Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

No własnie ! ! Ona byla ładna on tez....byłoby zupełnie inaczej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie wszystkie piosenki ;0 i załoze sie ze tak jak ja znacie wszystkie na pamiec i kazdą sekunde teledysku coo? alescie sie rozpisały he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...:( Tak Abraja opanowałysmy kafe bo nikogo tu nie było tylko ja i pifpaf!! Ej ja dodałam pare zdjęć i teledysków Abraja zobacz i moze jeszcze ty sie wypoweiesz bo ja i pifpaf juz dośc poobgadywałyśmy ta laske na temay Nishi katari czy jak jej tam.Proszeee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Boże!! Tez bym padłła... taka to miała szczęście...ta jedna spośród milionów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ale nic mi humoru nie poprawi przez tą Katari . GRRR !!!!! Chyba,ze wiadomość,że MJ zyje i,że go przytule,itd :) jak te dziewczyna na koncercie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf.
no totalnie, ja juz bym potem miała obsesje, nie moglabym spać,jeść myśleć ohh:D Tak sie zastanawiałam nad tym światem brukowców,oglądam sobie filmiki Michaela jak odwiedza te chore dzieci i myślę. Te bzdury wymyślane na jego temat żeby zrobić sensacje,ale co to za sensacja ze zrobił sobie "liczne" operacje etc. skoro to jest bardzo popularne w świecie gwiazd. To ma być coś co zainteresuje czytelników? przecież to sama nuda w każdej gazecie piszą to samo.Przeciez prawdziwą sensacją jest to ,że Michael tak troszczy się o świat, dba o niego i dzieci to jest coś czego świat nie widział to jest coś czego gwiazdy inne nie potrafia dokonać bo traktuja wszystkich z wyższością! to o trosce Michaela powinnino się pisać ,to powinno być rozgłaśniane, to wzbudziło by zainteresowanie a nie bzdury o których możesz wyczytać o kazdej innej gwieździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pifpaf dokładni ;/ Każdy brukowie pisze ,ze miał ponad 12 operacji itd . ;/ A to JeGo miłośc iejo postepy powinny byc jak to uUjęłas nagłasniane a nie Jego błedy czy rzcezy któe musiał zrobić ale nioe były dobre ale nie były tez złe . Czemu sie takiej dody nie czepiaja że 3 raz powiększyła soobie cycki albo czemu sie nie czepiają britney spears . . .MATKO!!! Masz racje pif :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf.
tak dokladnie szkoda gadać :( wybaczcie mi ale ja umarłam gdy to zobaczylam. niewiem czy to tez juz widzialyscie : http://www.youtube.com/watch?v=F--aaVtme7c&feature=related niewiem co to ma być,ale z daleka wygląda jakby się całowali to trochę dołujące:D z bliska pewnie się tylko przytulali (jaaaasne.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej noo...serio tak to wyglądało :) . pewnie tak było...tylok dla Mj działo się to za szybko i nie mógł jej przeszkodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając jescze do tematu Tatiany Gdyby oni jednak razem zostali wszysstko potoczyłoby sie inaczej...Ona by o Niego dbała,nie byłby taki chudy i no wszystko wszystko wszystko wszystko byłoby inaczej Która z Was była na koncercie MJ ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf.
tak o tym samym myslałam ,czuł by się bardzo kochany i wiedziałby,że ma przy sobie kogoś kto jest z nim z miłości a nie dla pieniędzy.On majac przy sobie kogośtakiego nie poddawałby się a my fani bylibyśmy szczęśliwi :) niestety :( Ja nie byłam ! ;( dosyć młoda jestem bardzo dosyć.I juz nie bede miała szansy :( Ale jestem ciekawa historii innych szczęśliwców. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf.
*sprostowanie .teraz też się nie poddawał chodziło mi oto ,że bardziej troszczył by się o swoje zdrowie etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie...Ona byłaby dla Niego wszystkim i ...byłby taki szczęśliwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf.
To więc dlaczego po latach nie potrafili się spotkać lub coś? Chyba nie umiem tego zrozumieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhskaydwuiey
Michael nie był łatwym człowiekiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf.
no niby tak,ale moze poprostu po latach juz go Tatiana nie interesowała? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większ abyła miłośc ze strony Tatiany niż Mj...pozatym tem menadżer...i wgl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf.
no własnie większa mlosc ze strony Tatiany, to skoro nie Tatiana to czy Michael kiedykolwiek straciłby głowę dla jakiejś kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjdhaywtud
ja myślę, że Michael za dużo wymagał:P żadna by mu nie dogodziła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Zbyt wszystko upraszczacie. Myślę że MJ miał bardzo skomplikowaną osobowość i nie do końca decydował o swoim życiu. Wam wydaje się że mógł robić co chciał, spotykać się z kim chciał i mówić w wywiadach prawdę. Ja myślę że był sterowany przez rodzinę, menedżerów i ludzi którzy dbali o jego interesy i wizerunek. Prawdopodobnie nie miał swobody by spotykać się z kim chciał. To częste wśród aktorów, piosenkarzy. Menedżerowie chcą by idol był "samotny" a kobiety najlepiej jeśli są dziewicami (spójrzcie na przykład Britney) taki wizerunek podkręca fanów i daje im wyobrażenie że idol jest tylko ich i gdyby tylko pojawiły się w jego życiu moga go mieć tylko dla siebie.... jego oba małżeństwa były prawdopodobnie papierowe i na potrzebę wizerunku, obwarowane pismami prawników Michael być może nie był dojrzały do prawdziwego związku, być może był inny lub miał dziwactwa, których przeciętna osoba na codzień nie potrafiłaby tolerować jest wiele pytań odnośnie MJ, same się zastanówcie czemu ukrywał swoje bielactwo ? pozwalał by rosły wokół niego neistworzone historie, plotki.....a przecież prościej było je od razu zdementować w prasie, nie robił tego bo to nakręcało zainteresowanie jego osobą....plotki zaczął dementować dopiero gdy jego wizerunek przerósł jego samego i poczuł że jego wizerunek zszedł gdzieś na manowce tłumaczycie sobie że był prawiczkiem do 30stki bo był rzekomo molestowany, bo był wrażliwy, inny itp a jakoś zapominacie że gdy był małym chłopcem występował z klubach ze strip-teasem, w trasach towarzyszyli mu starsi bracia którzy zapraszali do ich pokoju hotelowego dziewczyny by uprawiać seks MJ nie był tak niewinny jak chcecie to wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lambaluna
igrał sobie przez większość kariery aż w końcu wymknęło mu się to z rąk. wtedy to trzeba było spalić taboidy.... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf.
Ale przecież jest mnóstwo gwiazd kktóre mają męża czy chłopaka. Może i dla Ciebie jestem naiwna ale ja wierzę w to co widzę,wierzę w tego Michaela tego niewinnego,kochającego świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On nie przyznawał się do bielactwa bo się wstydził.Bo chciał być czarny .;/ On miał juz i tak niewiarygodną sławę więc wiadomo,ze tego akurat nie powiedział bo sie wstydził a co do osobowości.fakt miał ją skkomplikowana ale mysle,ze moznaby z Mj zyć...Loggiczne. Wiem,ze występował z klubach z sreaptissem ale niby dlaczego jest to jednym z przykładów do tego,ze był prawiczkiem do 30. I co z tego,ze był prawiczkiem do 30?Nic.A to,ze wystepował w tych klubach nie ma z tym nic wspólnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lambaluna co wcale nie prawda...nie igrał wcale...niby z czym?? był kochającym człowiek to niektórym się wydaje,że igrał ale to tylko prawsa tak mówiła.A wiecie jak ciężko jestz atamowac plotki.Jedna napsiza i jest ich potem coraz wiecej a pzoatym nie zapominajmy ,ze my jestesmy w poslce i tu sa zupełnie inne iinformacje i plotki o Nim podawane. Np taki magazyn OK jest w Stanach i juz bardziej więcej prawdy będzie w taki Ok niż w poslkich brukowcach dlatego jak już to polegajmy na wnioskach magazynów i wywyadów i ttv ze stanów . Polska prawie nic nie wie o Mj . ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf
tak dokładnie JannetJ. polscy fani wiedzą wiele ale brukowce zero. nawet nie chcą wiedzieć usłyszą gdzieś coś przekręcą noi mamy coś nowego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×