Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Cholera dziewczyny, mam dziś urodziny, czuje sie stara i nikomu niepotrzebna, moje życie wydaje sie takie bez sensu, czuje sie okropnie samotna. Dobrze, że jest muzyka MJ. Tak chciałam to z siebie wyrzucić. Miłego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIRTY - co Ty piszesz!!!!!!!!!! jesteś potrzebna, mi, nam wszystkim. Jesteś świetną babką i dużo wnosisz do tego forum . Dajesz nam siłe. Razem sie wspieramy i oby tak dalej. Życzę Ci wszystkiego najlepszego i nie smuc się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-------------
Dirty,wszystkiego najlepszego 🌻.Nie pisz tak :(.Wiem,mi tez jest ciężko,po dzisiejszym wywiadzie z choreografem Michaela płakałam jak bóbr.Wszystko bez sensu:( MUSIMY BYĆ SILNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XSCAPE dzięki, ale nie chodzi o forum, o moje normalne życie, mam ogromniastego doła, dziś chyba do końca dnia będę słuchać "Smile" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doła sroła uspokój sie bo wpierdol ci spusciy wszystkiego naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka13333
Dirty każdy ma czasem okres smutku kiedy wszystko nagle spada nam na głowę czujemy się do niczego,niepotrzebne i niekochane lecz to chwilowe,wczoraj też to miałam przez krótki czas,ale miałam kiedy tylko usłyszałam Thrillera od razu zapomniałam o swoich problemach nagle wszystko wydało się proste i Tobie też się wyda.Kiedy zaczniesz cieszyć się małymi rzeczami nagle przypłyną duże rzeczy do uśmiechu! spóźnione:Wszystkiego najlepszego,wyjazdu do Neverlandu,spelnienia marzeń i wspaniałego partnera na całe życie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Dirty, wszystkiego naj z okazji urodzinek, spóźnione życzonka, ale szczere !!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberian - 🌼 mi 26, z tym, że w ogóle nie jestem ustatkowana i nie zapowiada sie na to, praca też nie satyfakcjonująca, czuję że jestem w tyle za wszystkimi i co najgorsze nie wiem do końca czego chce, ale już je lepiej, wyryczyałam się wczoraj i poszłam spac, dziś jest lepiej, to poprawiło mi humor: http://www.youtube.com/watch?v=Nl3noJ8pIQE Dzięki za życzenia Kochane 🌼 Już nie wiem który raz z kolei piszę, że ciesze sie, że jest to forum i Wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberian, Dirty- spóźnione, ale prosto z serca. Duzo, duzo miłości Wam życzę, nigdy poczucia samotności! wszystkiego, o czym marzycie, niech się spełnia:) i również Wam wszystkim wielkie dzięki za obecność tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Madziola widzę że coś nie daje Ci spać po nocy....może to Twój eMil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butterflies - dziekujemy za zyczenia 🌼 No rzeczywiście szkoda, że nie mieszkamy blizej siebie, fajna by byla z nas "paczka" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-------------
Tak.Niby Michael był pedofilem i gejem :O. Normalnie nie mogę.Jeszcze film mają o tym zrobić dla prawdziwych fanów,zeby przejrzeli na oczy.Podłość ludzka nie ma granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc cos takiego znalazłam w sieci... :( -------------------------------------------------- Nowe dowody w sprawie śmierci króla popu. Jeden ze świadków w sprawie śmierci Michaela Jacksona zeznał, że lekarz idola muzyki pop przerwał jego reanimację, gdyż próbował ukryć dowody własnych zaniedbań - donosi "Wprost". Lekarza Conrada Murray'a obciążył Alberto Alvarez - dyrektor ds. logistyki Jacksona. Zeznał, że medyk przerwał reanimację gwiazdy i opóźnił wezwanie pomocy medycznej, bo był zajęty zbieraniem fiolek po podanych mu lekach Alvarez zeznał, że kiedy wszedł do pokoju Jacksona, ten leżał na łóżku bez oznak życia ze strzykawką wbitą w nogę. Dr Murray próbował go ratować, m.in. stosując sztuczne oddychanie metodą usta-usta. Przerwał jednak tę czynność, aby zebrać fiolki będące dowodami lekarskiego błędu - dodaje tygodnik. KTO NAPISAŁ POŚMIERTNY HIT JACKSONA? ZOBACZ>> Ed Chernoff - adwokat lekarza zaprzeczył tym oskarżeniom, zarzucił też świadkowi niekonsekwencję i składanie sprzecznych zeznań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
wczoraj znalazłam niezłą perełkę, nie wiem czy widziałyście wywiad z bodajże 84 roku, przeprowadzony w Havenhurst na youtubie są dostępne 3 części, niestety jakość dźwięku jest fatalna, ale i tak miło posłuchać Mike'a jak śpiewa a capella no i popatrzeć na niego ;-) http://www.youtube.com/watch?v=EZnrxk-dpVA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prince polo xxl
czy ktoś z was posiada Another part of me w mp3 z Wembley i mógłby się podzielić?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
hahaha "Just do it....." ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota---------------
Just do it :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota---------------
prince polo xxl dawaj emaila :P mam to mp3 ,z odgłosami publiczności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×