Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koteczka2

Nie kupujcie wina FRESCO??

Polecane posty

Gość Jabłecznik -
Fresco jest całkiem dobre! Ja polecam osobiście Trivento - Shiraz Malbec! Około 40 zł! Wytrawne czerwone! Palce lizać!!!!!!!!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hertha_berlin
Cała ta dyskusja bez sensu bo to tzw. FRESCO to wogóle nie jest wino... tylko jakiś napój winopodobny....bueee.... okropieństwo..... Mdli człowieka człowieka na samą myśl o tych wszystkich FRESCACH sophiach itp.... szkoda waszych 12 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja je lubie :) najlepiej smakuje na cieplo z przyprawa do grzanca i plastrem pomarańczy mniammmmm dobrze ze mam jeszcze jedno w barku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ctrl_alt_del
Głupoty gadacie.. FRESCO jest spoko wino.. u mnie w sklepie kosztuje 7 zł .. czy biale czy czerwone.. wszystko jedno. nie znosze francuskich win z tej polki cenowej sa gorsze i drozsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winiacz
Fresco jest doje*ane nic dodać nic ująć i to w niskiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winopijca
Białe półsłodkie FRESCO rządzi. Zajebisty smaczek. Cena jeszcze lepsza.... 8-9 zł ;D. Jedynie konkurowac moze biała slodka Sophia... nie pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fresco do przelkniecia, jednak wole sophie albo kadarke. i wcale nie kosztuje 12 pln tylko 7-8 wiec to juz wyzsza polka niz jabluszka, cytrynowki za 3pln razem z butelka zwrotna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATIEJJ
JA TEŻ MIAŁEM OKAZJE SPRÓBOWAĆ TEGO WINA CZYLI FRESCO SEMI DOOLCE I PRZECZYTAŁEM ŻE POSIADA ZWIONZEK E 150 D CZYLI WODORO SIARCZAN KARMELU SUBSTANCJA NIE ZBADANA DO KOŃCA ALE BYĆ MOZE SZKODLIWA JES TO WINO POLSKIE POMIMO NAZWY I ETYKIETY POKAZUJĄCEJ KOLOSEUM I NAPISU SEMI DOLCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_ania
ejjjjj nie robcie jaj wino jest zajebiste....nie znacie sie czy co fresco czerwonw to miodzio w gebie :)i wszyscy jestescie u pani i u babci stasi z pod piatki...wezcie sie nie wyzywajcie tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_ania
jak sie nie zna, sie nie wypowiada tak!!!bo nie ma to tamto...sie skacze sie plywa sie umie bic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra FRESCanka
frescoholiczka - mam Cie! A pamietasz otwieranie Fresco pilniczkiem do paznokci...? Masz racje - FRESCO to KULTOWY napoj bogin! I bogow neiktorych tez! Ilez to wspomnien z nim sie wiaze... I choc coraz czesciej bladzimy w okolice innych, wytworniejszych alkoholi, jak chocby ballantines, to predzej czy pozniej wracamy do Fresco. Jestesmy koneserami i znawcami tego trunku. Przedzial cenowy w calej Polsce waha sie w okolicach: 6.50 - 13.40 - sprawdzilismy to sami: od Zakopanego, przez Krakow, Warszawe, Radom, Łebę, Hel..... Fresco Team rządzi! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne kicie
w Gdańsku kosztuje 15,80 zł i jest bardzo dobre. jest maly problem czuje sie nie dosyt po jednej butelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soldierboy
jak sie czuje nie dosyt to trza od razy z 4 butylki se kupic. i ni bedzie problema... co nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne kicie
no trza:) ale czasami mysli sie pozniej niz robi, dlatego tez potrzebujemy dostawcy fresco, najlepiej prywatnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soldierboy
a w zamian na co mozna liczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne kicie
póki nie sprawdzisz nie będziesz wiedział, probuj, bo jeżeli tego nie zrobisz nie wiesz czy coś stracisz...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne kicie
ale pamiętaj tylko fresco...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soldierboy
juz sobie zapisalem ;) pierwsza dostawa 22 listopada.. lokalizacja.. tam gdzie zawsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne kicie
czyli rozumiemy ze nie zostanie nam dzisiaj dostarczone:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne kicie
a na dzień dzisiejszy zostanie nam zabawa samym ze sobą? ej......... i dopiero na 22listopada mamy czekać........ trochę dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soldierboy
to ze dzisiaj nie bedzie dostawy nie jest do konca powiedziane... wiadomo ze wszystko ma swoja cene drogie panie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne kicie
czyli co?? nici???? a 22 możemy być we dwie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soldierboy
hmmmm.... neee... moze 23go ... moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne kicie
to która z kic ma być 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne kicie
schatz?? napewo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soldierboy
sorry ale tak. zdecydowanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne kicie
bosko!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×