Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nnythevtcr

DO MĘŻCZYZN czy rozdziewiczając dziewice poczuliście sam moment przerwania bło

Polecane posty

Gość nnythevtcr

błony dziewiczej??? czy nie??? 2) czy gdyby wam laska nie powiedziała, że jest dziewicą (a np., że miała 1 partnera wcześniej) to zorientowalibyście się w trakcie sexu, że ona tego jeszcze nigdy nie robiła, gdyby zachowywała się w łóżku normalnie, prawidłowo (z przygotowaniem teoretcyznym) prosze o poważne odpowiedzi. nie wiem czemu to zrobiłam... chyba właśnie dlatego, że on juz miał 2 dziewczyny....no to ja też mu powiedziałam, że miałam...a teraz nie wiem co zrobić....... :/ pomocy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnythevtcr
mężczyźni, czuliście to??????????????? :) pomóżcie młodszej koleżance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj znajomy zabronil żonie
powiedz ze kłamałas i ze jestes dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnythevtcr
nie mogę mu powiedzieć, że jestem dziewicą, bo wtedy się wyda, że kłamałam!!! możecie mi odpowiedzieć na te techniczne pytania, które zawarłam w 1 poście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodsza kolezanko
🖐️ :-) ak wiec odpowiadajac na Twoje pytanie to tak czyje sie fizycznie ze dziewczyna nie straciła jeszcze dziewictwa po drugie nie wiem dlaczego Ty sie boisz tak tego co sobie On pomysli to nie jest najwazniejsze jesli w tej danej chwil Ciebie kocha to zrozumie to pewne jest , a jesli nie zrozumie to nie warto jest kontynuować tej znajomosci ani na tle kolezenskim ani uczuciowym tyle mialem do powiedzenia na ten temat :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu
upupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×