Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Jestem... :( obejrzałam kawałek programu bashira i słysząc jego głos i widzac jego wrażliwość, same łzy cisną się do oczu :( teraz patrząc na niektore sceny widzę wyraźnie jak bardzo samotnym byl człowiekiem. co tu dużo pisać :( nigdy nie będzie drugiego takiego człowieka o takim głosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Dirty....mam nadzieję że nie o wrażliwości Bashira piszesz...bo dziwnie sformułowałaś to zdanie... co do Bashira to dziwię się że Mike był tak naiwny że nie widział tej sztuczności w jego zachowaniu, ta udawana troska i sympatia...przecież to aż raziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, oczywiści,e chodzi o wrazliwość MJ, Bashir jest choooooooooojem i tyle na ten temat. Szkoda ze filmu - part two ukazujacego jak wlasnie stronniczy byl bashi nie puszczali z taka rozglosnia jak tej szmiry :( wogole malo osob pewnie wie o tym ze jest druga czesc, i ze wogole bashira film jest do bani. puscili go zaraz po pogrzebie chamy :(gdzie miliony nieuświadomionych osob obejrzaly sobie zeby poznac MJ, a tu taki klops, poznały go ale jak jakiegos chorego czlowieka, ciekawa jestem co mial z tego bashir? zaplacili mu za to??? kretyn ludzie to sa wredni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem teraz rzadko, bo wyprowadzilam się z mieszkania do nowo wybudowanego domu i nie mam tam jeszcze neta.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koperkowa ewa
ja powiem tak.......... Teledysk podobał mi się, ale piosenka taka średnia............... i muzyka coś mi zalatuje "Stayin' Alive"......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
zajebisty teledysk, bardzo mi się podoba, chociaż nie mogę się przekonać do tej piosenki... co prawda wolałabym w teledysku zobaczyć MJ..... podoba mi się motyw z tańcem na "gwieździe" na Sunset Blvd, kiedyś w jakieś anegdocie Mike przyznał się że przjeżdżając tamtędy po prostu wysiadł z samochodu i zatańczył tam.....he he...szkoda że tego nie widziałam..... dlatego podoba mi się ten teledysk, nawiązuje w pewien sposób do Mika, jego spontaniczności, perfekcyjności, ciągłej pracy nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbbbbbbbbbbbn
zastanawiam się czy jest została jeszcze jakaś osoba wierząca w to, że on żyje. Pewnie te wszystkie hoaxowe fora poupadały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackson_addicted
Hej! Dziewczyny, chyba jestem nienormalna...Uzależniłam się totalnie od MJ. Ciągle o nim myślę, wyobrażam sobie nas razem w różnych intymnych sytuacjach, marzę o nim, tym z Bad Tour, o jego włosach, oczach, ustach, ciele, to jest dla mnie czysta perfekcja... Czy któraś z Was ma podobnie ? Najgorsze, że ja wcale nie chcę się z tego uwolnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie rzeczy się leczy
psychiatra i po sprawie, nie, żadna tak nie ma i to nie jest normalne :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackson_addicted
No wiem, że nie jest, ale to jest silniejsze ode mnie... Dzięki za poradę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123qwertyu
So I guess, Annie is NOT OK, are you Annie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdwe43
to nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
mylicie się, po pierwsze są osoby które wierzą że on żyje....np ja !!!! po drugie: z fantazji erotycznych nie ma potrzeby się leczyć....(bo każdy jakieś ma) ja przynajmniej nie zamierzam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łauj
fantazje od czasu do czasu to co innego niż taka obsesja, idealizowanie itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też sie podoba teledysk, z racji hołdu dla MJ, starsznie podoba mi sie jej koncowy taniec, ruchy miny tak jak MJ, choc wiem że to przecież nie MJ :( nie ma go tam, nie czuć go tam, to tylko muzyka niby tylko i aż, ale jednak da się wyczuć jego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerorifnck39
Fantazje z MJ szczególnie z czasów Bad są bardzo bardzo przyjemne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
jakby to ująć ? fantazje z Mikiem w roli głównej są nooo ..... "the baddest" of all ale trzeba znać trochę slangu by to pojąć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweqwle23sd
Laski, przyznać się, z tym boskim MJ z ery BAD to każda chciałaby się przespać ;). Był po prostu ideałem. Sex on the legs... Who's bad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
no, dokładnie tak.....poszła w ślad za nim....bardzo to smutne są ludzie którzy są legendą już za życia i gdy nagle odchodzą to pozostawiają za sobą wielką pustkę każda śmierć jest ciosem dla najbliższych, ale wiecie o co mi chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna smutna info Justin Bieber ze swoim "never say never" jakis film o nim, przebił THIS IS IT M.J. :( wiem, że nie ma co porównywać i tak dalej.... ale zawsze to jednak cios, że jakiś 15 latek pobił taka gwiazde, ale rozumiem, dzisiejsze 12 latki nie maja idola, naszym był własnie MJ, teraz to tylko gaga i jacyś inni amerykańscy raperzy u ktorych w teledyskach króluje goły tyłek i wypiete laski. bo przeciez muza i tekstem nie przykuja uwagi na dluzej niz 3 min, za to sexem na pewno. sex sie zawse dobrze sprzeda. ech jak tak sluchalam zagranicznych artystów - kto teraz spiewa, o jakiejs planecie, rasizmie, milosci, odejsciu, byciu lepszym, ... o naprawde istotnych rzeczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! W koncu mam neta w nowym miejscu zamieszkania :) teledysk mi sie bardzo podoba, piosenka tez calkiem fajna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×