Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastraszana

psychiczne znecanie się po rozwodzie

Polecane posty

Gość stull
Załóż mu sprawę o podwyższenie alimentów na taką wysokość aby starczyło ci również na opłaty. Wiem, że alimenty są na dzieci, ale skoro musisz dzieciom odejmować żeby za tatkę zapłacić to dlaczego w ten sposób pasożyta nie zmobilizować. W pozwie napisz, że on zyje na bardzo wysokim poziomie, ma możliwości zarobkowe ale celowo ukrywa swoje dochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Krew mnie zalewa jak czytam takie historie.I nikt kurwa palcem nie kiwnie, bo polska to cywilizowany kraj. Przyklad standardowej procedury we Francji:kobieta jest wyjątkowo dokladnie przesluchiwana przez dwie godziny.Na podstawie jej zeznan (tylko i wyłącznie) w trybie natychmiastowym wszczynana jest procedura policyjna i sądowa.Nikt nie wymaga od ofiary świadków i dowodów bo kazdy rozumie, ze przemoc dzieje sie w 4 scianach. Po gnoja przyjezdza Policja, zakuwają w kajdanki,i do pierdla na pare dni.W tym czasie odbywa sie kilkukrotne maglowanie skurwysyna przez policjantow, ktorzy do najgrzeczniejszych nie należą i potrafią tak dać popalic, ze najgorsze scierwo przyzna sie do wszystkiego co zrobil tylko po to zeby juz dali mu spokój.Jak juz sie przyzna co wyprawiał i podpisze zeznania, wypuszczają na zieloną trawkę z zakazem zblizania się do domu ofiary.Nikogo nie interesuje co on bedzie robil.Moze nawet zdechnąć z głodu na lawce w parku.Wazne, ze ma sie stawic na rozprawie sądowej.Finał. Ale my zyjemy w polsce, kurwa mac.Tu takie skurwysyny traktowane są w wszelkimi honorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastraszana
dobrze ktos napisał, nasze prawo jest dla cwaniaków i lewusów, napewno nie dla uczciwych ludzi. gdziekolwiek sie nie pójdzie traktuja cie jak trędowatego, tak było jak poszłam w wyrokiem sadu do ADM-ów z prosbą o rodzielenie czynszu i co? potraktowano mnie jak przestepcę a do tego usłyszałam kilka niewybrednych komentarzy. Burmistrz oczywiście tez zna sytuacje i to nietylko ode mnie i co? tak naprawde wszyscy wszystko maja w nosie, oto nasza kochana POLSKA, świat zwierząt, silniejsze wygrywa,słabsze zostaje pozarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Widzisz, bo w polszy "nic sie nie da".Policjant i sędzia-ignorant to dupki rozkladające bezradnie ręce,jak niepelnosprawne dziecko, bo się nie da.To sie nie da , tamto sie nie da, w ogole nic sie nieda.Ciekawe, ze na zachodzie jakos wszystko sie da-i to w trybie natychmiastowym.Kwestia knurowatej polskiej mentalnosci. Jak ta kobitka we Francji poszla na policje pierwszy raz, to pierwsze co uslyszala to kilkukrotne namawianie do natychmiastowej zgody na wszczecie tej calej procedury.Bo tam jest to procedura.Zaczyna sie od tego, ze policjanci od razu wsiadają w samochód, jadą po gnoja i wsadzają do aresztu.Wystarczają wiarygodne zarzuty.BO OFIARA MA SIE CZUC BEZPIECZNIE.I koniec. Tuuu????w tym zasranym mlekiem i miodem plynącym kraju-katowana kobieta siedzi na schodach, a skurwysyn rozbija sie po mieszkaniu i smieje jej sie w twarz.A pan policjant zrobi wielkie oczy, bo on nie wie o co ci wlasciwie chodzi?Wlasciwie czego ty od niego wymagasz? Bo sie kurwa nie da!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
powtarzam-POLICJANCI FRANCUSCY NIE CHCIELI WYPUSCIC JEJ Z KOMISARIATU, bo zdawali sobie sprawe z powagi sytuacji.I sami jejtlumaczyli , ze musi zlozyc doniesienie,bo gnój bedzie jej sie smiac w twarz.Czujesz? Wyobrazasz sobie cos takiego w polsce?Gdzie policjant i inne "wyspecjalizowane służby"-robią z ofiary debila, i odsyłają jak sztubaka, po to zeby pozbyc sie problemu? Skurwysyństwo pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastaszana
dzisiaj dzwoniłam na policję żeby zapytac jak i gdzie zdobyć kopie oddanych obdukcji, usłyszałam że w prokuraturze, poszłam więc i rozmawiałam z przewodniczącym wydziału karnego, powiedział mi że nie jest to w tej chwili mi do niczego potrzebne,zeby zlożyć ponowne wniesienie na policje o przestępstwie a jak dojdzie do sprawy to sami to dolączą, ale powiedział mi prokurator też że jesli nie mam świadków i sa to tylko moje słowa przeciw ex to może być trudno ustalic jego wine bo np> powie że to ja go prowokuję itd, jedynie moglyby tu pomóc dzieci ale co jesli nie chcą zeznawać przeciwko tacie ( a mają takie prawo). hmmm zglupiałam, acha i jeszcze jest jedna mozliwość mam zglosic się do punktu niebieskiej linii i tam porozmawiac z policjantem i psychologiem,ponoć powiedza mi co mogę zrobić,To jakiś obłęd, zdaję sobie sprawę że są nieuczciwe panie wobec swoich ex ale co z tymi uczciwymi? słabszymi? zostaje tylko wzywac policję ( z której połowa to koledzy ex). Bezsilnośc jest okropna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek 20002
Ja bym zrobił tak. Idz na dyskotekę albo do siłowni gdzie jest masa karków powiedz im jaki masz problem i poproś o pomoc. Niech ci frajer daje na dziecko i opłaty oni z nim pogadają. Najlepiej się jeszcze rozpłacz niech coś dobrego z ich mięśni wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastraszana
oj Marek, niezłe żarty sobie stroisz ale mnie naprawde nie jest do smiechu,a pozatym mieszkam w tak małej miescinie że szkoda gadac,to nie sycylia,zbirów nie wynajme,koniec żartów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale możesz zastosować
polskie metody, nagrać jego wyzwiska, jego poczynania domowe, pogadaj z kimś w rodzinie, kto się zna na kamerkach, dyktafonach, zawsze znajdzie się jakiś kuzyn spec mi to bardzo pomogło, w sumie to mój siostrzeniec zabawił się w detektywa, a ja mimo wstydu poprosiłam go o pomoc i powiedziałam o tym co mam w domu mimo, że młody, to był bardzo pomocny, nie żałuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeee
To jest bardzo dobry pomysł.Nagranie musi być na kamerze, bo wspaniale polskie prawo, zdaje sie nie uznaje (!!!!!!) nagran na dyktafon.Bo rzekomo "moze być zmanipulowane".Własnie tak.Ofiara nie tylko sama sobie jest winna, a sprawca czysty jak łza,ale też jest manipulatorem, a tak w ogole to idiotka, ktora nie wiadomo po co sie po policjach i sądach włoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy powiedzieć ze to we Francji i juz można każdą bzdurę przemycić jako ideał. Ale jeśli rzeczywiście w tej Francji jest tak jak pisze bleeeee to twój pasożyt może zrobić tak samo. Czyli może pójsc na policje powiedzieć że się nad nim znęcasz, że nie płacisz rachunków i sprowadzasz karków na balangi całonocne i oni zapytają go wtedy czy wyraża zgodę na wszczęcie francuskiej procedury. I jak pasożyt wyrazi zgodę na tę procedurę to się rano możesz obudzić w parku na ławeczce pełna wątpliwości jakie to też zeznania podpisałaś na policji pod wpływem tortur fizycznych i psychicznych http://alime.pl/forum/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeee
do autora(ki) wyżej: sluchaj kretynko, kretynie: nie upieram się, ze to co się zdarzyło tej kobiecie za granicą to norma. Wszędzie pracują tylko "ludzie", często gnoje i skurwiele. Miałam na mysłi procedurę,ktora zaczyna się, a nie konczy (jak w twojej ukochanej polszy)-na wypierdoleniu sprawcy z mieszkania do aresztu-tam gdzie jego miejsce.Szkoda, ze jestes na tyle prymitywny(na), ze tego nie dostrzegasz.Rozumiem rowniez, ze jestes fanką(nem) polskiego systemu postepowania ze sprawcą i ofiarą.Gratuluję. ps. i nie jest to kretynko(nie)zadna bajeczka-tak się zdarzyło.I wiedz debilu (lko), ze policjant francuski, to chodząca swięta krowa, a nie ponizane scierwo jak w polszy. ?Dlaczego?Bo oni są bardzo mili. Oj bardzo są mili.....Do czasu.Jak przekroczysz granicę, to zastosuja taka przemoc, ze skurwysyn pierwszej kategorii przyzna sie do wszystkiego co zrobił. Pewnie Tobie, kochanie, w Twoim zakutym spolszczonym mozdzku cos takiego sie nie miesci,ale to naprawde to mozliwe. I za to ich szanuję.Pozdrawiam zarówno Ciebie, jak i Twoich idoli:Zle oplacanych, leniwych polaczkow-policjantow, ktorym do pustych lbow nie przyjdzie co nalezy zrobić ze sprawcą przemocy, bo nawet im tego nikt nie pokazal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeee
I tu tkwi sedno sprawy. Ty-jak wiekszosc tego tępego narodu, tego nie jest w stanie zobaczyć. Podobnie jak psów srających na skwerkach i innych polskich specjałów.To norma w tym kraju. Mam nadzieje ze nie oczekujesz przeprosin, za to ze widze normalnosc, o ktorej Tobie nawet sie nie snilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble masz rację
polskie "prawo" jest zbyt łaskawe dla domowych oprawców. Najlepsza kara dla nich (damskich bokserów) jest trafienie w końcu do pudła, gdzie takich "PANÓW i WŁADCÓW" odpowiednio potraktują i nauczą pokory..... inni więźniowie, dla których taki, który znęca się nad słabszym jest śmieciem, który będzie szorował im kibel własną szczotką do zębów i potem mył nią swoją wredną mordę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bleeee
ale alimpel jest tylko bojownikiem na innych topikach o niepłacenie alimentów, a nie sprawcą przemocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magota
jestem w podobnej sytuacji,dwa lata po rozwodzie,mieszkanie razem z eks i jemu wolno wszystko,wszczynać awantury po wypiciu,kontolować mnie,a policja jak to policja,wręcz mówi mu że ma do wszystkiego prawo,a toże wypije dwa piwa to nie jest się jeszcze alkoholikiem(nadmieniam że codziennie musi wypić), policjant to wręcz kazał mi iść pod sklep żeby zobaczyć jak wygląda prawdziwy pijak, taki co to się zatacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joloo
Zastraszona... Twoja historia jest identyczna jak moja. A właściwie Twój eks mąż w pełni przypomina mojego ojca, a Ty moją mamę. Proszę. Podaj mi do siebie jakiś kontakt. Chcialabym porozmawiac np. przez meil. Pozdrawiam Zastraszana2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna153
Zastraszona zacznij działać i nie daj się skurwielowi.Osoby nie zameldowane mogą przebywać tylko do 22 ,po 22g wołasz policję i panienkę wyprowadzają bo ty sobie tego nie życzysz.Zgłoś na policję ,że mąż demoralizuje nieletnie dzieci, napisz na piśmie w dwóch egzemplarzach z potwierdzeniem na kopii złożonego pisma.On się czuje bezkarny bo ma kolesia w policji ale i koleś będzie się bał o swój stołek.Zbieraj dowody.Idz do centrum pomocy rodzinie tam możesz skorzystać z prawnika bezpłatnie ,dzieci do psychologa jak takie zachowanie tatusia wpływa na nie.Dziś jest możliwość eksmisji takiego do nikont.Przepisy trochę się zmieniły,jak możesz to nagraj go na dyktafon bo dowody są bardzo ważne.Psychiczne znęcanie się jest też przestępstwem i powodem do eksmisji.Wcześniejsze obdukcje też są bardzo ważne.Jak chce balować to niech idzie do panienki a mieszkanie to nie hotel .Tylko nic na gębę,interwencja policji ,ksero protokołu.Koniecznie niebieską teczkę na policji.Dzieci muszą mieć spokój.Trzymaj się powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×