Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość nsssiiiikkk
uhuuhuu, części nie widziałam. te czarno białe bardzo fajne. to chyba z tej sesji do Invincible. te z krótkimi włosami... niezbyt udane. ale miło widzieć coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaisse80
w dzien w ktorym umarl Michael Jackson nie przyszedl mi okres, a potem sie dowiedzialam ze jestem w ciazy. to jakis cud zwazywszy ze wczesniej 4 lata sie staralam. teraz mam piekna coreczke:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yska
PIERWSZY, OFICJALNY SINGIEL MICHAELA JACKSONA PIOSENKA HOLD MY HAND Z ALBUMU MICHAEL TRAFI DO ROZGŁOŚNI RADIOWYCH I CYFROWYCH SKLEPÓW MUZYCZNYCH JUŻ 15 LISTOPADA. ZNANA JEST TEŻ LISTA PIOSENEK, KTÓRE ZNAJDĄ SIĘ NA PŁYCIE MICHAEL. Pierwszy, oficjalny singiel z ukazującego się 13 grudnia albumu Michaela Jacksona MICHAEL, zatytułowany Hold My Hand swoją światową premierę będzie mieć już 15 listopada! Wtedy to po raz pierwszy też zostanie opublikowany na stronie www.michaeljackson.com i trafi do rozgłośni radiowych oraz cyfrowych sklepów muzycznych. Hold My Hand, wokalny duet z Akonem nagrany został w 2007 roku. W napisanych własnoręcznie przez Michaela notatek skierowanych do jego Estate of Michael Jackson wynika, że ten wyraził ogromną chęć, by właśnie Hold My Hand było pierwszym singlem z jego następnego projektu muzycznego. Niestety piosenka w swojej niedokończonej postaci wyciekła do internetu w 2008 roku. Ostatnimi czasy Akon dokończył pracę nad piosenką, by finalnie brzmiała tak, jak życzył sobie tego Michael. Akon skomentował: „Świat nie był gotowy, by usłyszeć o Hold My Hand w momencie kiedy piosenka wyciekła. Byliśmy z Michelem zdruzgotani tym faktem. Teraz jednak nadszedł czas tego utworu. Teraz gdy jest ukończony, stał się niesamowicie piękną piosenką - hymnem. Jestem bardzo dumny z szansy jaką miałem pracując z Michaelem, jednym z moich największych idoli. 13 grudnia dzięki współpracy Epic Record oraz Estate of Michael Jackson, odbędzie się premiera długo oczekiwanego, nowego albumu MICHAEL. Na płycie znajdzie się dziesięć kompozycji wyprodukowanych wspólnie przez Micheala i grupę producentów muzycznych. Znajdą się na niej głównie piosenki zarejestrowane w ciągu ostatnich kilku lat, ale nie zabraknie kilku równie fascynujących kompozycji z lat wcześniejszych. MICHAEL to pierwszy od dziewięciu lat album z premierowym materiałem jednej z najbardziej wielbionych ikon, która dzięki swojemu artystycznego dziedzictwu nadal potrafi zrzeszać nowe pokolenia fanów. Album ukazuje się dzięki porozumieniu zawartemu w marcu tego roku pomiędzy Estate of Michael Jackson a wytwórnią Sony Music, którą łączy 35letni muzyczny związek z Michaelem i jego twórczością. W ciągu tych 35 lat Michael sprzedał setki milionów płyt, a aż 13 razy jego single były najchętniej kupowanymi piosenkami. Wydał także kulturowo fenomenalny album Thriller, który do dziś zostaje najlepiej sprzedającym się albumem w historii muzyki rozrywkowej z ponad 100 milionami sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. Album MICHAEL w Polsce ukaże się 13 grudnia w niskiej cenie i ekologicznym opakowaniu. MICHAEL spis piosenek: 1. Hold My Hand (Duet with Akon) 2. Hollywood Tonight 3. Keep Your Head Up 4. (I Like) The Way You Love Me 5. Monster (Featuring 50 Cent) 6. Best Of Joy 7. Breaking News 8. (I Cant Make It) Another Day (Featuring Lenny Kravitz) 9. Behind The Mask 10. Much Too Soon www.michaeljackson.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pływający Delfinek
ta... utalentowany.. Pięknie walił małych chłopców w kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pływający Delfinek
Beznose monstrum śpiewające POP, o gejowsko- pedofilskich skłonnnościach, obrzydliwie bogaty dziwoląg mający w swojej szafie SZTUCZNE NOSY W FORMALINIE-na zmianę. Gratuluję idola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypier...w podskokach
gnojku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pływający Delfinek
nie wypier... bo nie jestem na tyle durny, by brać końskie dawki prochów , rozwalić sobie tym serducho i umrzeć na zawał jak... wiecie kto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
delfinek wie o czym pisze bo pewnie spędził dużo czasu w szafie emdżeja i bawił się tymi słoikami z formaliną, w przeciwnym razie nie wiem skąd jego wiedza...... nudnyś delfinku, serwujesz nam "fakty" z dupy wzięte...... czy słyszeliście już BreaKING News i Hold my hand ? Breaking News mnie nei urzekł ale Hold my Hand zdążył już mi wpaść w ucho, chociaż nie przepadam za duetami, wolę MJ solo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
właśnie miałam wrzucić newsa o One more chance, ale jak widzę jesteście na bieżąco... wrzucę więc linka z fotami z produkcji tego teledysku http://www.youtube.com/watch?v=fUWp9i6qMfo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
teledysk z 2003 do One more chance znajdziecie na www.tmz.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Gość terrrrarium
ło matko....... a któż to wrócił na topik :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC GWIAZDY WY MOJE :) świetne linki wszystko super, fajnie że piszecie. Pomijam delfinka i niefanke no ale tacy też muszą byc dla zachowania jakiejś równowagi :0 co do nowego singla z akonem to mam ten utwór z tym że jeszcze w pierwotnej wersji. Ta ktora ukazala sie teraz jest przerobiona ja mam tą z przed 3 lat:) Ale obie są zajebiste :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×