Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość pytajnicaa
tzn 24 czerwca a nie 21:P raz znalazłam to w danych EXIF zdjęć sprzed UCLA(data, dzień, aparat itp) nagłówek był "24czerwca" ale tylko w tych danych, bo w artykule na x17online była normalna data. ludzie też wyszperali wiadomośći 2 osób na twitterze z 24, mówiące że on nie żyje, ale osobiście tego nie widziałam, tylo screeny... W żadnym zakątku świata nie było wtedy 24czerwca, więc to nie kwestia róznic czasu... co to ma być?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnicaa
http://i34.tinypic.com/b6cwhf.jpg Comment : AppleMark JFIF_APP14 : Photoshop 3.0 JFIF_APP2 : ICC Profile (offset:4357 size:1011bytes) AdobeResource IPTC-NAA : 4000Byte DisplayInfo : 16Byte PrintFlags : 8Byte Print flags : 10Byte Color halftoning information : 72Byte Color transfer functions : 112Byte IPTC Record version : 0002 Title : Michael Jackson Photographer : Arturo/X17online.com Place of dispatch : Westwood Subtitle : Michael Jackson taken to hospital EXCLUSIVE Credit : Arturo/X17online.com Copyright Info : /X17online.com Caption : Michael Jackson taken in emergency to hospital in UCLA June 24, 2009 X17online.com exclusive Unknown (183) : CP_2 Unknown (232) : Model: Canon EOS 50D Camera Date: 2009:06:25 13:13:00 ISO: 320 Aperture: 5.6 Exposure Time: 1/160 Focal length: 85.0 mm Flash: On Exposure program: Program AE Unknown (240) : http://i38.tinypic.com/2vi4m7t.jpg Comment : AppleMark JFIF_APP14 : Photoshop 3.0 JFIF_APP2 : ICC Profile (offset:4357 size:1011bytes) AdobeResource IPTC-NAA : 4000Byte DisplayInfo : 16Byte PrintFlags : 8Byte Print flags : 10Byte Color halftoning information : 72Byte Color transfer functions : 112Byte IPTC Record version : 0002 Title : Michael Jackson Photographer : Merino/X17online.com Place of dispatch : Westwood Subtitle : Michael Jackson's mom arriving at the hospital Credit : Merino/X17online.com Copyright Info : /X17online.com Caption : Michael Jackson's mom arriving at UCLA hospital shortly after son died from heart attack June 24, 2009 X17online.com exclusive Unknown (183) : CP_2 Unknown (232) : Model: Canon EOS 40D Camera Date: 2009:06:25 14:29:38 ISO: 400 Aperture: 5.0 Exposure Time: 1/125 Focal length: 200.0 mm Flash: Off Exposure program: Program AE Unknown (240) : to też ciekawe... to zdjęcie zrobiono przed telefonem na 911, o 11.24 http://i38.tinypic.com/2cmqbz6.jpg Comment : AppleMark JFIF_APP14 : Photoshop 3.0 JFIF_APP2 : ICC Profile (offset:4357 size:1359bytes) AdobeResource IPTC-NAA : 4000Byte DisplayInfo : 16Byte PrintFlags : 8Byte Print flags : 10Byte Color halftoning information : 72Byte Color transfer functions : 112Byte IPTC Record version : 0002 Title : Michael Jackson Photographer : Arturo/X17online.com Place of dispatch : Beverly Hills Subtitle : Michael Jackson's ambulance screen EXCLUSIVE Credit : Arturo/X17online.com Copyright Info : Arturo/X17online.com Caption : Michael Jackson's ambulance computer screen showing that Michael was not breathing at all an hour before he arrived at the hospital June 25, 2009 /X17online.com EXCLUSIVE Unknown (183) : CP_2 Unknown (232) : Model: DiMAGE X1 Camera Date: 2009:06:25 11:24:33 ISO: 80 Aperture: 3.8 Exposure Time: 1/40 Focal length: 23.1 mm Flash: Auto, Did not fire Exposure program: Program AE Unknown (240) :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libeerian-girl . no ams zrację trochę przesadziła ;/ No ale cóz...niektóre "gwiazdy" nie wiedzą jak się ubrać ca ceremonie pożegnalą KRÓLA !!! ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to nie byl
Memorial. to byl koncert Beyonce jeszcze przed memorialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha . . no ale...mówiła coś o MJ...wypadałoby sie ubraż w coś więcej niz rajtuzy i coś na kształt kostiumu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukf
pytajnica o co chodzi z tymi fotkami? przecież jest podane camera date 06.25, więc były zrobione 25...ale ciekawi mnie photoshop w opisie...czyżby przy nich grzebano?;) wydaje mi się, że MJ mógł umrzeć wcześniej niż oficjalnie podano, jak i mógł nie umrzeć wcale...media to potęga w naszych czasach, wszystko można zmanipulować, a ludzi to najłatwiej...bo ludzie generalnie wierzą w to co widzą w tv lub czytają w gazetach, traktując jak czystą prawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie podoba strj Beyonce...mogłaby przyjsc nawet NAGO bo pieknie zaspiewała wzrusza mnie ta piosenka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukf . dokładnie ;/ Ale myślę,ze on zmarł jednak w tym czerwcu nie wcześniej . :( Mówią słowo zmarł mam na myśli również upozorowanie . i autenczyną smierć...Bo nie wiem w co wierzyć . ;) Tak bardzo chciałabym aby upozorowanie było prawdą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abraja no niby tak ale strój tez jets ważny :) Ale fakt zaśpiewała Mega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie mozna wymagac od niej nie wymagajmy zeby B rzuciła sceniczny kstium i wdziała czarne szaty załobne....bez przesadyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah , tego to od niej nie wymagam...ale tak sama nie wiem . B to B . ja bym sie ubrała torchę inaczej.Ale ważne że wzruszyła piosenką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnicaa
ukf - CAPTION: june 24 oraz godzina przy ostatnim zdjeciu. po pogotowie dzwoniono o 12.21. wczesniej podalam wywiad cnn z Harveyem z tmz na temat tego,ze oni jako pierwsi poinformowali o smierci i w podpisie jest- june24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnicaa
Duzo tych pomylek z motywem 24.06. niby zdjecia zrobione 25, ale z jakiej paki w temacie jest znow 24?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo...hm może rzeczywiście podają fałszywą datę...w takim razie kiedy Mj umarł lub zniknął upozorowywując,ze umarł ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do stroju B to byl to chyba koncert w dniu śmierci MJ watpie by miala czas zaplanowac ubranie sie itd :( wygladalao to na wielki spontan niz na cos dlugo planowanego. Bardzo podoba mi sie to wykonanie i ta piosenka od tej chwili ciagle przypomina mi MJ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo wykonanie było mega :) XSP dawno cie nie było :) Więc co z ta datą śmierci - lub upozorowania;)-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzis rano :D ja do dat nie bede w żaden sposób sie ustosunkowywala ponieważ nie mam zielonego pojecia co i jak i dlaczego i wole nie wiedziec. Nie chce szukac " czegoś" - wolę zostawic to tak jak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo że umarł 24-25 czerwca i mnie ot wystraczy no ale jestem ciekawa . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777 history
slyszeliscie o tej stronie michaeljacksonhoaxdeath? zostala zalozona 25.06. 3dni temu wlascicielka odstapila ja komus innemu bo miala dosc pytan i atakow.strona dzialala potem tylko jeden dzien.chyba zamkneli ja na amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej kwesti nie mam zdania - ja osobiście uważam tak jak pisalam wcześniej. a daty moga byc różne z róznych przyczyn :( zresztą dla mnie to nie istotne. Po co mi wiedziec w jaki dzień zmarł - ważne że wiem że nie żyje i bardzo mocno nad tym ubolewam :(:( ogromna strata :( daty w takiej chwili nie maja dla mnie znaczenia :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem czy w przyszłym roku na CAŁYM ŚWIECIE będzie jakis dzień załobny no bo jak nie wróci (Mj:)) po 2010 to będzie rocznica Jego śmierci którą uczczę w jakios szczególny sposób...jak "zmarł" siedizałam w domu i słuchałam jednej pisoenki :) . i nie wychodziłam.I patrzałam na tvn24 bo tam o Nim cały czads nadawali :) . A wtedy było latoo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i miałam wszedzie jego zdjęcia,plakaty,wszystko i wgl . :) /. a no i na necie siedziałam hAh :) i ryczałam (jakżeby inaczej:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
777 history nie nie słyszałam...może ten ktoś już po 1 dniu miał dość hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777 history
ludzie snuja domysly, ze moze tak naprawde ta strona jest wlasnoscia sony,ze zalozyli ja dla podkrecania tematu i promocji filmu. czesc z nich chodzila na film po 6-7razy by czegos tam sie dopatrzec.to jest duza strona.25.06to za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777 history
Jesli nie zyje to moim zdaniem to nie byl nieszczesliwy wypadek. tu cos jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno nie ja podejrzewam Tommyego , Ortege (i całe AEG:)) a przedewszystkim Nishe katari ona z nim mieszkała pół roku a potem znnikła . miała gdzies Mj i wgl mam takie wnioski na jej temat 777 history jak chcesz napsiz do mnie na gg :D:D 10615451 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiego Tommyego
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówisz o Tohme Tohme
czy Tommym Motoli?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×