Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość czy wierzycie że on żyje
Myślę że jeszcze ktoś będzie tu zaglądać.... Od miesiąca śledzę codziennie proces Murraya, coraz bliżej werdyktu...teraz to już kwestia dni MJ nadal żyje w naszych sercach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
No i gdzie są Ci wszyscy którzy deklarowali że są zagorzałymi fanami ? Wczoraj Conrad Murray został ogłoszony winnym spowodowania śmierci Michaela Jacksona.....a tu taka cisza ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie nie ma fanek i juz nie będzie tutaj chyba, dlatego bez sensu ten wątek juz chyba jest.. :( Dostal 4 lata a wyjdzie za dobre sprawowanie jeszcze szybciej.. Ale kicha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że dostał choć i te 4 lata, bo jakby sie wybronił (posmarował kasa tam gdzie trzeba) to by byla niesprawiedliwosc dopiero, jak za życia MJ, tak to przynajmniej teraz trochę sprawiedliwosci odczujemy, choc co to za sprawiedliwosc, murray w pierdlu 5 lat, a MJ gone forever.... :( http://www.youtube.com/watch?v=FpOLxtGiNks&feature=related ech zycie tak ucieka, juz ucichło o nim, media na poczatku szaleństwo, a teraz sie opatrzyło/osłuchało i mozna by rzec ze czasem tez sie jeszcze podsmiewaja, albo wspominaja z glupim usmieszkiem....:( moze nie wszyscy go zrozumieli/poznali...a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Poczekajmy do 29 listopada, wtedy zostanie ogłoszony wyrok i podejmą decyzję czy Murray zostaje w więzieniu czy dostanie areszt domowy. Bardzo jestem ciekawa bo przy ogłoszeniu wyroku ma się też wypowiedzieć rodzina. Ciekawa jestem kto będzie przemiawiał i czy będą też przy tym dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Wygląda na to że jako nieliczna mam fioła na punkcie Jacksona. Wytrwale przez 6 tygodni, dzień w dzień śledziłam w necie na żywo proces. 6-7 godzin dziennie, czasami padałam już na pysk, bo zazwyczaj kończyli około 1 w nocy naszego czasu. Nie chciałam przegapić zeznań żadnych świadków bo w prasie okrutnie przekręcają ich wypowiedzi. Ciekawe były zwłaszcza zeznania specjalistów patologa i anestezjologa. To naprawdę przykre że na forach internetowych wypowiadają się ludzie którzy nie mają pojęcia o tym o czym piszą. Twierdzą że Mike był narkomanem, że sam przedwakował itp. Żadne dowody na to nie wskazują. Oglądałam cały proces bo chciałam poznać prawdę a przynajmniej tyle ile dało się jej odkryć z badań, analiz, symulacji dotyczących czasu półtrwania leków w organiźmie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Fajnie że ktoś tu jeszcze zagląda. Przyzwyczaiłam się to tego tematu i smutno się zrobiło gdy tak tu ucichło. Ostanio czytałam że bracia Mja podpisywali repliki kurtek z Bad i Thrillera. Komentarze fanow były takie że to śmiech na sali, po co niszczyć fajne kurtki bazgrołami kogoś kto nie ma nic wspólnego z tymi pamiątkami....No i jak zwykle, nie udało im się na tym zarobić, bo producent kurtek nie zapłacił im prowizji, którą im obiecał za autografy. Dobrze im tak., dosyć wyciągali kasy od Mika za życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Fajnie że ktoś tu jeszcze zagląda. Przyzwyczaiłam się to tego tematu i smutno się zrobiło gdy tak tu ucichło. Ostanio czytałam że bracia Mja podpisywali repliki kurtek z Bad i Thrillera. Komentarze fanow były takie że to śmiech na sali, po co niszczyć fajne kurtki bazgrołami kogoś kto nie ma nic wspólnego z tymi pamiątkami....No i jak zwykle, nie udało im się na tym zarobić, bo producent kurtek nie zapłacił im prowizji, którą im obiecał za autografy. Dobrze im tak., dosyć wyciągali kasy od Mika za życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=kqbJxUEBQCs&feature=related hehe jaki wydaje sie niski przy naomi cambell :) ale przystojniacha wciaż :) ja bede MJ oglądać/sluchać caly czas, jest mega insipirujący i co jakiś czas musze sobie odpalic jakies video (oprocz muzy na codzien of course) http://www.youtube.com/watch?v=9RbBIsXdvrs&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Trochę nie na temat, ale napiszę: zaczełam sie odchudzać i pracuję nad kondycją fizyczną. Narzuciłam sobie dietkę i po dłuższym czasie "NRUBSTWA" odkurzyłam orbitreka i codziennie śmigam sobie 20 minut. Niby mało ale zawsze to więcej niż nic. Bardzo mi pomaga w tym mp3 z muzyczką Mike, daje energetycznego kopa i chęci do pracy nad sobą. Gdy nie chce mi się ruszyć dupska albo nie mam siły myślę o tym jakim był perfekcjonistą i jak bardzo się starał, mimo kontuzji, bólu itp. To pomaga, zwłacza "Man in the mirror" i jego końcowe słowa "Make a change !!!!" Polecam wszystkim na motywację i pracę nad sobą. Dobrze jest zmobilizować się prze Nowym Rokiem i pomyśleć nad nowymi celami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Dirty, Mike wcale nie jest taki niski, zwróć uwagę na to że Naomi ma na sobie buty na obcasach i dodatkowo upięte do góry włosy dodają jej centymetrów. Mike ma prawie płaskie buty. Zresztą w teledysku "In the closet" jakoś nie widać by była między nimi jakaś gigantyczna różnica wzrostu, mimo, że ona była boso a on w butach. Nie wiem dokładnie ale Naomi chyba ma coś około 180 wzrostu (różne źródła podają od 175- 178 cm wzrostu), jest wysoka jak na kobietę, więc róznica może 4-5 cm. Zawsze jej zazdrościłam tej cudownej figury, wspaniałych seksownych nóg, no i oczywiście tego że miała okazję poznać Michaela....ech...wyobrażenie Naomi z teledysku tym bardziej zmobilizuje mnie do ćwiczeń... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wierzycie :) trzymam kciuki za powodzenie w walce o zgrabną figure ;) ja też niedawno przeszłam na diete i czułam sie niesamowicie dobrze, teraz trochę podjadam :( ale jak patrzę na Mj i to jak o siebie dbał to tez mam motywację :) może to głupie, swoja droga, ja przeszłam na diete warzywna, same warzywa, m.in. zeby pozbyc sie klopotow z cera, i podziałało! zmagałam się z tradzikiem wiekszym mniejszym kilkanascie lat stosujac chemie itd, a tu okazało sie ze śmieciowe jedzenie wpływa na stan cery i teraz tym bardziej "wierze" MJ ze sam pozbył sie tradziku przechodzac na diete, no i był wegetarianinem dzieki temu taki zgrabny i szczupły, nie wykluczone ze tez niedlugo przejde, ale narazie mam inne rzeczy na glowie. co myslicie o płycie immortal?? wkurza mnie troche że sony zbija kase na MJ wydają remixowe utwory, i teraz go wychwala jaki to on niesmiertelny, a za życia... porazka :O z drugiej strony fajnie by mieć takie mixy w domu... ech MJ pomaga mi sie motywowac w pisaniu pracy mgr, jak sobie pomysle jak on sie poswiecal dla muzyki, tanca, ile wlozyl we wszystko serca i checi to zal mi siebie ze sie tak pieszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Trzymam kciuki Dirty Gdy się człowiek zdrowiej odżywia i ćwiczy czuje się psychicznie lepiej, ma się wtedy wiecej pozytywnej energii, sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Cięgle odkrywam piosenki których nie słyszałam do tej pory. That's what you get for being polite. http://www.youtube.com/watch?v=UTJgDhIGDCc For all time http://www.youtube.com/watch?v=bzliWbyQJFU&feature=related Niezmiernie mi go brakuje i chyba nigdy się nie pogodzę ze jego odejściem. Mam nadzieję że to forum nie zniknie i będziecie nadal o nim pamietać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×