Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

asiu zgaga to pieczenie w jamie ustnej, od mostka do gardła. A wiesz ze zgaga moze wystąpić na początku ciązy w związku ze zmianami hormonalnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jeżeli masz początek sluzu niby płodnego to powinnas miec nizszą temp. jezeli skoczy ci temp. tz zeby masz owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cywil dziekuje za odpowiedz;) kurcze tak bym chciala odpoczac od tych tematow i od tego myslenia ze za pare dni okres i ze moze jednak nie przyjdzie...ale nie umiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie sorki zapomniałam ze pracujesz na nocki, kochana ale nie musisz zakładac ze nastepny cykl bedzie 35 dniowy, moze teraz wlasnie masz owulacje przeciez owulacja rownie moze zaczynac się od 8 czy 9 itd d.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też do tej pory miałam ksiązkowe cykle 28, a odkąd zaczęłam się starać to co 25, 26 a nawet ostatnio miałam najkrótszą 24 i własnie wtedy dni płodne zaczęły mi się od 8 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorsze jest to ze ja zyje teraz nadzieja ze moze jednak ten okres nie przyjdzie i ze tym razem sie udalo a z drugiej strony wiem ze tak nie jest i okres zaraz normalnie przyjdzie...takie udawanie przed soba ze moze jednak jestem w tej ciazy...a najgorsze jest na samym koncu jak juz ten okres nadejdzie-wielkie rozczarowanie zlosc placz itp...:/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie bądz cierpliwa w koncu kiedys musi sie udac, zabaczysz bedzie ok, wiecej wiary. Dziewczyny wiecej wiary!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie dokladnie tak!:) przy kazdej @ mowie sobie ze juz dosyc wszystkiego ze sie poddaje a gdy okres mija od nowa mi sie wszystkiego chce;) az sie moj P ze mnie smije ze tak zmieniam zdanie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jane V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jane V.
Witam, cos przed momentem zle kliknelam.. Jestem dwa dni po terminie boli mnie jakby w okolicach jajnikow, od kilku dni piersi tez bola to na okres? Probuje i probuje i nic.. nawet test kupilam ale nie mam odwagi zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki amerie.. wlasnie z ta cierpliwoscia.. dzis 36dc, poprzedniego miesiaca cykl 34, wiec sobie wielkich nadziei nie robie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie cos lamie,mam stan pod goraczkowy,gardlo mnie boli kosci bola jak na chorobsko...chyba to przez przeciagi. Jeszcze tego mi brakowalo,a w sobote ide na wesele na dodatek od piatku mam plodne a z takim samopoczuciem to mi sie nic nie bedzie chcialo;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies domowe metody na szybkie pozbycie sie takiego chorobska? wiem ze to nie ten temat ale czasem warto troche odbic z tematu aby sie nie dolowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wyprobuje ale wodka hmmm.... w tym momencie nie posiadam tego typu alkoholu bo moj partner w delegacji a sama to nie popijam;) ehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie powiedzcie mi jak jest z tym mierzeniem temp? kiedy najlepiej mierzyc i jak jest z tymi stopniami bo nigdy nie mierzylam a chce zaczac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka.. Mnie pomaga tak domowo amol, ale tez na alkoholu wiec sposob amerii dobry.. Ameria, poprzedni cykl mialam dlugi, ale wczesniej to i 28, 29, zupelnie nieregularnie.. nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumie,jakby ktos wiedzial niech napisze;] tak sie zastanawiam moj facet przyjezzdza z delegaji a ja najplodniejsze mam w piatek i w sobote piatek odpada bo od razu jedziemy na wesele pod Lublin a w sobote wesele wiec ciekawe jak mam to zmajstrowac,ehhh :) a po alkoholu podobno bardzo zadko sie udaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlansie sobie czytam. ale narazie zajrzalam na tym naszym forum na top o paczuszkach na aborcje i mnie t wypowiedzi tych malolat przerazily,najpiewr taka 15 latka idzie do lozka z kolesiem potem dowiaduje sie ze jest w 9 miesiacu ciazy i dokonuje aborcji ... jak tak mozna sorki no ale musialam komus to napisac bo nie potrafie tego przemilczec,jak tak mozna to my sie tu staramy i pragniemy malenstw i tak ciezko idzie czasem nam to a tu takie wredne kobiety i dziewczyny posowaja sie do takich drastycznyc metod usuowania ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dawno nie pisałam bo byłam kilka dni poza domkiem:) dzisiaj powinna być @ ale nie ma, testy też negatywne ... poczekam i jak nie dostane do piątku to pójdę na betę, bo po luteinie to okres powinien się pojawić w ciągu 2-3 dni od ostatniej tabletki dziś jest właśnie 3 dzień:) co tam u was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Mam pytanie-bierze ktöras z was tabletki na dojrzewanie pecherzyköw.np.clommyfen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja tez zaczynam starania, czekalam na 2 kreski a tu dzis @. dolaczam sie do topiku bedzie razniej i powodzenia wszystkim. buziaki dla was i 3 majmy sie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie odwazylam zrobic test.. i siedze z jeszcze wieksza niewiadoma niz wczesniej.. Mozliwe ze dwie kreski to pomylka? NA pudelku, ze 99procent, wiec i tak sie obawiam ze ten jeden procent jutro mnie zaskoczy.. jest tu ktos? potrzebuje dobrej duszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jane glowa do gory, chyba nie powinnysmy o tym tak myslec bo zwariujemy, starac sie i czekac.... tylko fajnie sie mowi sama wiem . probujemy do skutku napewno sie uda nie teraz to innym razem, musi byc dobrze. 3 mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×