Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ssdfsdfsdf

jakie okna sa lepsze

Polecane posty

Gość Salva Okna i Drzwi
Okna pcv to dobre rozwiązanie. Głównie przez to, że posiadają wysoką izolacyjność cieplną. W salonach Salva otrzymasz ofertę okien m.in sześciokomorowych profili w klasie A, pakiety szybowe o współczynniku Ug = 0,5 W/m2K, zaczepy antywyważeniowe oraz okucia Sigenia. W kwestii jakichkolwiek pytań służymy pomocą :) www.salva.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz okna PCV mogą być bardzo energooszczędne, ale wybierając okno trzeba zwracać uwagę nie na współczynnik przenikania ciepła dla szyby Ug, ale raczej patrzeć na parametry całej konstrukcji wraz z profilem, czyli Uw. Teraz sześć komór to standard, ale wraz z zaostrzaniem się wymagań w zakresie energooszczędności coraz więcej osób stawia na okna siedmiokomorowe, tutaj można wymienić chociażby np okna Living od Schuco: http://empol.pl/okna-living/#1485346067717-f8624f52-76f82909-e550 Takie okna z dwukomorową szybą mogą być stosowane nawet w domach pasywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podoba to co robi Okno Plus. Kupowałem już u nich okna pcv i niedawno też drzwi wejściowe do domu. Fajnie potrafią doradzić, można porozmawiać, dopytać o technologię, izolację i tak dalej. Ja kupowałem w Krakowie na Libertowie, mają tu swój autoryzowany punkt sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekZ
Najwięcej osób wybiera okna pcv, uważam, że one nie jest wcale złym rozwiązanie do tego mają przystępną cenę. Drutex ma duży wybór okien plastikowych, produkują nowoczesne modele z większą powierzchnią szklenia o dobrych parametrach, także można ich sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie może zdjęcie tego okna z wąską ramą bo jestem na etapie wyboru okien i przyznaje, że nie widziałam takich okien. Wybrałam firmę http://mikea-tychy.pl/, która proponuje mi również okna dwuskrzydłowe jednak w normalnych ramach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaLesio
Z marek to na pewno internorm (dystrybucją zajmuje się oknar internorm) - mają najbardziej nowoczesne rozwiązania, bardzo często niespotykane w innych modelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam uwag do naszych pcv OknoPlus które wstawialiśmy rok temu u nas w domu. Jest ciepło jest cicho, czyli tak jak miało być według tego co twierdził sprzedawca na Bzów w Wawie. Dobrze prowadzony salon sprzedaży można było przed zakupem rzeczywiście dowiedzieć się o oknach wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam jak najbardziej okna drewniane, polecam jak najbardziej http://hero-okna.pl/ świetnie się sprawdzają. Podoba mi się bardzo to, że sa nie tylko dobre ale także bardzo fajne zdobią pomieszczenie. Kolejny powód dla których warto w nie zainwestować to trwałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam okna z Sigmy z Sanoka. Pan Tomasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam okna firmy http://mikea-tychy.pl, ponieważ zawsze fajnie doradzą i podpowiedzą co można zrobić lepiej. I co najważniejsze okna kupuje się wraz z montażem, ponieważ to również bardzo ważna kwestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem okna PCV to najelpszy wybor. Są energooszczędne, szczelne i świetnie wyglądają. My kupiliśmy nasze w https://ravenokna.pl/okna/ i sprawdzają się świetnie. Mają nie tylko nawyższą jakość, ale równie pięknie wyglądają. Bardzo polecam takie rozwiązanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam markę OknoPlus i ich produkty, warto sobie porównać zwłaszcza współczynnik przenikania ciepła u nich i w modelach innych marek. Najlepiej podejść sobie do salonu Roro w Katowicach, to jest oficjalny punkt marki. Pani Roksana potrafi doradzić, dobrać okna pod konkretny budynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tollkinskaa

Najlepsze z jakimi miałam obecnie do czynienia, były okna z firmy Raven. To co zwróciło moją uwagę to jakość wykonania. Wow.. naprawdę widać i czuć w dotyku różnicę w stosunku do innych producentów. Okna kupuje się na lata..ja bym nie oszczędzała. Dlatego wybrałam ich . Z perspektywy czasu, to była super inwestycja. Polecam ravenokna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uswA

W naszym przypadku sprawdzają się okna aluminiowe od Waspal z Poznania. Solidne, wysokiej jakości, dobrze nam służą. Są o wiele bardziej szczelne od naszych poprzednich okien, widzimy oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienek

Dbają o detale w budowie okien w firmie OknoPlus. Jeśli bym miał znowu inwestować w pcv do domu to znowu bym kupował od nich. Mają od jakiegoś czasu swój punkt sprzedaży w Katowicach, to jest sklep Roro w starej poczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienek

Jak ktoś szuka naprawdę pcv czy większych konstrukcji przesuwnych albo fasad w wyższym standardzie to podpowiem markę OknoPlus. Na ich oknach się nie zawiodłem jeszcze. Do kupienia są na pewno ich oryginalne produkty w Roro w Katowicach (ul Oswobodzenia). Świetne doradztwo ze strony p. Roxany na miejscu. Ma kobieta wyczucie, zna się na rzeczy od strony technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikio

Ja sobie chwalę markę Safedoor jeśli chodzi o Kraków. Kupowałem u nich okna, drzwi i ostatnio też bramę garażową Wiśniowski (z montażem). Montaż zrobiony bardzo fachowo, mają autoryzowanych instalatorów, czyli chodzi o to, że byli szkoleni przez samą markę co do montazu więc wiedzą jak to poprawnie i precyzyjnie zrobić żeby brama pracowała bez prowokowania jakiś usterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Ja sobie chwalę markę Safedoor jeśli chodzi o Kraków. Kupowałem u nich okna, drzwi i ostatnio też bramę garażową Wiśniowski (z montażem). Montaż zrobiony bardzo fachowo, mają autoryzowanych instalatorów, czyli chodzi o to, że byli szkoleni przez samą markę co do montazu więc wiedzą jak to poprawnie i precyzyjnie zrobić żeby brama pracowała bez prowokowania jakiś usterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manita51

moim zdaniem najlepsze są okna aluminiowe, polecam www.inter-house.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulioon

Sprawdź ofertę okien na tej stronie vitopolska.com jakoś i cena okien jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Zależało mi na sztywnych ramach okiennych, bo akurat miałem z poprzednimi oknami problem niskiej stabilności. Uszczelnienia, dodatkowe wzmocnienia zastosowałem po konsultacjach z Pekanem. Salon z oknami od producenta OknoPlus i bardzo mi budżetowo wyszło. Wybrałem akurat nagradzane okna w jakimś konkursie i faktycznie się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ebel

A co w takim razie powiecie na to, aby po prostu skontaktować się z profesjonalistami w danej branży? My zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Anex Okna która dba o dobry stosunek ceny do jakości zestawionych producentów, jest w stanie rzetelnie doradzić dopasowując dane możliwości do budżetu i też zadba  o wykonanie montażu jeśli tylko będzie taka potrzeba. Działają w Warszawie i okolicy więc jeśli macie dom, czy mieszkanie w tym rejonie to warto przede wszystkim się z nimi skontaktować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Faktycznie podobno jeśli chodzi o vitopolska.com/ to firma zbiera pozytywne oceny klientów wiec można na nich zwrócić uwagę i zobaczyć co tam mają w ofercie. Wykonują okna na zamówienie więc na pewno będą dopasowywać do potrzeb klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holla

Ja tutaj na pewno mogę polecić Wam firmę Domega z Poznania jeśli chodzi o wybór wysokiej jakości stolarki okiennej. Stawiają przede wszystkim na jakość wykonania, dobre warunki izolacyjne i też cenionych producentów którzy są sprawdzeni przez klientów od lata. Warto poświęcić na to trochę czasu, aby podjąć jak najlepszą decyzję w zakresie okien które jednak posłużą Wam jeszcze wiele długich lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planując nowoczesny budynek z dużymi przeszkleniami, warto zainteresować się oknami i drzwiami z aluminium. Dają możliwość tworzenia ponadstandardowo dużych okien i drzwi o różnych kształtach. Takie inspirujące rozwiązania można znaleźć w ofercie AL-TECH z Mnikowa pod Krakowem. Warto ich odwiedzić, gdyż mają szeroką ofertę wzorów, kolorów oraz akcesoriów okiennych i drzwiowych w wysokiej jakości systemach Schuco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem okna Pixel z 3 szybami i bardzo polecam. Producent okien ma dobre opinie i dużo osób nam właśnie Oknoplast polecało. Teraz siostra miała montaż okien Pava też tej firmy i również chwali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×