Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość bułka z serem
nie zgodzę się z Twoją teorią, bo moim zdaniem Michael jaki by nie był ale nie pozwoliłby sobie na tego rodzaju 'samobojstwo'. on mial dla kogo zyc i nie wierze w to, ze kazał sobie podac leki zeby go juz nie odratowali, Michael nie jest głupcem ani samobójcą. wiem ze jako argument podasz 50 koncertów, ktorych rzekomo nie byl w stanie udzwinac, bzdura. tylko ludzie ktorzy wierzą tabloidom mysla, ze MJ miał jakiekolwiek zobowiazania finansowe wobec Sony czy tam AEG, on gdyby chcial to by ich wykupił i mogliby mu skoczyć, jego majątek sięgał ponad miliarda dolarów, codziennie wpływały mu tantiemy za odtwarzane utwory, nawet nam sie nie sni ile to jest pieniedzy. jego smierc to przypadek, wypadek, wypadek przy pracy doktorka, ktory ma zajebiste chody albo zajebiscie sciemnia, nie wiem bo nie znam kolesia :P nigdy w zyciu nie uwierze w to, ze MJ sam kazał sobie wstrzyknac smiertelna dawke lekow. no way.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bułka kochana ale skad możemy wiedziec jaki naprawde był MJ nikt tego nie wie. To co siedzialo mu w glowie wie on sam i tylko on. Po drugie żadne tam koncerty mi w głowie ja mam swoja teorie i nikogo do niej nie przekonuje ja uważam że własnie dla dzieci to zrobił właśnie dla nich. Może nie dokońca świadomie może to był wypadek cholera wie ale wszystko wskazuje na to że się nie myle. Myslisz że gdyby doktorek wczesniej sobie nie pozałatwiał spraw " na wszelki " wypadek to tak by sobie dzisiaj chodził beztrosko a myślisz że on sam był w stanie załatwic sobie tak "lekki proces" ? Nie kochana na to musial miec wplyw ktos inny ktos duzo większy bardziej bogatszy ktos komu zalezy by nikt nie ucierpial i tylko on sam MJ mógł to załatwic poprzez kilkunastu prawników i innych ludzi " ważnych" w prokuraturze sadzie itd. Przecież żaden sąd tego nie odpusciłby. Jedynie co doktorek dostanie zawieszenie za uzycie tych leków ale za śmierc MJ bezposrednio nie odpowie. I jestem tego pewna, zresztą zobaczymy przy wyroku wtedy go przedyskutujemy. :D Oczywiscie kochana podobnie jak ty uważam że MJ nie bylby do tego sklonny jednak zawsze jest cos jakas siła wyższa ktora nas do czegos zmusza i w tym wypadku sa to dzieci. Ja postawilam sie na jego miejscu i tak jak deklarowalam 13 lat temu rok temu tak dzis mowie to samo - JA BYM ZROBIŁA DOKŁADNIE TAK JAK ON - bo uwaga , dzieci dostaną miliony a ja żyłam jak król i jak krol chce odejsc, chce zostac zapamietana jako fenomen a nie jako niedołęzny starzec kompromitujacy sie na koncertach itd. I nie mowie tutaj o prawdziwych fanach ale o krytykach - ci zniszczyli by MJ do reszty a za dziecmi ciągło by sie to latami a tak ???? A tak odszedł wielki człowiek wspaniały artysta i prawdziwy geniusz i wszyscy " są zadowoleni" . Nie wiem jak ci to dokładnie wyt lumaczyc, nie chce tutaj sie kłocic czy snuc teoriie spiskowe albo histeryzowac nie chce wprowadzac zametu wiec prosze by nikt nigdy nigdzie moją opinią się nie sugerował. To tylko moje zdanie mimo że samej mi trudno w to uwierzyc to poki cop wszystko wskazuje na to że mam racje a wolalabym by byla to nieprawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakakolwiek jest prawda i tak NIGDY jej nie poznamy i to jest chyba najsmutniejsze w tym wszystkim... A wracajac do tematu wyzej: MJ byl czlowiekiem a nie aniolem i mial równiez wady (więc mógł łamac np damskie serca i robić wiele innych nieciekawych rzeczy) hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje, że dałby radę z koncertami. A przynajmniej nie poprosił o śmiertelną dawkę propofolu. To wygląda jak właśnie wypadek przy pracy, rutynowo podany lek przez murraya, moze tez pod naciskiem MJ, naciskiem z tego powodu, że go coś bolało, albo nie mógł spać albo coś jescze innego, i murray by mu pomóc dał mu czegoś za dużo albo nie przemyślał reakcji leków na siebie niewiem. Przecież MJ chciał tej trasy, chciał, zeby jego dzieci były na tyle dorosłe, żeby go zobaczyć i to był ten czas. On miał plany na dalsze życie, chciał się zająć produkcją. Nie wierze w samobójstwo. Jedno mnie tylko zastanawia, tak wiele razy MJ mówił o starości, że niechciałby jej dożyć, że nie chciałby być jak fred astrie, że całe życie by z niego uciekło, a on byłby właśnie niedołężnym staruszkiem. Mówił, że chciałby odejśc młodo. I to właśnie mnie zastanawia...wielka niewiadoma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę, że MJ byl, jest i pozostanie wielka zagadka dla nas, dla swoich najbliższych i dla siebie samego.... i to jest m.in. jedną ze skladowych jego fenomenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dirty swietny link mmmmmm....... co do samego MJ to mam głęboką nadzieje że się mylę i że odpowiedni ludzie zostaną skazani za to ale taka jeszcze jedna myśl mi sie nasówa - przecież biorac takie leki i to w pełni świadomie wiemy czym ryzykujemy, wiemy że można sie juz nie obudzic mamy tego pęłną świadomość więc tak czy inaczej Michael zdawal sobie z tego sprawe a jednak brnął w to nadal " świadomie". Słyszałyscie Randy mial zawał ale juz ma sie dobrze. dziewczyny serio nic nie planujemy na ten dzien ? Jakies spotkanie wirtualne albo co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XSP - ja wiem tylko tyle, że im bliżej 25.06 tym większego doła mam... :( Od jakiegos czasu ostatnio miałam wrażenie jakby mimo wszystko MJ był obecny gdzieś tam (nie wiem jak to wytłumaczyć) a tu trzeba będzie stanąc twarzą w twarz z brutalną rzeczywistością: on odszedł na zawsze juz rok temu... :( :( :( nieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirtualne spotkanie - ja pewnie będę, dziś w metrze puscili info o tym że MJ zarobił po śmierci miliard dolarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liberian masz racje, czym bliżej tym gorzej :(:( wkoorwiam sie że to już że rto w ogołe sie stało :(wyobrażam sobie jakie to jest cięzkie przezycie dla jego dzieci rodziny:( chciałabym abysmy chociaż tutaj mogly sie spotkac poklikac cos powklejac . TaK SAMEJ TO SMUTNO BARDZO :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze kazdy chce zarabiac kokosy na tej tragicznej smierci. Mial byc piękny hołd a wyszlo gówno!!!!!!!!! Ciesze sie że u nas jest tyle imprez że ludzie pamietają i że chcą cos robic i cholernie żałuję że nie bedzie mnie w tym wrocławiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny1990;
Kochane,na kanale muzycznym DeLuXe MuSiC w piątek jest cały dzień poświęcony MICHAEL'owi, a o 19.00 koncert z '97 w Monachium; Pozdrawiam Was ciepło:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wybaczcie moje milczenie czasem tak bywa ja niezmiernie przygotwuje sie do piatku... zakupiam odpowiednie odzienie i sunglasy wiem ze bedziemy o sobie myslec może umówimy sie na jakąs godzine konkretna na pogaduchy? powspominamy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien przechodzień
24 czerwca o godzinie 19, Polsat Cafe - MICHAEL JACKSON: CO SIĘ WYDARZYŁO NAPRAWDĘ 24 czerwca o godzinie 20:15, Pro 7 -THIS IS IT 24 czerwca 23:15, też Pro 7 - MICHAEL JACKSON: GONE TOO SOON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno Aden nie było ani jej nie widziałam spróbuj na tym drugim forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pewnie od rana bede siedziec i czekac na was. Nie wyobrazam sobie innego zajecia w ten dzien :( a syn powiedzial że zapali znicz i przyklei na okno ogromny plakat z MJ na full wlączy muzyke i niech wszyscy wiedzą kim był król !:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.HEJ
Czesc dziewczyny szkoda, ze 25 jest w piatek, w sobote bylabym bardziej oderwana od spraw codziennych, a w piatek praca...itd ja rok temu dowiedzialam sie dzien po..czyli tez w piatek dzis obejrzałam wywiad, ktorego jeszcze nie widziałam alez on wygladał a jak sobie przypomne, jakie na mnie wywierał wrazenie przez tyle lat... szczegolnie, jak nie było tych wszystkich mediow, tylko 2 programy, ale nawet po latach, jego muzyka i cała otoczka, były i sa najlepsze dzis? co dzis? kto dzis?.. w ogole artysci sprzed deakad wydaja mi sie wspanialsi, a Wy jakie macie zdanie? wcale nie chce, zeby nadszedł 25. ale nadejdzie. na pewno tu będę. kiedy go ogladam, a robie to nadal bardzo rzadko, kiedy o nim mysle, czy czytam, to pierwsza mysl zawsze ta sama- to niemozliwe, ze juz go nie ma... i potem druga mysl w zasadzie niemozliwe, ze taki ktos był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj dyskutowała z moim mezam na temat tego jak biefna jest nasza obecna muzyka nie ma na kim ka i ucha zawiesic a co to będzie za kilka lat? ja w czwartek w ncy maluje na ulicy niech zyje król kreda mam nadzieje ze padac nie bezie...bo jak mi zmyje to szok a mam zaiar wywalic niezły napis bede z wami w piatek postaram się calutki dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne macie pomysły z tymi malunkami na ulicy i ten synek :) to jest piękne ... za późno się obudziłam, moze mozna by wynająć powierzchnie reklamowa na bilbordzie w metrze np. albo gdzies w centrum i napisać coś, w stylu pamiętamy... a nawet dodać jakić tekst o osądzaniu ludzi bez podstaw przypomnienie o wygranej sprawie sądowej, o jego niewinności, o bzdurze jaka jest wybielanie, i o milionach ktore zostawił w szpitalach, o mln sprzedanych płyt, po prostu o przywyróceniu mu dobrego imienia, nawet po śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abraja koniecznie zrób fotke i wrzuc tu do nas :D świetny pomysł . Ja musze szukac jakiegos plakatu żeby na cale okno bylo hahaha niestety synus jest wybredny wiec wiecie :D ktos mi powiedzial ze jestem stuknieta jesli zamierzam nakleic to na okno ale niby dlaczego mam tego nie robic ? Ludzie naklejają zdjecia papieża czy prezydenta czy innych wielkich a dlaczego ja mam nie nakleic MJ dla mnie jest on większy od tych wielkich . SMUTNO MI ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do obecnej na rynku muzyki to moge smiało napisac że kims wyjatkowym, kontrowersyjnym, utalentowanym, pomyslowym jest LADY GAGA. Rozumiem ze nie wszystkim jej wizerunek i sposob bycia musi sie podobac ale chyba nikt nie zaprzeczy że babka ma dar, ma charyzme i ma to cos czym uwiodla miliony ludzi w zaledwie dwa lata to fenomen ja osobiscie na chwile obecna porownalabym ja do MJ z tym że mam tutaj na mysli dzialalnośc artystyczna i tą kontrowersje w okól niej oraz to jak przyciaga :D dodam że fanką lady gagi nie jestem ale jestem obiektywna co do jej oceny i zdaje mi sie że sie nie myle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja tez skłoniłam sie ku lady gadze ale... nieststy kolejny monotematyczny teledysk i to franando alechandro heheh juz mnie odstraszyły zauroczenie za krótkie za słabe ona nie ma tego czegos podspiewuje i owszem ale to fernando roberto brrrrrr to tak jakbym disco polo słuchała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no masz racje , nie twierdze że wszystko co zrobiła jest super ale mimo wszystko fenomen z niej na skale światową nie ma co :D dziewczyny wlasnie wpadłam na pomysl żeby wydrukowac te o to foto http://www.inqmnd.ca/blog/wp-content/uploads/2009/06/quote3.jpg http://fc00.deviantart.com/fs47/f/2009/176/c/a/Michael_Jackson_1958_2009_by_WordLife316.jpg http://joyhog.com/wp-content/uploads/2009/06/m-jackson.png i porozklejam to na miescie tylko musze sie ostro zmobilizowac :d żeby sama zdażyc wszystko zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×