Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Amata

Niskie libido u mężczyzny, czyli ja chcę, a on nie.

Polecane posty

Gość gość

Dużo pozytywnych skutków widzę u siebie odkąd zacząłem się suplementować preparatem Dr Penigreat. Mam więcej siły, już nie wracam po pracy do domu z myślą tylko żeby zjeść i obejrzeć Wiadomości, ale faktycznie chcę i jestem w stanie trochę pobaraszkować ze swoją małżą 🙂 No i druga sprawa, że jestem w stanie dużo dłużej wytrzymać przed orgazmem, a wiadomo że kobiety wolą jak wszystko trwa dłużej a nie 2,5 minuty i finisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarek

Hm. Ja też mam taki problem w domu. Od pewnego czasu mężowi po prostu nie staje penis podczas gdy widać, że ma ochotę na seks. Na początku używał leków na wzwód ale co z tego, że było ok, bo ile można brać te tabletki i tylko maskować problem lecząc objaw końcowy. Dlatego uznałam, że to odstawiamy i szukamy jakiejś alternatywy. Nie wiem, który z preparatów może okazać się najlepszy ale nie wiem czy zwróciłyście uwagę, że żaden z tych reklamowanych w radio czy tv nie informuje na swojej stronie jaki ma dokładnie skład...więc coś mi się tu nie podoba. Natomiast faktem jest, że to Ereko ten skład na stronie ma rozpisany, więc chyba faktycznie go spróbujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał

Na problemy z erekcją spróbuj tabletek IQman.Biorę od jakiegoś czasu i różnica jest kolosalna.Bez problemu mogę działać całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zdecydowanie zaleciałbym pójść do jakiegoś specjalisty. Z swojego doświadczenia polecam Instytut Terapii. Fachowa, sprawdzona pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najwyżej ocenianych tabletek na potencję potencja_net_pl/kamagra-gold-100-mg. Generalnie to warto więcej wziąć od razu, bo taniej wyjdzie. Wszystko pochodzi z oryginalnego źródła, od wiarygodnych dostawców. Bierzesz i po kilku minutach już idziesz do łóżka bez zmartwień. Erekcja na pewno się utrzyma i to dość długo. Można się zaskoczyć, oczywiście pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×