Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość Guter morgen-butem w mordę
zacznijmy od tego, że chyba w ogóle nie powinni tego robić. Poza tym tyle się słyszało, że mają pochować go w nieznanym nikomu miejscu, że to rodzinna ceremonia... Co za rodzinka... a propos... słyszałyście? http://www.youtube.com/watch?v=nAandUNegTk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słyszałam tego jeszcze, ale jutro posłucham, dom śpi a ni się nie chce słuchawek szukać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guten...nie rodzinka a media... wystarczy przypomnieć sobie jak pisano, że był bezpłodny, że ojciec go bił po genitaliach... a później, że rodzina przeniosła jego spermę do innego banku, bo MJ chciał kolejne dziecko, no ale nie zdążył bla bla bla... i naljepsze jest to, że zawsze piszą, że znajomy, albo ktoś z rodziny, albo przyjaciel powiedział....nie wiem czy oni to zmyślają,tych ludzi, czy media są na tyle głupie, że ludzie wymyślają te bzdury, podają się za jakiś bliskich ludzi MJ'a i wyciągają kasę od debilnych dziennikarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guten morgen-butem w morde
W sumie racja, media zawsze wymyslaly o nim jakies niestworzone historie,sprzeczne ze soba. tylko jak sie slyszy,ze rodzina jednak chce go w spokoju i godnie pochowac,to chce sie w to wierzyc..No ale skoro juz to pokaza,to chyba obejrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guten, no na pewno tak jest, przecież to był ich bliski... choć jak sobie myślę, to dochodzę do wniosku, że był bliskim dla tych milionów fanów.... niby obcy człowiek, a z jaką łatwością go przytulali i mówili, że go kochają... i on czynił to samo przecież...chyba żadna inna gwiazda taka nie była i nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn może dla fanów nie był taki obcy, ale dla niego oni przecież tak... a z taką łatwością i ufnością ich przytulał....chyba naprawdę kochał tych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guten morgen-butem w mordę
prawda? sprawiał wrażenie, że każdego traktuje wyjątkowo, był bardzo cierpliwy, szanował fanów. niesamowita postać;) "Relację z pogrzebu oglądaj na żywo na www.efakt.pl. "......... http://www.efakt.pl/Jutro-pogrzeb-Jacksona-Nowe-szczegoly-,artykuly,51307,1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guten morgen-butem w mordę
ja też nie. w ogóle trudno mi w to nadal uwierzyć. głupoty chodzą mi po głowie... to całe zamieszanie wokół, te niejasności, to przekładanie i setki innych rzeczy... Może jak obejrzę to się z nich "wyleczę":O tylko, że chyba nie będzie mi wtedy wcale łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myśle, że gdyby pogrzeb odbył się szybciej, to nie było by tyle gdybania, doszukiwania się czegoś... a w ogóle to powinien być najpierw pogrzeb, a później memoriał...a nie...wspominali człowieka, a nawet nie był pogrzebany...zwłaszcza, że ten memoriał to tak na odwal się jak dla mnie... trochę to nie tak wszystko... i dlatego w oczekiwaniu na ten pogrzeb ludzie się zaczęli zastanawiać co się dzieje itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie zastanawia jego spojrzenie...w lustrze patrzy się w dół, a ten drugi patrzy jakby przed siebie....mało widać, ale te jego oczy są jakieś niepokojące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokręcone jest to foto... odbicie obejmuje brodę, a orginał jakby tylko dotykał jej palcem... i wg mnie w odbiciu nie powinno być widać lewej dłoni, którą ma za plecami...a widać palce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guten morgen-butem w mordę
straszne to zdjęcie. nigdy nie powiedziałam tego o żadnym zdjęciu Michaela,... a tu pomijając ten dodatkowy loczek w odbiciu... mam wrażenie,że tylko po lewej stoi Michael:O http://i13.photobucket.com/albums/a271/keisham320/014_2.jpg co to jest u licha? widział to kiedyś ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehee to samo pomyślałam o tym zdjęciu wyżej....że w lustrze to nie odbicie a inny człowiek;) właściwie to nigdy się nie zastanawiałam nad zdjęciami...ale faktycznie...jakby w odbiciu nie był on..coś się nie zgadza, niby ok, ale jakiś niepokój..uczucie, że coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam spać🖐️🌻 szkoda, że jak już pojawię się na topie, to mało osób zagląda... no ale dobrze, ze byłaś to dziś:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guten morgen-butem w mordę
hehe dokładnie szkoda,że tak mało osób tu zagląda. słodkich snów życzę🌼 mi pewnie będzie się śnił Man in the mirror o demonicznym spojrzeniu :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos wytlumaczy o co chodzi
weszlam na ten caly efakt.pl tam jest napisane kilka bzdur ale nie o to chodzi a wiec jest napisane ze relacje z pogrzebu bedzie mozna obejrzec na efakt.pl no ok ale niby gdzie mam wejść żeby to zobaczyc ? Jakies linki czy cos? Bo nic nie podają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakonia25
Ja sie popłakalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Dziewczyny jak będziecie coś wiedziały więcej na temat tej transmisji pogrzebu to napiszcie :) P.Y.T w necie też pisze, że 05.09.09 na TVP1 o godzinie 15.55 będzie jakiś dokument o Jacksonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basistka Rolling Stonesow
hej.sa pogloski, ze moga przelozyc pogrzeb ze wzgledu na pozary w LA. Co do faktu to pewnie pojawi sie gdzies taki odtwarzacz czy jak to nazwac z livestream. niby o 3.30 poczatek samego pogrzebu.wczesniej ma cos jeszcze byc,ale to na tej niemieckiej n-tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna normalna
hej, sorry ze zasmiecam ale jestem ciekawa jak to jest. skoro MJ chorował na bielactwo i mial wszystko jasne, lacznie z ustami, ktore musial malować i brwiami, to jak wytlumaczyc ciemny kolor jego zarostu (tzn broda i wasy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
nawet na twarzy miał plamy ponoc na policzkach musiał uzywac mocnych kosmetyków Narkomanka- tak tak czytałam bedzie opowiadac ten film o karierze od dziecka do skandali przykre, ze beda mówic o tych oskarzeniach ok, był oskarzony, ale po co o tym tak trabic z 2 strony 2 szczegolnie proces niesamowicie przyczynił sie do smierci ja ogladałam cos podobnego na e DZIEWCZYNY A Z TYM ZDJECIEM- JA ZWROCIŁAM UWAGE LATA TEMU NA TO, ALE CO Z TEGO, ZE w odbiciu jest inny Mihcael, to takie artystyczne zamierzenie... Ostra- z kolejnoscia masz racje tak powinno byc ale wiesz- pogrzeb nie był mozliwy tak szybko a koniecznosc jakiejs akcji- wtedy była ogromna, stad ten moemoriał tak szybko tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Czytałam na jakimś plotkarskim portalu (więc nie wiem, czy to prawda), że przesunięto datę pogrzebu z 29.08 na 03.09, ponieważ matka Jacksona jako ŚJ nie uznaje urodzin stąd ta zmiana. No i nie wiem, co mam siedzieć do 3.30 prze kompem. Przecież to wszystko miało być w takiej tajemnicy a tu nagle piszą o transmisji pogrzebu. Z tego co się orientuje to na uroczystości ma być jakaś tam dziennikarka, kóra na swojej stronie (czy tam stronie jakiegoś amerykańskiego wydawnictwa) zda relacje oraz pokaże zdjęcia (?). Z tą transmisją, to na moje oko jakiś shit ;p Co do tego sobotniego dokumentu na TVP1... praca nad filmem skończyła się w marcu 2009, więc to jeszcze świeżuteńkie bułeczki, dlatego może ukażą ten cały proces o pedofilstwo z korzyścią dla Jacksona. Może w końcu ujawnią światu jakim ciepłym, przesympatycznym, samotnym i co najważniejsze niewinnym człowiekiem był Michael (mam taką cichą nadzieję :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodowy pingwiin..
na temat tego filmu muszę poszukać... ciekawe kto jest autorem. kurczę, chciałabym żeby nie wyolbżymiali niekótrych spraw... co do transmisji. znalazłam coś. może ktoś przetłumaczy? "I now got a reply from Christoph Hammerschmidt, the contact person mentioned in the n-tv press release. I asked him about the burial, what they will gonna show and why they are the only ones broadcasting it worldwide. This is what he wrote: Dear XXX, Thank you for your mail and interest. In fact, almost all news channels around the world will transmit at night, in Germany n-tv and N24. There will be a signal of American colleagues, which we will take and comment on live coming from 3 clock at night. The Jackson family has released a few scenes, such as arrival and departure, and shoots in the vicinity of the Memorial. The funeral will not be shown properly, understandably. We would be delighted if you turn next night, we have extensive reports and documentaries and music clips in preparation. Love Greetings Christoph Hammerschmidt "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota----------
Nastawie budzik i będę ogladała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
jaki tytul ma ten dokument o MJ, ktory ma byc nadany w sobote? sprawdzilam program tv w internecie i o 15;55 daja jakis dokument "ludzkie cialo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-------
Historia Michaela Jacksona-poznaj prawde :) sobota 15.55 1 pr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×