Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

witam, mnie brzuch już pobolewa od trzech dni, jutro termin przewidywanej @, a jeszcze wczorajszy potworny ból głowy, więc na pewno jutro będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie - ja niczym zaczęłam planować to poczytałam, na neci bardzo duzo artykułów medycznych nt. ciazy. Wszedzie pisze ze najlepiej kochac sie w przedziale dwa dni przed i dzien po owulacji. I to najlepiej aby plemniki byli min. dwudniowe :-P bo wtedy sa najsilniejsze. Przeczytałam tez taki artykuł o przeprowadzonych badaniach, z ktorego wynika, ze lepiej sie w okolicach płodnych kochac czesciej, czyli raz dziennie, chociaz plemniki beda słabsze, bo zawsze jest wieksza szansa, ze przy kilku probach którys "wojownik" dotrze do celu . Tak wiec mi sie wydaje ze tak dwa dni przez, lub dzien przed owulacja najlepiej sprobowac np. po trezch dniach wstrzemięźliwosci, a potem codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim, dzieki za wsparcie, jak bede wiedziala napewno od lekarza do sie dopisze do Almerii, a objawy to czesto juz mialam wczesniej, niestety urojone ;) , wiec teraz to juz nie wiem.. Milego dnia dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jane V - a ja jestem przekonana , że bedziesz druga na dolnej liście :-) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cywil1979 widze ze masz termin przede mna @...u mnie juz brzuch boli coraz czesciej i bardziej...:/:( ale jeszcze mam cicha nadzieje...mam nadzieje ze nie dostaniemy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cywil no to nie jestes sama... u mnie juz brzuch boli caly czas latam do lazienki sprawdzac czy @ nie przyszla...meczy mnie to juz chcialabym o tym nie myslec ale nie umiem...:(:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu ja niestety dostałam @, chociaż jest trochę inna, bynajmniej brzuch mnie nie boli nawet żadnej tabletki niewzięłam gdzie zawsze faszeruję się nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc nie wiem czy to naprawde @ czy tylko plamienie, zobaczymy ile będzie trwało, co dziwne od kilku dni lekko pobolewał mnie brzuch dokładnie tak jak dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka987 moze jednak naprawde bedzie tylko plamienie a nie okres i moze jestes w ciazy...zobaczysz jak jutro bedziesz miala... ale trzymam kciuki zeby to @ nie byla:) ja jestem pewna ze jutro to juz na bank @ przylezie do mnie juz tak brzuch mnie boli...:/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny ale zawiało tu pesymizmem Trochę pozytywnego myślenia :-D Jak nie teraz to może w następnym cyklu sie uda. Grunt to dobre nastawienie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza kochana założycielko zmieniłąm nick z cywil na weselszy stokrotka... wiesz, chyba tez zrobie sobie kawke taką słabą w mojej ulubionej filizance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKŁADINCIKA
Witam. Jak już wcześniej pisałam że 25 zaczynam starania tak też i się stało. Minęło kilka dni zaledwie od naszego seksu. Mąż trafnie zrobił to we mnie więc najprawdopodobniej jestem w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKŁADINCIKA
no od lutego tego roku sie staram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jakie to wszystko jest glupie...brzuch raz mnie boli caly nieraz tylko po jednej str a czasmi jajnik jeden zakluje...:/ehhh okres jak nic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKŁADINCIKA
Nie nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredna, wstrętna i.td. ..... ale troche martwie sie bo mnie brzuch nie boli i jest bardziej brązowa niz czerwona wiec nie wiem tak naprawde czy to okres zobacze ile bedzie trwac, i tak zle i tak nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła-mama
Witam Równiez staram sie o dziecko od pół roku. Obecnie poprosilabym Was o pomoc dla mojej młodszej siostry. Bierze udzial w konkursie. Wystarczy kliknac w kazda strone(jest ich 6) raz dziennie. ->Nie trzeba się rejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus26
Witam Wczoraj byłam u mojego gin a wcześniej odebrałam wynik prolaktyny 44 a norma do 25 a miesiąc temu jak robiłam to wynosiła 16. Załamałam sie jak zobaczyłam ten wynik a gin mało nie spadł z krzesła ale po chwili stwierdził ze pwenie jestem w ciąży bo to jedyne wytłumaczenie tak wysokiej prolaktyny bo cały czas jestem na lekach, termin @ mam 06.08 więc czeka mie ciężki tydzień. Dziewczynt trzymajcie mocno kciuki żeby to była ciąża bo jak nie to czeka mnie seria badań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tabelke STARAJĄCE SIĘ nick wiek ilość starań przewid.termin 1> Natalya123......24................1..............22.07 3> malutka369......24................1..............26.07 4> marika27..........27...............1..............26.07 5> karolla8787.......22...............1..............30.07..... ....Łódź 6> Moni_nadzieja...29................7.............30.07 7> zielona_truskawka..28...........1..............31.07 8> AsiaAaK..........19..............duzo...........02.08......m azowieckie 9> monita30........34..............dużo.......... 03.08 10> violet.............24................2.............03.08.... .....łódzkie 11> Marta82.........26.................2.............04.08 12> kaktus26.........26...............4..............6.08 13> lipcowe_marzenie..28............1.............7.08 14> Agawa33.........33................1.............15.08 15> teti29............29.............dużo........ok 17.08 16> marzenka_s......21..........3..............ok 18.08 17> ascha33..........33.............duzo...........21.08........ Berlin 18> Dagus83.........26.................3.............22.08...... .Tychy 19> amerie9..........23................3.............24.08...... .....UK 20> Olka.P............28................2.............27.08 21> HopeU...........27.................1.............26.08...... ......UK 22> Yadwinia .....27............15.............27.08....Niemcy/Zabrz e 23> stokrotka987..30 ............4 .............27.08 ZACIĄŻONE nick............tydz.ciąży.........termin porodu......płeć....imię Almeria35........3...................kwiecień........... ?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus26
I ja mam taką cichą nadzieje że to ciąża ale nie chce się za bardzo nakręcać bo jak dostane @ to pewnie się załamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×