Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość dasdasd
Michael ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna normalna
a jednak zabojstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
hej cały dzien byłam zajeta hej Dirty- haha zdziwiłas sie, ze tu tak pusto, ale to fakt- dziewczyn juz tu nie ma Community, a Ty jestes, czy tez Ciebie nie ma? Ostra, jestes? a wiec do rzeczy- zapomniałam o tych wynikach, co sa juz??? zaraz lece sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Community Spirit, P.Y.T a Wy nie na forum???? ;/ Zajrzałam tak przypadkowo, ale myślałam, że forum skończyło się na 319 stronie, gdzie ustaliłyśmy, że przechodzimy na nowe forum :) Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
przeczytałam jestem zdruzgotana mówilo sie o tym, ale zobaczyc, ze Michael Jackson został zamordowany to szok na interii napisali, ze muray dzwonił niemal godzine po roznych ludziach, mówił, ze MJ ma słaby pusl, podczas, gdy on umierał poza tym, nie przyznał, ze podal mu zabojcza dawke propofolu, gdyby przyznał, mogliby go uratowac tylko an interii to napisali, nie wiem jaka prawda jutro Jego urodziny........... zawsze, jak byłam mała to na ten dzien sie szczegolnie przygotowyałam- no i wiadomosc, ze planował miec swoje dziecko....teraz juz nic z tego nie bedzie, chociaz ja bym chciałą, zeby wykorzystali jego materiał genetyczny... jestem przybita jutro zapale swieczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
HEJ nARKOMANKA ja na tamtym pewnie bym sie nie połapała była tam obejrzałam niektore rzeczy moze jutro wpadne, jutro urodziny Michaela... Community zamierzacie cos szczegolnego? to znaczy tam, na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna normalna
Z biegiem czasu coraz bardziej dochodzę do wniosku, że to jest grubsza sprawa z tym Michaelem. Takich rozbieżności w zeznaniach Rodziny i świadków to jeszcze nie było. Bardzo długa zwłoka z pogrzebem, przesuwanie terminów sekcji, nie sekcji, pochówku, dużo różnych wiadomości, ale bez popartych faktami konkretów. To wszystko trwa tyle czasu i w otoczeniu niesamowitego zamieszania, że pochówek Elvisa, Diany i innych osób nawet się nie umywają ! Oświadczenia o bzdurach i podejrzeniach, a sprawa trwa już 2 miesiące i wiele z informacji, które się ukazało jest poprostu fałszywych ! Faktem jest, że wiele spraw całkowicie nie ujrzało światła dziennego dla opinii publicznej i to nie tylko przy MJ, ale Kennedy'm, Monroe, WTC itd. Oficjalne, sprawdzone wyniki powinny być upublicznione. Wg mnie są takie opcje: -Michael nie żyje i został zamordowany -Michael żyje i zniknął ze sceny mistyfikując swoją śmierć z ważnych powodów - kwestie zdrowotne, długi, może jakieś groźby morderstwa itd. Uważam, że mógł zostać zamordowany, bo w grę wchodziły ogromne pieniądze, a lekarze jedynie mieli do niego tak naprawdę pełny dostęp uzależniając go od leków. Może ktoś zaproponował naprawdę dobre pieniądze i prawników Murrayowi ( był mocno zadłużony i miał różne problemy prawne ) za to, że przedobrzy z lekami? W Ameryce jest kryzys, śmierć tak znanego artysty mogła konkretnie odciągnąć uwagę opinii publicznej od wielu spraw i pogonić gospodarkę. Jak widzę, jak karetka odjeżdża z MJ do szpitala - jakim tempem, to się zastanawiam, czy oni w ogóle jeszcze żywego człowieka wieźli, czy ziemniaki na targ. Jest tylko jedno zdjęcie Jacksona w karetce, które jak dla mnie nie jest do końca wiarygodne. Tyle ludzi miało możliwość przekazać do prasy jego zdjęcia z akcji ratunkowej, sekcji zwłok, przygotowań ciała do pogrzebu itd, a jednak żadne inne dowody nie przedostały się do mediów. Przy takiej nagonce prasy !!Jackson był zależny od obcych mu ludzi, przecież nie było nikogo z rodziny przy nim w momencie krytycznym, tylko lekarz i pracownicy. Tak naprawdę mogli zrobić co chcieli, nawet czekać, aż zupełnie się wykończy i wezwać pogotowie. Murray wykonuje kilka telefonów do Kleina i prawników, po czym szukają go parę dni, bo znika, kto normalny tak robi? Znika część osobistych rzeczy Michaela, pieniądze, to jedna wielka banda złodzieji i manipulantów ! Wszyscy powinni być bardzo szczegółowo sprawdzeni - najbliżsi pracownicy i ludzie od finansów. Jeżeli faktycznie nie żyje, to myślę, że odpowiada za to pewna grupa ludzi składająca się z jego najbliższych współpracowników i lekarzy, którzy dostali sowite wynagrodzenie za uśmiercenie Jacksona. Fakt, że na czoło wyszedł Murray, bo był jego ostatnim osobistym lekrzem, ale prawdopodobnie sam by tego nie dokonał. Michael umarł tuż przed rozpoczęciem trasy koncertowej - na 50 koncertów - przechodząc z doskonałymi wynikami wszystkie testy !! A miesiące wcześniej jeździ na wózku, jeździ po szpitalach ze względu na różne problemy zdrowotne itd. W całej tej sprawie jest za dużo zbiegów okoliczności i jednocześnie rozbieżności w zeznaniach. Jeżeli MJ zmarł, to przyczyną napewno nie było "normalne" przedawkowanie leku.Zawsze jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę ! Myślę, że jego zobowiązania finansowe i kredyty były na tyle pokaźne i istotne w tym wszystkim, że od miesięcy jak nie lat zastanawiano się jak z tego wybrnąć. Pożyczki w bankach i pod zastaw nieruchomości itd. były bardzo wysokie, a ostatnie lata Michael ani nic nie wydawał ( nowe, porywające, dobrze promowane płyty ), ani nie koncertował. Za to dużo wydawał w dalszym ciągu, przyzwyczajony przez lata do pewnego poziomu. Ranczo było mocno zadłużone. Utrzymanie pracowników, problemy zdrowotne ( prywatni lekarze, szpitale, leki itd ), prawnicy i zarządcy finansowi wciąż pochłaniali miesięcznie wysokie kwoty. Rodzina Michaela też bazowała na jego pieniądzach, bo sam Michael mówił, że np. ojciec wielokrotnie zgłaszał się do niego po spore kwoty pieniędzy. Od dawna było mówione, że liczna przecież rodzina Jacksona to w zasadzie bankruci, a przecież niczego im nie brakowało, bo wiele z ich rachunków pokrywał Michael za własne pieniądze. To są ludzie, którzy żyją na bardzo wysokim poziomie, wydają bardzo dużo na utrzymanie, zakupy itd, itp. A karierę na skalę światową z odpowiednimi do tego zarobkami zrobił tylko Michael. Gwiazdy Janet nie ma co porównywać niestety. Dlatego teraz, po jego śmierci próbują się promować na czym można, organizują koncerty, udzielają wywiadów, Janet pisze książkę itd. Wszystko za odpowiednią stawkę jaką mają sławni, znani ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the TROOT will prevail
ogłoszenie wyników wyglądało tak, że przed biurem coronera zebrało się kilkunastu dziennikarzy z kamerami a coroner do nich nie wyszedł. przekazano tylko karteczkę bez podpisu z przyczyną śmierci http://www.youtube.com/watch?v=VobSrTlJmrU http://www.youtube.com/watch?v=qLMWmJPMo0Y a Murray nie ma statusu podejrzanego http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/8227778.stm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the TROOT will prevail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
the Troo własnie sie zalogowałam na forum, wejdx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the TROOT will prevail
dobra, zarejestrowałam się i znalazłam sobie piękny avatar:P może jutro coś tam naskrobię. aż 14 użytkowników? dziewczyny się gdzieś reklamowały?:D dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
CZEŚĆ 🖐️ dziś są urodziny MJ :( I WYBITNIE JESTEM ZDRUZGOANA, ZWLASZCZA PO PRZECZYTANIU POSTA " pani normalnej ". Ma sporo racji i zgadzam się z tym oczywiśćie. Co do wynikow i Doktorka to jesli facet nie pojdzie siedziec ani inni to bedzie znaczylo tylko o tym ze śmierc zostala sfingowana a MJ nie pozwolilby by nie winny czlowiek poszedl do więzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOU ROCK MY WORLD.
XSCAPE zgadzam sie w 100% Niepokoi mnie,ze to wszystko tak sie wlecze,nie ma podejrzanego.a co z Murrayem,Kleinem,ta apteka,choc pewnie nie jedna.byla tez lista 35lekarzy niby w to zamieszanych.jesli ktos mu to sprzedawal i dawal to powinien siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOU ROCK MY WORLD.
a na to sie nie zanosi.podobno ochroniarz Alvarez,ktory dzwonil na 911nawet nie zostal przesluchany.uzyto slowa homicide czyli morderstwo i nadal nie ma podejrzanego?Murray nie ma takiego statusu.gdzie jakis doktor,policjant,koroner,ktory sie wypowiedzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobaktórejniechcesięśmiać
A co sądzicie drogi fanki Majkela o jego spermie, którą jego rodzina zamagazynowała w Londynie. W sumie możecie mieć dziecko z waszym idolem. Zostawcie więzienie dla sądu - to i tak nie zależy od was, ale przyszłość Majkela? Ja bym się zastanowiła gdybym była jego fanką. Co wy na to, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOU ROCK MY WORLD.
Tak sobie przejrzalam inne materialy dot.smierci innych gwiazd.przykladowo w sprawie A.Nicole Smith przeciez byly oficjalne wystapienia.to bylo jakies realne.a wczoraj przekazano mediom swistek bez podpisu a coronera nikt nie widzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobaktórejniechcesięśmiać
W sumie przynajmniej macie na co oszczędzać - nie satysfakcjonują was wasi męzowie to zróbcie sobie dziecko z probówki. przynajmniej nikt was nie oskarży o to, że się same zapłodniłyście po usunięciu z ust nasienia, które sie tam znajduje w wyniku seksu oralnego. Po prostu zapłodniono was jak trzeba, wszystko jak trzeba. ??? Tylko forsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOU ROCK MY WORLD.
Poza tym ilez mozna czekac z pochowkiem.. Co do spermy,hehe..na pewno nie jedna by chciala miec z nim dziecko Wszystkiego najlepszego Mike,gdziekolwiek teraz jestes 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobaktórejniechcesięśmiać
No Majkel jest w piekle. Tak chyba orzekła jego rodzina. W każdym razie o ile jemu współczują tak z was już polewają równo jak znam życie. No nie chciałyście bezpośrednio to może chociaż się sztucznie zapłodnicie. Pewnie im coś z tego skapnie, a tak - musiałby on płacić. No ale chyba miał z czego? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobaktórejniechcesięśmiać
ostatnio powiem wam puściłam kilka kawałków Jamesa Browna. Weźcie i sobie posłuchajcie. Gdyby poszedł w jego stronę - choć marnie - proszę bardzo, ale tak się wybielić to trzeba być CHORYM UMYSŁOWO - przykro mi. I dalej mieć tylu fanów - bez przesady. Gdyby był normalny to ze względu na ZDROWIE się wycofa. I w końcu miał rodzinę. Poza tym z Debi Rowe tez miał trzymać. W końcu na anoreksję nie umrze ona na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
dziś są Jego pierwsze urodziny, bez Niego straszny deszcz pada dziwne...ale w dniu smierci i memorialu tez u mnie padało dlatego o smierci doweidziałam sie dopiero w piątek memoriału nie obejrzałam calego przypominaja mi sie wpisy na youtube ludzis skladajacych Michaelowi zyczenia.. rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOU ROCK MY WORLD.
o matko z corka, po co ja jej odpisywalam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobaktórejniechcesięśmiać
I powiem wam, że W SUMIE tak miał sobie zrobić bo i tak był już bitelsem. A że bitelsi byli biali? A po co był rasistą? Nie należy być rasistą. I tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobaktórejniechcesięśmiać
Dziś ma urodziny? No to zróbcie se prezent na następne i się zapłodnijcie z nim. Co wam zostało? W końcu może być nieśmiertelny - jak chciał. :( EN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOU ROCK MY WORLD.
Tak PYT, to bardzo smutny dzien.. kto by pomyslal rok temu,ze tak szybko go zabraknie.. Najbardziej szkoda tych dzieci.w sumie mialy tylko jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
HEJ WŁASNIE DZIEWCZYNY TAMTEGO FUROM PRZYPOMNIAŁY MI, ZE mICHAEL LECI WŁASNIE NA VIVIE no i nie wiem czemu, ale dzis sie tam nie moge zalogowac wiedziałam, ze cos pojdzie nie tak :( wieczorem sprobuje, moze jeszcze sie raz zarejestruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×