Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ssdfsdfsdf

jakie okna sa lepsze

Polecane posty

Gość ssdfsdfsdf

pojedyncze (jeden duzy kwadrat) czy podwojne (jednen duzy kwadrat zlozony z 2 prostokatow) mam nadzieje ze napisalam zrozumiale;) ? nie wiem jakie zamowic do sypialni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdanie ładniejsze z wyglądu są te dzielone na dwie części,no i praktyczniejsze przy otwieraniu,bo nie trzeba otwierać tej całej wielkiej częsci tylko np jedną połówkę.poza tym te duże tafle kojarzą mi się z jakimś biurem.Ja zamawiałam do siebie podwójnie dzielone skrzydła tylko zwórciłam uwagę aby tej ramy dookoła było mało tzn żeby była wąska bo widziałam takie szerokie ramy a mało szyby ( to okropne) a tak mam okna dzielone na dwa z wąską ramą w kolorze złoty orzech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdfsdfsdf
dziekuje, mam identyczne zdanie w tej sprawie:) ps. masz moze fotke tego okna, moze byc jakas z netu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdfsdfsdf
zaciekawila mnie ta waska rama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdfsdfsdf
wymiar mojego okna to wys 115 szer 100 tez musialabym wybrac waska rame bo inaczej bedzie to wygladac fatalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdfsdfsdf
swietne są:) ale sa baardzo szerokie wiec dlatego wyglada to tak dobrze... zastanawiam sie jednak czy nie wybrac pojedynczych, szerokosc moich to tylko 100cm:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to okno w kuchni i ono ma 174 na 130cm.także sporo większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdfsdfsdf
czyli mam wziac pojeyncze w takim wypadku, sama juz nie wiem... jestem w kropce. Nie lubie takich, ale podwojne moga glupio wygladac na tak waskich oknach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest domek czy mieszkanie??? trudno mi doradzić może zapytaj kogoś z firmy gdzie będziesz zamawiała okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdfsdfsdf
chyba tak zrobie jeszcze tam nie bylam. Chcialam juz wczesniej wiedziec czego chce a nie zastanawiac sie u nich:D To jest mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem że .........
nie można sopbie zmieniasć okien zgodnie z modą :( Okna muszą byc takie jakie są w danym budynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdfsdfsdf
u mnie akurat mozna wstawic takie jakie sie chce, byle nie wieksze nisz 100 na 115:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie można takich jakie się chce ??????? ja mam nowo wybudowany dom i okna takie jakie sobie sama wybrałam,bo niby kto miał mi narzucać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkoleżanka
pojekt Ci może narzucić. serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkkkk
avero - bo mieszkasz w domku, w blokach czasami spółdzielnia narzuca rodzaj okna, żeby zachować np. pion w bloku, tzn zeby wszaystkie na były jednakowe. Autorko - przy szerokości okna 100 cm ( to wymiar okna czy otworu w ścianie?) radzę Ci zamówić okno jednoskrzydłowe, czyli z jedną szybą. W oknie dwuskrzydłowym będziesz miała bardzo wąskie te szybki, przez co będzie ciemniej w pomieszczeniu. Poza tym jeśli np. będziesz chciała zamówić potem jakieś rolety czy zaluzje to do okna dwuskrzydłowego wyjdzie drożej, bo będą dwie sztuki. Do okna jednoskrzydłowego będzie tylko jedna sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w bloku to jasne że zdarza się odgórnie narzucony typ okien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdfsdfsdf
wybralam pojedyncze okna, dziekuje za pomoc:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleś75
Według mnie nie ma lepszego producenta niż firma Stolmar Sp. z o.o. Współpracuję z nimi od wielu lat i wiele domów, które wybudowałem ma okna tej firmy. Muszę przyznać, że są oni bezkonkurencyjni... a robią tak przeróżne kształty okien, że widać, że są specjalistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość collinka1
Mi również o wiele bardziej praktyczniejsze wydają się okna dzielone na dwie części - o wiele łatwiej je otwierać ;) Ja w ostatnim czasie wymieniałam okna w swoim mieszkaniu i postanowiłam zainwestować w oryginalne drewniane okna. Zakupiłam je u Sokółki: http://www.sokolka.com.pl/ Postawiłam przede wszystkim na jakość i nie żałuję : nie przepuszczają hałasu i są bardzo ładne z wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona budowlańca
Dziedwczyny, ja proponujęsięzastanowić nie nad rodzajem a nad marką. Bo to jest najważniejsze. Od siebie poleić mogę Drutexy – bardoz dobre jakościowo i nie najdroższe. A kształt to już kwestia drugorzedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukiwałam okien w wielu miejscach. Zakupu dokonałam w grupie astrum. Zapewniają stabilność i trwałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helina
Jak już zdecydujesz się na okna, to nie zapomnij odpowiednio ich przystroić - www.lemis-blinds.pl to szeroki wybór najlepszych rolet, żaluzji i innych praktycznych dekoracji okiennych, które zapewnią niesamowity klimat w pokoju czy całym mieszkaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem trzeba czasami poszukać wśród mniej znanych producentów/ sprzedawców okien. Ja zawierzyłam tej firmie: http://www.ledar.pl/ i nie żałuję bo jakość okien jest naprawdę przyzwoita a cena nie odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że okna tradycyjne są tańsze, ale warto poszukać wśród różnych producentów i porównać ceny. Bardzo często można się zdziwić że ceny są naprawdę różne. Ja mam okna od nich: http://www.dar-plast.eu/ i cena była przyzwoita, a jakość naprawdę wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma okna tej firmy: http://www.stolplastik.pl/ i jestem zadowolona. Moim zdaniem to bardzo dobra marka, okna wysokiej jakości, szybki montaż moim zdaniem okna warte uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a mój post skasowali widocznie mają wsad a ja mam rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poli Anka
W mieskznaiu mamy okna Budvar. Mogę polecić i w skali szkolnej wystawić piątkę. Zarówno samym oknom jak i panom z legnickiej 62 we Wrocku za profesjonalne podejście. Pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasasanka
My mamy Drutexy – drewniane. Na właściwościach sięnie znam , to działak męża i mówi że dobre. Dla mnie się liczy estetyka i tutaj w szkolnej skali mogę dac spokojnie piątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×