Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Amata

Niskie libido u mężczyzny, czyli ja chcę, a on nie.

Polecane posty

Gość gość
Tez mialem ochote wam napluc do uszu , ale szkoda atramentu . Macie to na co zescie zasluzyly i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 29 on 41 i serio mówię mógłby non stop jemu chyba nie opada, bierze witaminy ćwiczy bardzo mało stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na niskie libido nic się nie poradzi. Po prostu niektórzy je mają u innych kiepsko. Na to nic nie poradzą żadne witaminy. Ja jednak miałam faceta który miał problem z szybkością stosunku. Wtedy przeczytalam o tym jak działa lidokainą na skórze strefy intymnej. Najpierw używaliśmy prezerwatyw z lidokainą a potem wpadlam na stronę www.naporost.pl i tam kupilam krem znieczulający z lidokainą. Różnica między kondomem a kremem jest taka że w kremie jest więcej lidokainą przez co jest ona silniejsza w działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, jak to napisać, bo wkurzająca cenzura na kafeterii nie pozwala, ale dwa preparaty są skuteczne: P-e-r-m-e-n i K-a-m-a-g-r-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az mi zal tych wszystkich kobiet ktorych czytalam wypowiedzi.Sama niestety wiem co czujecie.Jestem mloda kobieta zonata od 3 tygodni.Pojechalismy z moim upragnionym mlodym mezem w podroz poslubna do cieplych krajow,i w sumie wszystko bylo by wspaniale gdyby nie fakt ze kochalismy sie 2 razy.Robilam co w mojej mocy karmilam go ciagle owocami morza a takze sama przejawialam inicjatywe ale to wszystko na nic.Wyglada na to ze nie dobralismy sie pod wzgledem potrzeb.Wiem ze on mnie kocha i jestem dla niego atrakcyjna ale jemu wystarczy przytulenie, dotyk.Dla mnie nie.Inaczej to sobie wyobrazalam,kocham i pragne mojego meza i jego bliskosci ale on mi tego nie zapewnia.Ciagle jest zmeczony i szybko zasypia.Ost.weszlismy z mojej inicjatywy na temat naszych potrzeb niby w zarcikach powiedzial,ze sorry ale jemu nie potrzebny jest sex codziennie.Myslalam ze sie rozplacze po tym co powiedzial maz ale trzymalam fason.Dodam ze jestem od niego starsza prawie 7 lat.Jestem zalamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest taki skuteczny srodek na libido dla kobiet ktory rowniez dziala na mezczyzn przy wiekszej dawce mozesz mu zkruszyc i dodac do jedzenia nazywa sie Feminam Libido tutaj masz sklep, w skladzie ziola z Ameryki Poludniowej http://tabletkilibidopankobiet.online/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskobola
zaproponuj mu erekton fast ja mojemu facetowi zaproponowałam, myslałam że go to urazi ale wykazał się dojrzałością i zrozumieniem, sam przyznał że ma problem , brał kilka tygodni, przeszło, wspomagało mu to erekcje widocznie miał jakiś problem natury psychicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt że coś dziwnego tak młody mężczyzna i nie ma potrzeby bliskości, miałam podobny problem z partnerem też przez jakiś czas miał spadek libido ale od razu kupiłam penistim pozażywał 2 miesiące i wszystko wróciło do normy, może warto się zastanowić nad zastosowaniem tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no może faktycznie daj mu coś przez chwilę na poprawę libido bo dziwne że młody i nie chce się mu to bardzo rzadkie ja mojemu facetowi dałam penistimpl poczytaj i przetestuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaaaa
Czy w tym wątku są już tylko reklamy? :( Ja mam ten sam problem.. Różnica wieku 7 lat (facet ma 33), na początku było fajnie, ale była to znajomość weekendowa, a jak zaczęliśmy ze sobą mieszkać, to stopniowo coraz mniej i mniej... Teraz wchodzą w grę tylko soboty. Pracy nie ma stresującej.. ale jest to mamisynek i nigdy nie był w prawdziwym związku i chyba w tygodniu radził sobie sam... Nie wiem czy jest chory psychicznie, czy ma jakieś blokady czy ja jestem dla niego odrażająca.. Rozmowy były. Spróbuję podawać mu ereko, zmienię mu dietę, postaram sie nie naciskać.. ale nie wiem ile to potrwa.. Jeśli to nie pomoże, to chyba pozostaje się rozstać, bo nie o to chodzi w życiu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, Testomag to bardzo dobra sprawa dla aktywnych i często przemęczonych mężczyzn. U mnie nie tylko wspomogł popęd sesualny, z czego zona bardzo się cieszy ;) ale również czuje się duzo silniejszy na treningach siłowych. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadzioooo
Jestem młodym facetem jednak od pewnego czasu zauwazylem wyrazny spadek formy w seksie. Myslalem, ze mi przejdzie po ktorkim czasie, jednak trwało to dosc dlugo. W aptece kobitka polecila mi suplement Testomag i jestem bardzo zadowolony. Dawne siły powróciły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane, jest mi przykro że to piszę. Niestety wasi parterze to ukryci homoseksualiści. Niestety. W Naszym kraju ciężko być gejem. Faceci walczą z tym, nawet niektorzy nienawidzą homoseksualistów i nie chcą zaakceptować swoich uczuć wiec... szukają parterki, szanują je, kochają ALE nie pociągają ich seksualnie. Robi sobie i tym kobietom krzywdę. To WAS spotkało kobiety. Związek z ukrytym gejem, które nie chce tego zaakceptować. RADA: ZOSTAWCIE NA LITOSC BOSKĄ TYCH FACETOW. ODEJDDZIE, NIE MECZCIE SIE bo sex nie nadejdzie. Facet się nie zmieni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid444
Raczej by łem dość sceptyczny jeśli chodzi o różne środki na potencję, ale ostatnio sam zacząłem coś takiego brać. Tabletki nazywają się Dr.Penigreat. Świetnie się po nich czuję. Nawet po całym dniu w robocie, gdzie ostatnio naprawdę nie miałem ochoty na sex, teraz wracam do domu i mam dużo energii. Żona zadowolona, zaspokojona, spokojniejsza. Wiadomo, że kobieta która w nocy krzyczy, za dnia jest łagodna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowy facet
Kochane, moim zdaniem zaledwie mała część facetów których opisujecie, ma faktyczny problem. To że facet nie chce seksu, nie zawsze oznacza, że coś mu dolega. 1.Część z was narzekała tutaj, że stała się bardziej inicjatywna od faceta - co w tym złego? Faceci źle się czują w świecie podyktowanym pod kobiety, w którym facet musi zdobyć, musi inicjować, musi szanować, musi zarabiać, pomagać, kochać, być miły i w ogóle wszystko - nie wszystkie te cechy wtapiają się w substancję mężczyzny, choć zazwyczaj chcemy się dostosowywać do społecznego modelu, którego wymagają od nas nasze partnerki. Po pewnym czasie jednak, kiedy okazuje się, że nasze starania służą tylko "podtrzymaniu sytuacji", a nic w zamian poza samym faktem związku, nie przychodzi, część dostosowania odpuszczamy. Pewnie wszystkie uważacie, że tyle starań właśnie trzeba wkładać, żeby was mieć ale weźcie poprawkę na to, że w naszych społecznościach nie ma deficytu kobiet i nic was nie stawia na tak "wartościowej" pozycji - dlatego tak łatwo jest odejść mężczyźnie od takiego modelu, uważam że słusznie. 2. Nuda w łóżku. Za pewne wiele kobiet tutaj, ściśle wiąże seks z miłością, a co za tym idzie, trudno wam sobie wyobrazić realizację bardziej perwersyjnych scenariuszy, bo nijak nie chcą skleić się z prze słodką miłością. Przestańcie - facet nie chce seksu, kup sobie jakiś z******tą bieliznę, przywiąż go, poznęcaj się trochę. Nadal nie chce? Poproś żeby złapał Cię za włosy albo Ty go złap. Nadal nie chce? Poproś żeby związał Ciebie. Nadal nie chce? To wymyśl coś nowego - fantazja nie ma swojej granicy. Spora część facetów czerpie satysfakcję z bycia uległymi, jest też klasyczna część, która czerpie satysfakcję z brutalności w seksie (i nierówno uprawnienia poza łóżkiem). Weźcie pod rozwagę, że nie wiecie jakie ma fantazję - może jest ciamajda i się wstydzi, a może boi się że uciekniesz (może ma powód). 3. Jeżeli Twój facet faktycznie wali konia na lewo i prawo, to: - To normalne. - Nie koniecznie wiąże się to ze znacznym obniżeniem częstotliwości zbliżeń. - Jeżeli u Ciebie się wiąże, kup mu pas cnoty (są teraz takie nowoczesne ustrojstwa), paradoksalnie oboje będziecie zadowoleni. 4. Przestań marudzić, zacznij się uśmiechać, robić "lody" (jakaś Pani narzekała na to) i najlepiej nie wiele mów. Nawet jeżeli Twój facet preferuje tylko "lody", to apetyt rośnie w miarę jedzenia (poważnie - spróbuj uprawiać seks codziennie lub co dwa miesiące - zobaczysz różnicę) i za pewne szybko wróci mu ochota na Ciebie. Na wszystko w związku można znaleźć proste rozwiązanie, do póki nie są to kwestie zdrowotne - możesz nie znać swojego faceta, możesz nie wiedzieć jak chciał by żyć, a on może bać Ci się powiedzieć wielu rzeczy - szukaj rozwiązań, próbuj, kombinuj, zmieniaj taktyki, a na pewno któraś wypali. I na końcu - jeżeli wszelkie próby zawiodą - w dzisiejszych czasach wielu facetów pozwala kobietom na zdradę, a nawet czerpie z tego satysfakcję. Zresztą nie wiem czy czasy mają tu znaczenie, zazwyczaj to kobiety są bardziej zaborcze. Co innego w tajemnicy, co innego za zgodą - idź, zapytaj, jak sam nie chcę się ****ać, to pewnie Ci pozwoli, o ile podkreślisz, że to tylko seks - dobra zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż też tak miał, niestety. Oboje jesteśmy pod 40. W sumie kiedyś spróbowaliśmy takiego suplementu na erekcję Long Men i po nim mąż miał taką erekcję właśnie, ze po prostu chciało mu się kochać. Suplement jest ziołowy, więc w 100% bezpieczny. Polecam wam go wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
nadcisnienie moze ma albo prostate.. choroba jest powodem albo zwyczajnie utyłaś i go nie podniecasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek99
Z moich doświadczeń z różnymi suplementami na potencję to najlepiej oceniam kapsułki dr. Penigreat. Łatwo je dostać, nie trzeba jakiś recept i tego typu rzeczy, są sprzedawane tak jak zwykły suplement. W składzie masz naturalne rzeczy bez chemii która mogłaby człowieka choćby płodności pozbawić, a wiem że niektóre tabsy mają takie działanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tych preparatów suplementów i innych cudów wianków dużo. Myśmy z żoną zamawiali dla mnie tabletki ze strony drpenigreat.pl. Zwiększają libido, poprawiają całą erekcję itp. Zobaczymy jak będzie, pierwsze efekty już widzę ale tak żeby na przykład cm przybyło to trzeba co najmniej te kilka kilkanaście tygodni z kuracji skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam takiego stwora!!! Próbowałam już wszystkiego... Pończochy (które on lubi), zabawki, żele, erotyczna i seksowna bielizna, bez bielizny, namiętne smsy, maile, zdjęcia, szampan, kolacyjki, striptiz, rozmowa, seks oralny z rana, post, itp... Nic!!!! Mam dość, jestem na etapie, że muszę się sama zaspokajać bo bym oszalała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż też od pewnego czasu stracił zainteresowanie seksem, a jak już do czegoś dochodzi, to ma niezbyt twardego penisa. Ale parę dni temu poszedł do lekarza i dostał receptę na maxigrę go. Ma po tych tabletkach wreszcie mocną erekcję i seks jest znowu świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To będzie tez odpowiedni sklep w którym kupicie gadzety dla siebie erozkosz.pl Wybór jest bardzo duży wiec na pewno traficie na coś fajnego jeśli chodzi o środki na libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki dr Penigreat, no i ćwiczenia popularne na członek, do tego pompka, jeżeli masz cierpliwość. Mi się udało nieźle grubość poprawić, a to chyba najważniejsze przy stosunku. Większość kobiet, z którymi rozmawiałem to potwierdzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym chciała znaleźć faceta z niskim libido tylko gdzie takiego szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest temat dla kobiet, które mają facetów z niskim libido. Spadać stąd kłody i oziębłe suki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kilku zamkniętych forach dla facetów polecają właśnie www.drpenigreat.pl. Kupiłem niedawno i powiem ci, że niezłego kopa daje, nie tylko w łóżku. Miałem można powiedzieć od roku stosunek przerywany. Żonie niby nie przeszkadza, ale mi przeszkadza i to mocno, bo jednak bałem się, że jestem chory, czy coś. Ale ziołowe tabsy całe szczęście mnie wyprostowały. Gdyby nie to pewnie wizyta u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenecka
zastanawiam się nad kupieniem dla mojego faceta tego suplementu https://proman.natural.pl/ stosowali wasi panowie? Można wypróbować za darmo, jedynie za przesylkę trzeba zapłacć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×