Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kometaaa

Głębokie gardło. rady

Polecane posty

Dziewczyny! Od pewnego czasu zauważyłam u siebie dziwna chęć robienia mojemu facetowi dobrze ustami . Zaczęło sprawiać mi to wielką przyjemność. Mało tego- zaczęłam delikatnie probować robić GG co wprawia mojego faceta w extaze .Chciała bym wiedzieć czy ciężko jest dojść do perfekcji i czy to zupełnie normalne ze pociągają mnie takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im więcej będziesz ćwiczyć, tym szybciej dojdziesz do perfekcji. Myślę że chęć zaspokojenia twojego faceta, a przy okazji wykazania się poziomem umiejętności wyższym niż inne kobiety jest zupełnie normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre ćwiczenie
dobrym ćwiczeniem jest gastroskopia, czyli wprowadzanie grubej rury do gardła, jak będziesz to często robić, to zaniknie ci odruch wymiotny i wyćwiczysz sekwencyjny sposób oddychania coby się w trakcie nie udusic. Spokojnie ćwicz, nawet kilkadziesiąt razy dziennie, a dojdziesz do wprawy, to potem dla twego faceta zastosujesz. A jak jeszcze uda ci się wyćwiczyć poziomy masaż migdałkami , to dopiero będzie cię to dowartościowywać. I nie daj sobie wmówić że tao jakaś dewiacja, "ależ skądże, ależ nie, tobie też należy się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffeeeeeeeeeeee
feeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka po slubie
W zasadzie wole to niż normalną zabawę z orzeszkiem, zwłaszcza jak on mi delikatnie wkłada to potem potrafię jeszcze myśleć o tym cały dzień i chciałabym żeby tak robił. Jakoś nie czuję sie z tym nienormalnie i skoro mogę tak zadowolić faceta i jeszcze czuć przy tym podniecenie to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele kobiet boi się "głębokiego gardła". I niepotrzebnie. Jeżeli facet jest delikatny i nie wkłada penisa zbyt głęboko, to wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geegeeamorozo
Jak niby one mają sobie to ćwiczyć? Skąd tą rurkę wezmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie ćwiczę na żadnej rurce he he tylko na facecie. Najpierw nie mówiłam mu w ogóle o niczym tylko tak sama z siebie zaczęłam probować a teraz wkładam coraz głębiej i myślę ze dojdę do tej perfekcji. Lubie widzieć jak on jest zadowolony a szczególnie ze mnie to tak bardzo kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbłąkana
Słuchaj, a jak zaczęłaś to robić to miałaś jakiś sposób żeby to w ogóle do ust wziąć, bo ja nie mogę temu podołać. Masz jakieś rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbłąkana jeśli nie możesz wziąć do ust to chyba problem w twojej psychice leży. Nie rob nic na sile bo to bez sensu, powolutku i delikatnie probuj i może sie przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbłąkana dokładnie jak kometaaa napisała.Nic na siłę.JAk kochasz facea to się nie brzydzisz a w ręcz to polubisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaa
jestem miszczynia glebokiegoo gardla jak cos to walcie smialo do mnie zademonstruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d_a
A skąd jesteś asiaaaaaaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka po slubie
Ja w zasadzie czasem sobie próbowałam na początku, kiedyś po prostu wyszło tak że sam mnie tak przycisnął mocniej w sumie przypadkiem, bo zaraz wyjął i bo poczuł że przeholował, ale nic nie było żadnych niespodzianek, tylko powiedziałam mu żeby spróbował delikatniej no i następnego dnia chciałam jeszcze :D. Poszliśmy rano do kina i tylko wróciliśmy z kina to powtórzyliśmy akcję. Zabłąkana Jak masz się do tego zmuszać to lepiej tego nie rób wcale, bo jemu to ma sprawiać przyjemność ale tobie pośrednio też. Jesli chcesz spróbować to po prostu przełam sie i spróbuj, jak ci sie będzie podobało to dobrze jak nie to trudno. Najlepiej zacząć od zwykłego loda pomagając sobie ręką a dopiero później probować dalej coś. Ja to pierwsze razy to z chusteczka w ręku chociaż jej nawet nie używałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuha tralala
MACIEKrenia dobre porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuha tralala
admin sraj do syta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka1991
ja czasami tak robie swojemu miskowi ale tak naprawde to nie wiem czy on aż tak za tym szaleje bo ogólnie jest cichutki w łóżeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie chyba nauczyła tak na pierwszym partnerze, miał dużego penisa i zawsze miałam ochotę wziąć go całego :p próbowałam pierwszy raz po alkoholu, jak już zobaczyłam że da radę to osmieliłam się na trzeźwo :p minęło kilka lat i kilku partnerów seksualnych, każdy był pod wrażeniem mojego loda, ale niestety problem odruchu wymiotnego został :( cięzko mi go hamować sporo ćwiczyłam ale nie potrafię się go pozbyć. Czy to może być moja uroda? Dodam, że czasami mam odr****np myjąc zęby, może moje gardło jest przewrażliwione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdyfre
Ja lubir jak zonks mi robi gg. I jak wymiotuje super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie cipki
kto zrobi mi głębokie gardło bo mój penis ma 28 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze laski na hashnaked.com ! Faceci z #naked robią cuda! Wszystko całkowicie ZA DARMO! A przy tym brak reklam i spamu :) Nic tylko się rejestrować Kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Filmy instruktażowe dla kobiet

Jak to zrobić ustami

https://www.youtube.com/watch?v=OuqPT1pFLG0&t=114s
https://www.youtube.com/watch?v=1FGe5CFqBjo&t=184s
https://www.youtube.com/watch?v=oWa40iwb4SE&t=188s

Fajny trick

https://www.youtube.com/watch?v=Ual_EH1bqO0&t=99s   

Jak to zrobić ręką

https://www.youtube.com/watch?v=0XPU3dgph7k&t=9s
https://www.youtube.com/watch?v=JyPtCg25OAo&t=448s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×