Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

do moderatorow to nie SPAM :D TYLKO TYLE UDAŁO MI SIĘ ZNALEŹC ALE JAK BEDZIE WIECEJ TO WKLEJE. A wracajac do tej akcji - tak więc ja jestem z a tym żeby uczestnicy forum w ogole wyrazili swoje zdanie czy chcą się spotkac w ten dzien czy nie, a pozniej dojdziemy do porozumienia gdzie to zrobic . Jak myślisz może tak byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
ja jestem za, tylko trzeba to ustalać nawet teraz, ja musiałabym wziąć urlop dużo wcześniej, a już mamy kwiecien. zanim sie zgadamy wszystkie to pewnie minie miesiąc:) co do tych rozmow - on jednak kochał dianę, to dla mnie zawsze bylo zagadka, czy on ją kochał jako matke, opiekunke, czy jednak jako kobiete, teraz juz wiem. a druga sprawa - o kim on mówił później? o Tatianie? troche mi to tak brzmi, "po tym co sie zdarzylo", "ona jest modelka" etc. generalnie Tatiane lubilam do czasu gdy na youtube obejrzalam jej wywiady po 20 latach od tego pamietnego pocalunku, ciagle pieprzy te glupoty ze "on ją kochał ale zli ludzie stali miedzy nimi". skoro tak to czemu przez te 20 lat sie do niej slowem nie odezwał, gdyby mu zalezalo to po zakonczeniu trasy by od razu do niej polecial, tymbardziej ze ona deklarowała ze "zawsze dla niego bedzie". ona obsesje miala na jego punkcie chba i sie chlopak wystraszyl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bułka a ktora tej obsesji nnie ma hahahah co do dogadania sie to ja jestem za, dobrze by bylo wyszukac jakis info czy bedzie organizowany może jakis zlot fanów albo jakiś spektakl czy film w kinie itp i mozemy wybrac sie na cos takiego albo rownie dobrze mozemy usiąśc wszystkie na ławce w parku . Wazne dla mnie zebysmy byly razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez chętnie bym sie wybrała pogadać z Wami...Tyle ze jesteśmy po rozstrzeliwane po całej Polsce:( ja jestem z Lublina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
moim zdaniem najlepiej byloby cos zorganizowac w centrum (chyba kilka dziewczyn jest z polnocy), jak cos to ja moge zalatwic np noclegi w akademiku łódzkim, my mamy tu duzo klubow to mozemy pojsc do jakiegos, w ktorym beda grac muzyke MJ. mysle ze w tym dniu bedzie sporo takich miejsc, moge sie dowiedziec o ile bedziecie chetne. no i na ile dni, na jeden czy np na kilka, tak jak mowie ja moglabym zajac sie organiacja jesli wam pasuje łódź na zlot, jesli nie to ja sie dostosuje. czerwiec 25 wypada w piątek, wiec wlasciwie mamy caly weekend na uczczenie naszego Mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kupa obowiązków na codzień:( Mam już prawko na autobus jak zrobię ten cholerny kurs na przewóz osób to biorę jakiś autobus, zbieram nas i jedziemy gdzieś na piwno:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie planowalam zabrac ze sobą syna na ten wyjazd on rowniez jest wielkim fanem MJ ale niestety ma 5 lat wiec nocne wypady po klubach odpadają :( a bardzo zalezy mi na tym żeby ze mna pojechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
to mozemy pic za zdrowko naszego Michaela w parku, bedzie przeciez cieplo:) mi to obojetne. chcialabym to jakos uczczic, jakkolwiek glupio to brzmi. MJ zasluguje na pamięć o nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jania wzór do nasladowania
Że też nie możecie sobie w realu znaleźć facetów :O Abraja jest gruba i brzydka, nic więc dziwnego, ale inne? Już pomijając że to murzyn jest to także NIEBOSZCZYK :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
jania idz sie pomodlic lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jania wzór do nasladowania
Założyłam temat na ogólnym o michaelu jacksonie, ale nie cieszy się wielkim powodzeniem, z tego wynika, że tylko pojedyncze jednostki w nim gustują :O Tak myślałam..... Pomodliłam się, bez obaw :O To moje podstawowe zajęcie i nie trzeba mi przypominać :O http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4427103 :O Oto link do tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
jania usun bo inaczej 25 czerwca bedziemy swietowac Twoje zejście :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jania wzór do nasladowania
A może wy znacie odpowiedź, co? Dlaczego stracił te zęby? :O Przecież murzyni szczycą się raczej mocnym uzębieniem, a nawet i w PL osoby w tym wieku mają jeszcze coś tam swojego, nawet więcej niż jeden :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
skad Ci przyszlo do glowy ze stracil zeby? porownaj sobie jego zeby w dziecinstwie ite pozniejsze - to sa te same zeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jania wzór do nasladowania
Hej, bułko, wcale nie wyglądają tak samo :O A przyjrzyj się na trójkę na gorze, patrząc wprost po lewej stronie. Zauważ, że u michaela jako dziecka jest ten ząb wyraźnie grubszy :O Więc co, u starego michaela ząb by wychudł? :O W takie bajki to ja nie wierzę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależeście się dziołchy rozpisoły! Jestem z warszawy gotowa na kilkugodzinne omawianie zawartości golden gaci i wszystkiego co zwiazane z tym wspaniałym człowiekiem. Ale kilka dni?? Myślałam, że jeden dzień wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jania wzór do naśladowania
Omówcie i sprawę bezzębności michaela :O Nigdy nie uwierzę, by zdrowy osobnik pozwolił wyrwać sobie po dobroci zębidła, wierzę raczej w to, ze mu ktoś je wybił. :O Pytanie tylko kto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
chodzilo mi o to, ze jesli ktos bedzie jechal pare godzin to nie wiem czy mu sie oplaca przyjezdzac na pare godzin i spadac, dlatego obmyslam opcję np dwoch dni - piątek przyjazd, sobota lub niedziela wyjazd. ale to jak komu pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D ja do łodzi miałabym kawał drogi więc tak czy inaczej musiałabym zostac tam na noc zwłaszcza że wybieram się z synem. Nie wiem tylko czy to łódz będzie tym miejscem, musimy jeszcze pogadac z innymi dziewczynami. Takze kochane mobilizujcie się bo czas ucieka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×