Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Caresiatko

Czy to prawda ze nie chodzi sie na pogrzeby małych dzieci??

Polecane posty

Gość Caresiatko

Naszym znajomym zmarł przy porodzie chłopczyk wiec stwierdziałam , ze trzeba isc na pogrzeb a moj narzeczony na to , ze rozmawiał z ludzmi i na takie pogrzeby sie nie chodzi...Czy to prawda?? Pierwsze słysze o czyms takim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caresiatko
No własnie nie mam pojecia dlaczego nie... nikt ze znajomych nie idzie nawet z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Zadecka z Simsów 2
a przepraszam ten pogrzeb w ogrodzie, że taka kategoria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie znał zmarłego
żegna się znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile tych dzieci on tam ma
powiedz narzeczonemu żeby sie trzepnął w łepek... małym dzieciom nie wyprawia się mszy załobnej, bo ni epopełniły jeszcze grzechu. na pogrzeb się idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy o czyms takim nie słyszałam :( powinnas pojsc, zwlaszcza ze to Wasi znajomi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety problem jest
stare wiejskie zabobony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodzi sie
bo nie ma pogrzebu jest tylko pochówek. W moich stronach są tylko rodzice ew. dziadkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś w tym chyba jest
Znam 3 przypadki,gdy rodzice pochowali dziecko praktycznie nikomu nie mowiąc o pogrzebie.Dla mnie to jakieś nienormalne,jakby to było cos do ukrycia :O Dlaczego niby tak sie robi?Czy dziecko to pies żeby je pochować bez należytego obrzędu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie on ja ma
a czy dziecko to majkiel dzekson zeby je chowac z calym tlumem... zasatnow sie konieto co piszesz to przedewszystkim tragedia rodzicow...a nie kolejny wypad na plotki dla takich jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie on ja ma
no k...no nie moge....czy ty wogole kojarzysz co to znaczy stracic dziecko...w tym przypadku-dziecko na ktore czekala cala rodzina pewnie, poczyniono pierwsze zakupy, plany na przyszlosc... a ty masz problem- ale jak to dziecko bez trabkki, bez tlumu chowac...szkoda gadac jak ma sie czuc kobieta-matka na takim pogrzebie-kiedy mln wdzieczacych sie sasiadek bedzie mowic jak b im orzykro-a na drugi dzien beda obrabiac dupe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie on ja ma
jak by to cos bylo do ukrycia????????????????? a oze maja plakaty na miescie rozwiesic...z wesola nowina....idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×