca.nos jakby szerszy na dole.na innych zdj wyglada slicznie.nie wiem co mu sie tam stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Mi się wydaje, że to nie on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle że to on tylko ma jakąs niedobrana peruke i lekki katar bo strasznie przez nos ówi i ten gest poprawenia okularów...hmmm nie widzialam go wcześniej PYT dziekuje za zyczenia zdrowia dla młodego...od razu mu lepiej sie zrobiło i znowu szaleje ;) Musze kupic drugig kompa bo ten cos mi szwankuje wczoraj znowu wgrywała windowsa a rmat to najnudniejsza rzecz na swiecie.... Czekam na ten pogrzeb jak na zbawienie....moze to uwolni mnie od tego szaleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwojcik
masz gust że chyba chodzisz w gumiakach chyba czujesz sie od niego piekniejsza i dlatego tak płaczesz niech żyja pedofile bogaci za wszystko moga zapłacić i polacy nawet swoje dzieci sprzedadza że taki mj mógł sobie ulżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota---
Tez nie jestem pewna,ale myśle że to on.te same dłonie,miał dziwne zachowanie,ale to pewnie po lekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
witam ja dzis w pracy...juz po troche zapominam, ale kiedy przyszłam do domu znów przyszła ta mysl i jestem wsciekła, ze nie zyje.. mysle, ze pogrzeb da inna perspektywę, zawsze tak jest nie patrzylam na to nagranie a jesli chodzi o nosowy głos, to Michael miał taki nosowy głos pierwszy raz tak pomyslalam, kiedy obejrzałam wywiad z Ophrah Winfrey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mwojcik mam nadzieje ze powiedziałas lub powiedziałes co wiedziałes i ci ulzyło...zycze miłego dnia a od moich gumiaków to wara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×