Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

fani MJ nie odpowiadajcie tej psychicznej niefance nie karmmy trolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keep da faith
znowu ona?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota---------------
Oj,ja też bym z chęcią dołaczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwracaj na nia uwagi na jest chora ona tak zawsze...raz o bchledzie raz o michelu cekawe kedy o osbie nam napisze...ona jest jak grypa pojawia sie i pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niefanko...;/...MJ nie zyj samymi pieniędzmi.Był wartym człowiekiem,a jak nie widzisz to forum a raczej temat dla fanów a nie antyfanów.nie rozumiesz jego twórczosci...;/ XSP masz rację...anty* doczuczty sie. nie znasz go to nie oceniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JannetJ ty jeszcze nie wiesz co to i kto to nie dopisuj jej b bedzie nam zasmiecac forum ;) a wogóle to witam szanowne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abraja wiesz co...chyba Cię posłucham...ale jutro i tak to przeczytam i w jakiś szał wpadnę,ale to dopiero jutro:) Dobra spadam paap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niefanko Ty wiesz po czesci sie z Tobą▲ zgodze w kilku kwestiach ale kochana nie obrazaj ludzi i nie win go za wszelkie zlo świata! MJ byl taki jaki był i właśnie dlatego BYŁ WIELKIM CZLOWIEKIEM ! A KAŻDY BEZ WĄTPIENIA POPELNIA BŁEDY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niefanko - ty sie może martw o siebie dobrze ? My sobie tutaj poradzimy :D Alle bardzo Ci dziekujęmy za troske :D zapraszamy ponownie po tym jak juz nabedziesz wiecej info ok ? Wtedy podyskutuje z Toba chetnie bo widze ze nie masz biedna czym sie zając :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego głodu to Ty pewnie ważysz ze 100 kg i wkoorwiasz sie ze MJ mial lepszą figure co ???? Nie martw sie troche cwiczen zamiast siedzenie na necie i troche kg zgubisz, ewentualnie napisz jakiegos hita jak widzisz to dziala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XSCAPE SCREAM PRIVACE dobre dbre jeszcze nas tu zje ;)ja sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abraja nie bój sie to wina zlej diety naszej koleżanki. Zaraz powinno jej przejść, Pan doktor juz jedzie da leki i kawalek świni i jej przejdzie . niefanko teraz calkiem powaznie - JA NAPRAWDE MOGE Z TOBA POGADAC BO DOSC CIEKAWE MASZ TE TEORIE -problem jednak w tym ze brak ci argumentow i brak ci info oraz jestes bardzo stronnicza wiec siłą rzeczy taka dyskusja nie wyjdzie:( tak wiec wiesz co robic prawda ? ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ma sensu z nia gadac ona ma słowotok i nawet jakbys z nia gadała to ona nie czyta ze zrozumieniem nie umie sie skupic na dyskusji i wogóle a brak w podstawowej wiedzy O MJ pisze co jej slina na język przynesie...uwazam ze tcy ludzie wołaja o pomoc i powinni byc leczeni psychiatrycznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuzwa wiatr wiejacy z pustyni...nie wyrobie chyba w gaciach ci wieje po grochówce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niefankaMajka A ja z wami nie gadam bo wy jesteście świrnięte. Popatrzcie sobie co wy wypisujecie. Ja jestem głosem wołacym na pustyni - ale wy i tak swoje. To był zwykły zbok i na dodatek zabójca rodziny, samobójca. Wszystko. Najstarsza siostra jego Rebbie - normalna kobieta. W ogóle dziś pewnie żałują , że mu pozowolili śpiewać. Zostawało zamknąć go w chlewiku jakimś. No albo leczyć na łeb bo on chyba się urodził z niedorozwojem. Dosłownie NO TERAZ TO MNIE WKOORWIŁAŚ - to ja Ci tutaj dłoń podaje, chce Ci biedy żuczku pomóc a Ty mi tutaj takie gówna piszesz:D Ty niedouczona popaprana emocjonalnie niefanko michaela jacksona - PAMIETAJ JAKBY NIE ON TO TE WSZYSTKIE SZMACIARZE Z JEGO RODZINY JUZ DAWNO BY POD PLOTEM ZDECHY WYGLODZONE A TAK DAL IM SIE NACIESZYC JESZCZE TROCHE ZYCIEM :D jakos koorwa na wyglodzonych nie wygladają wiec nie pieprz bzdur. No teraz to przegielas, aż bym Ci w morde dała z usmiechem na twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heartbreaker no.1
żuczku gnojowniczku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chamidło to słowo które mnie pieści...myslałam ze na wiecej cie stac....no cóz zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heartbreaker no.1
XSP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×