Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnieszka148

jestem strasznie niska

Polecane posty

Gość agnieszka148

Mam 14 lat, nie rosnę od 2 lat, a mój wzrost to 148,5cm. Endokrynolog powiedział, ze już nie urosnę. Miałam szansę przyjmować tabletki z hormonami ale rodzice powiedzieli, ze wzrost nie jest ważny i olali to. Teraz zostanę taka niska do końca życia, a w szkole mnie wyśmiewają. Obcasy lubię ale z takiego powodu, ze ćwiczę to nie noszę ich, tylko od święta. Wszystkie spodnie muszę skracać! Czy jeśli np. będę miała 20 lat to przyjmowanie hormonów by coś pomogło? Pomóżcie, co mam zrobić, bo ja nie wiem. Denerwuje mnie to wszystko. Wiem, ze wzrost nie ejst najważniejszy ale przez to sobie chłopaka nie znajdę, bo nie mam długich nóg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.N.A....
Hej! Ja też jestem niska - co prawda wyzsza od Ciebie o 5 cm, ale ciagle to tylko 153 cm - a mam juz 21 lat. Wszystkie spodnie skracam, ale juz sie przyzwyczailam. Uwielbiam za to chodzic w butach na obcasie :) MAly wzrost nie jest taki zly ;) W sklepie zawsze mozna kogos poprosic zeby ktos nam cos podal z gornej polki - na przyklad jakiegos fajnego faceta :) Ja tak poznalam mojego chlopaka :) Wiec glowa do gory, nie przejmuj sie:) Kylie Minogue, Salma Hayek, Eva Longoria, Christina Ricci tez sa malutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×