Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koteczka2

Nie kupujcie wina FRESCO??

Polecane posty

Gość Bąkowa
mili Panstwo uwilbaim wino FRESCO jest dosc tanie 12 zl,i pyszne!!!!na ipmrezy polcem nie zalatuje siara,fresco jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bąkowa
aha jest popristu pysze!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pektoziom
nie pijcie tego syfu za 12 zł macie 2 hetmany pozatym kupując hetmana wspierasz akcje podaruj młodzieży jabola,co do fresco to sie zawiodłem gdyż aby je otworzyć potrzeba korkociąga a tego oto przedmiotu nie posiadam przy sobie zwykle czyli w ekstremalnych sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam wrażenie że z tym winem
to są jakieś przekręty. Jak piłam je pierwszy raz ( na pólnony Polski) to jego smak mnie zchwycił. Było naprawde dobre. Jak kupiłam drugą butelke (już w Polsce centralnej w carefurze ) za 12 zł to było rzeczywiście obrzydliwe, nie to samo wino. Oba czerwone, półsłodkie.Nie wiem od czego zależy jego smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIB
Ja che namiar na skelp gdzie mozna kupic FRESCO za 6-7 zl w moim miescie wino w wakacje kosztowalo od 8 - 9 zl A teraz kosztuje od 9,50 do 11zl w zaleznosci od skelpu. Co do otwierania wina to bez przesady otwieram to wino w nocy w terenie roznymi przyzadami (pumatka, klucze do domu itp.) W sprawie sprzedazy tego wina w cenie 6-7 zl piszcie na adres mibwww na o2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiemmm
Kto wam powiedzial, że dobre wino zależy od ceny!!! We francji gdzie wino jak pewnie wiecie pija się do każdego niemal posiłku, wina są nie wiele droższe od wody.Wysoka cena zależy od rocznika i ilości (wprzypadku drogich nieznaczna ilość) Wyprodukowanych win.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperados szybkobiegos
Nie kupujcie w BIEDASKLEPACH -tam zawsze towar oszukany!!! IDŻ DO TESKO ,A DOSTANIESZ W RYJA DESKĄ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hammer
Ja wczoraj kupiłem za 10zł. NIe ma co narzekać -> było słodkie, siary nic a nic a bombe miałem po tym dobra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winko jest dobre, piłam białe półsłodkie. Może dlatego, że kupiłam je w sklepie z alkoholami. Wiem, że w dużych marketach różne produkty są paczkowane na zapleczach.Dostają od producenta towar hurtem i sami go pakują. Może tak też jest z winami? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winowajca
więc tak ja na wstępie chcę powiedzieć iż nie jestem znawcą wina lecz jestem już nieźle wstawiony i ten smak mi nie prz3eszkadza więc pijcie i jedzcie dopóki macie czym albo co yooł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winowajca
więc tak ja na wstępie chcę powiedzieć iż nie jestem znawcą wina lecz jestem już nieźle wstawiony i ten smak mi nie prz3eszkadza więc pijcie i jedzcie dopóki macie czym albo co yooł jeszcze coś dopisze tylko muszę sobie zajarać ok dobra czekam na dziewczyny są jeaszcze bez winy ale sdgyufetygfcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winiarka
ja tez juz nigdy go nie kupie!!! wypilam lamke fresco w sylwestra moj facet tez tak nas zmulilo, zaczely sie bole brzucha. Nigdy wecej tego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frescoholiczka
:-))))) pijemy FRESCO w najfajniejszych okolicznosciach naszych wyjazdów i nie tylko, to juz tradycja :) i wbrew pozorom nie jestesmy klientami budek z tanimi winami, kim jesteśmy, zdziwilibyscie sie mocno :D FRESCO rulezzzz.. i na zawsze :)) polecamy białe i czerwone :)) w macro po 8.80:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fresco dzis pierwszy raz sie polalo bo do tej pory zawzwyczaj pijałam sophie lub coś naprawde taniego i fresco czerwone półsłodkie w porównainiu ze półwytrawna sophia jest lepsze sophia najlepsza wg. mnie czerwona półsłodka :) a ceny w monopolu w którym byłam nie najtańszym bo w centrum fresco 9,90 a sophia 9,10 ale sophia zazwyczaj stoi po 7-8 :) a tak przyokazji polecane wina słodkie do 12 zł :D propozycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko Ty chyba
nigdy nie miałaś w ustach prawdziwego jabola, że takie bzdury gadasz o Fresco... siarka i Fresco? to nawet nie jest śmieszne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie posłuszna Romkowi
i my tylko to pijemy . cena ok 7-12 zł zalezy w jakim sklepie. Ale jest pyszne i tanie. bardzo smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katou
Ludzie co wy tu bredzicie? Ja pochodze z miejscowosci gdzie produkuje sie taki specyfik jak "Jabłuszko Sandomierskie" po 4 złote u nas stoi ! jak was muli po Fresco to sobie kupice Jabłuszko albo Cavaliera z kartonika (po obu niezłego zgona mozna zaliczyc na extremalne okazje polecam) Fresco to jedno z lepszych win do 15 zł (u nas stoi po 9zł) Czerwone pół-wytrawne jest najlepsze białe ciut gorsze a Sophia się nieumywa jest cierpka jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska floreska
sofia muskat :)) super .... Nie wiem czego od niej chcecie . Fresco to obrzydlistwo :(( gdybym miala do wyboru wytrawne jak diabli Egri Bikawer z dwojga złego wybiorę właśnie je . Dla lubiacych slodycz polecam wloskie winko Santa Messa :)) albo Canei .. lekko musujace . z wytrawnych Chianti . Dla kochajacych posmak ziół ..tańszą wersję Martini czyli Cin cin :)) idealne z lodem , odrobiną wodki i soku pomarańczowego . Sama zaś saczę wytrawne martini :))oliwka już dawno zjedzona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo
Moim zdaniem FRESCO jest super, zależy kto co lubi :). Półsłodkie i półwytrawne jest ok. Nie jest drogie. Ktoś chyba w końcu zmienił kolory. Ostanio poszedłem do Geant'a patrzę, a tam... kolorowo. Wygląda fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżedaj
FRESCO = BOSKO :D Ja zaopatrzyłem sie w ten trunek za 8.95:P 0 zapachu siary i naprawde fajnie smakuje ( czerwone) naprawde niezle wino za jakze niska cene :) milego picia :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżedaj
FRESCO = BOSKO :D Ja zaopatrzyłem sie w ten trunek za 8.95:P 0 zapachu siary i naprawde fajnie smakuje ( czerwone) naprawde niezle wino za jakze niska cene :) milego picia :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trociny
FRESCO Rozlewane w Polsce z win importowanych; zawartość alkoholu 9 - 11%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Jak dla mnie najlepsze "tanie" wino (od 11 do 16 zł) jest Kadarka ;) I bułgarska i węgierska, a najlepsza jest mołdawska :D Ale wole półwytrawną od półsłodkiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz100p
Fresco czerwone kupione za 12 zł w Warszawie na Bemowie jest po prostu naprawdę smaczne....może gdzie indzie smakuje inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mymłona
eee fresco jest zajebiste, u mnie po 7 zeta, ale ja tam wolę "dziki zachód" albo "leśny dzban", to dopiero niebo w gębie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saskia19
fresco rządzi:):)mniamm białe półsłodkie!! gorąco wszystkim polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sophia jest lepsza
a po fresco czerwonym moja kolezanka s.r.a.k.i dostala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAAAa
DOBRE JEST BIAŁE FRESCO!!!! ALE MUSI BYC IMPORTOWANE,ZE ZNAKIEM AKCYZY NIEBIESKIM!!!! To jest dobre, bo te polskie maja zielona etykiete na akcyzie, to jest bleee.... Wloskie kosztuej 16 zl, polskie ok 10 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAAAa
Francuskie chcialem napisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×