Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość czy wierzycie że on żyje
cholera, on był piękny w każdym wcieleniu i w każdych ciuchach a nawet i zwłaszcza bez ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej:) czy wierzycie- zgadzam się w 100% :) dziewczyny ja jestem, zaglądam od czasu do czasu. Mam jednak armagedon na co dzień, jakis koszmarny ten kwiecień i niech juz się skończy. Moje problemy pewnie nie skończą się z końcem miesiąca, ale może nowe nie będą się pojawiać. jesli Wrocław nadal aktualny, to jak tylko się ogarnę, to postaram się poszukać noclegów. Co do imprez, nie mam pojęcia, powinno coś być, ale czy na pewno, tego nikt nie zagwarantuje. Jak Wy to widzicie, chcecie iść na jakąś całonocną imprezę? czy usiędziemy gdzieś z winem i muzyką i będziemy gadać?:) postaram się zaglądać jak najczęściej, trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia16
bez niego czuje sie jak sierota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia16
bez niego czuje sie jak sierota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane :D z tego co ja wiem to Wrocław aktualny , co do imprezy to ja wolalabym cos skoromnego. Bez wielkich krzyków i balangi do rana. Mi najbardziej odpowiadalo by spotkanie w jakims milym cichym miejscu tak żeby można bylo spokojnie pogadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam taka wypowiedz naszej koleznki....bo przeciez fani sa jak rodzina i okropnie sie wzruszyłam Zasnął ze świadomością, że wraca na scenę, gdzie był najszczęśliwszy.Zasnął wiedząc, że jest kochany, czego dowodem była sprzedaż biletów na 50 koncertów w rekordowym czasie 4 godzin.Zasnął wiedząc, że wciąż ma miłość swoich fanów.Zasnął wiedząc, że nie musi wcale powracać, bo nigdy tak naprawdę nie zszedł ze sceny.Teraz czuję wielki ból, bo zasnął i nigdy się nie obudził aby radować się tym wszystkim...Zasnął, ale znał miłość. Wiedział, że póki ją ma, odejdzie w spokoju, że to nie zaboli. Wiedział, że urodził się kochany, i odejdzie kochany, i nic nie przebiło tej słodkiej myśli w ostatniej minucie...Michael, Kocham Cię. Musze Was zaskoczyc ale od dzis będe jeszcze wredniejsza niz zwykle ...bo gdy odszedł Król,umarła tez muzyka.... http://abraja.powiedz.to Musze Was zaskoczyc ale od dzis będe jeszcze wredniejsza niz zwykle ...bo gdy odszedł Król,umarła tez muzyka.... http://abraja.powiedz.to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kilka przemysleń... pzeczytałam jakoby rodzina MJ podpisała kontrakt na 7 nowych albumów z niewydanych piosenek strasznie mi smutno bo bardzo chciałaby je usłuszec ale z drugiej strony nie zamierzam dołozyc ani grosza.... ozumiecie odkąd i tu wzdycham bardzo cięzko Michael odszedł postanowiłam ze nie dam złaanego grosza i ze nie dam im zarobic.... byc moze moja płytoteka bedzie niepwłna...ale tak musi byc slucham http://www.youtube.com/watch?v=cEObeRJrq-Q&feature=player_embedded i mysle ze jego juz nie ma... ale nadal pogodzic sie z tym nie moge i ne chce czy tez nadal płyna u was łzy? niedługo rocznica to bedzie straszny dzień wiem ze macie zlot i kmbinuje nadal coby zrobic zeby przyjechac ale czarno to widze zróbcie zdjęcia z imprezy ;)choc tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D kochane ja też mam nadzieje że zjazd wypali. Ja jestem zwarta i gotowa:D chocbym sama miala w tym wrocławiu siedziec to na milion procent sie zjawie :classic_cool: abraja rozumiem twoje podejscie ja jednak nie mam żadnych oporów i żadnego umiaru jeśli chodzi o jakiekolwiek rzeczy zwiazane z mj i zazwyczaj kupuje wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japierdoleeee
wy jeszcze o nim pamietacie, porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co zdziwiony?my nie mamy sklerozy kartka so sweet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dirty super kartka - całuski dla brata w nagrode :D co do zjazdu to ja calkiem poważnie wam pisze że bede na pewno. Tylko musimy ustaklic miejsce i nocleg może czas żebysmy się już tym zajęły co ? Czas tak szybko zapierdziela :D a do japierdolle - porażką to Ty jesteś :classic_cool: a inne dziewczyny opierdalam za nie stawiennictwo na forum nieładnie tak panny wy moje! !!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umarli abraja 🖐️ czesc laski, ja tutaj jestem kilkanascie razy dziennie ale nic nie pisze bo i do kogo mam pisac? Sama do siebie? Mam tylko nadzieje że cały ten zjazd dojdzie do skutku - chociaz poza mna i dirty nikty sie juz wiecej nie wypowiadal w tej sprawie. Mam nadzieje ze sie nie rozmysliły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom. Jakoś ta tragedia Smoleńska rozbiła trochę towarzystwo. Ech, umarł ten aktor - Kozłowski, wiecie co, tyle już odeszło, wiem, że każda śmierć jest tragedią, ale zaczynam się do tego przyzwyczajać... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Też wpadam kilka razy dziennie no i namiętnie śledzę tmz o Nim nie da się zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×