Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

No to krag starajacych sie z topiku sie poszersza coraz wiecej zaglada do kielc;))))))))))) Ja zapraszam Was do siebie.. Kupie 5 amaretto i sie wybalangujemy za wszystkie czasy;))))))))))) Smile!!!!! Kochana duzo daje;)] Duzo.. Ja po tym mialam taki humopr ze szok;) A gadane? Zawsze nawijam jak wolna europa ale ten trunek to ojooo;;;))))0 Fajna sprawa;)))))))) Juz sie nie moge doczekac kiedy sie spotkamy;)))))) Amerie... oj bylo bylo;))))))0 Hahahah;))))) Tak jak ja lubie.. czyli... ale to na osobnosci... Bo wiecie dzieci tez maja dostep do internetu;(((((((( Ale wiecie.. dzialo sie.. dzialo! Balam sie ze zn9owu nowe lozko trzeba bedzie kupic... A obecne ma dwa tygodnie hihihi;)))))))))))) Ogladam zmierzch, widzialyscie???????????? A ksiazki sa the best;))))) Wszystkie przeczytalam;))))) Co tam????????????? Ja wlasnie zjadlam platki gdybym weszla wczesniej na topik to oddalabym Ci Amerie;)))))))))) Przepraszam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga.. wracaj tu bo po dupie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj agnes ty chyba masz za dobrze :) cały dzionek na starnkach ;) :) Goga no chwal się bo już nie mogę z ciekawości wytrzymać, byłam pewna że jak zajrzę na nasz topik to przeczytam dobrą wiadomość a ty nas w niepewność ciągle trzymasz :o rób tesciora i chwal się szybciutko :) Marta fajnie że wyluzowałaś, amerie też mówi, że troche wyluzowała i chyba ja też powinnam wziąć z was przykład :) a widzisz HopeU tak jak myslałam okazało się że jakaś pierdółka go zatrzymała a ty się niepotrzebnie denerwowałaś ;) smile uszki do góry trzeba wierzyć że się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Banmon?????????? Kolejne osoby wkraczaja do Kielc;D Fajnie bylo...A jaki sobie kolorek zrobilas??????????? Ja sama boje sobie robic wlosy chodze do kolezanki ktora ma swoj salon ale mieszkamy na tej samej wsi i przyjmuje w domu;))))))))) Jakbym sobie wlosy pomalowala to bym nigdy z domy nie wyszla!!!!!!!! ;DDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam sobie złoty jasny brąz oczywiście on zawsze na początku wychodzi bardzo ciemny taki prawie jak ciemna czekolada ale z czasem jaśnieje.... ja tam już chyba od 10 lat sobie sama włosy farbuję i miałam na nich chyba wszystko ;) ale ostatnio coraz częściej wybieram ten złoty brąz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a JA DO 1 LIPCA 2007 roku bylam jasna bladynka, ale poklocilam sie z przyjacielem i teraz jestem czarnha;))))))))))))))) I ten kolor to mi sie bardziej podoba;DDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też siebie lubie w ciemniejszych włoskach w blond niby mi mówią, że fajnie wyglądam ale ja się źle czuję :o korciło mnie żebym sobie teraz poszła do fryzjera na jakiś balejaż żeby tak troche dać blasku włoskom ale stwierdziłam że szkoda mi kasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbys chciala kiedys kosmetyczke na jakas okazje to polecam.. na sienkiewicza!!!!!!!!!!!! Moja kolezanka;))))))))))00000 Od roku do niej chodze i pol mojej wsi.. takze jak cos to mow;))))))))) Ja to zrobilam bo bylam zla i chcialam zrobic na zlosc koledze;)))))))))))) Ja zawsze bylam szalona.. Tak mi mowia;)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie sobie załatwiłam kobitkę która mi tipsy zrobi, tzn jeden jedyny raz mialam zrobione na mój ślub i powiedzialam, że nigdy więcej ale teraz stwierdziłam, że jednak chce mieć bo moje paznokcie mi się łamią i już nie mam do nich sił, generalnie podobaja mi się moje pazurki tylko strasznie kruche są :o no więc doszłam do wniosku, że zamiast zapłacić za fryzjera to zapłace za paznokcie ;) numer telefonu mam dostać od dziewczyny z pracy która ją zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o kosmetyczkę to ja nie korzystam z usług, jakos nigdy nie miałam takiej potrzeby ale jakby cosik to poproszę cię kiedyś o namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Agnes boczniaki to taki grzyby :) dobre :) chcesz? ;) Jestem już tylko nie bij :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobiłam te testy co zakupiłam i jestem w szoku :o chyba jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona tez robi pazurki.. i super.. mi sie tez lamalyu ale w drugim miesiacu noszenia tipsow mialam wychodowane swoje tylko nadlewam zelem zeby sie trzymaly:) i jestem zadowolona Elwirka robi super recze za nia;))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super;))))))))))) A mowilam ze bede ciocia!!!!!!!! Hip hip hurra!!!!!!!!!!!1 Goga kochana sluchaj mnie;))))))))))))))))))) Ale sie ciesze- najchetniej bym Cie wlasnorecznie przylulila!!!!!!!!!!!! Gdybym miala amaretto to bym zaswietowala!!!!!!!!! Super!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Goga bedzie miala dzidziusia;))))))))))))))))))) Dawajcie tu wszystkie swietujemy!!!!!!!!;DDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) 🌼 No ciociu Agnes jakaś czarownica z Ciebie ;) No pewnie nieprędko będziemy znowu razem pić ;) dobrze że chociaż w sobote nam sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nO NIE ALE NIOE MOGE SIE NACIESZYC!!!!!!!!!!!;))) kOCHANA MOJA;))) Ja obstawiam ze bedzie dziewczynka;))))))) I wypraszam sobie czarownice;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sie okaże czy dobrze obstawiasz ;) już raz Ci wyszło ;) no dobra niech będzie dobra wróżka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nA nAS PRZYJDZIE CZAS;)))))))))))))) Ale sie ciesze;))))))))))) Bedziesz mamusia;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko taka trochę zakręcona wróżka ;) ale pozytywnie :) (sory ale odnosze takie wrażenie że jakby zwariowana troche jesteś ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jAK ZOBACZYCIE JA I AMARETTO NA ZYWO TO DOPIERO BEDZIE..;))))))))))))) bUZIACZKI DLA nASZEJ Forumowej kRUSZYNKI;)))))))))0 CIALUJE CIOCIA aGA;))))))))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga gratulacje :) musiało tak być :) wiedziałam, wiedziałam w końcu za długo już byłaś po terminie :) fajnie :) gratuluję raz jeszcze 🌻 uważaj na sibie tzn na WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że przyjdzie :) mam nadzieje że te Twoje wylegiwania sie w łóżku co drugi dzień nie pójdą na marne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN marika..........27...............3................ok. 13.08 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 wiki82................27...........1...................2 1.08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 Guzia 79...........30............dużo...............ok. 30.08 -=Goga=-.......29................2...................11. 09 Dagus83........26................4...................15. 09 amerie.........23................4................ok18.0 9 lipcowe_marzenie.28...........2...................ok. 20. 09 HopeU................27...........2...................21 .09.09 smileEveryday......22............3..................ok. 22.09 stokrotka987.....30.............6...................ok.2 3.09 AsiaAaK................19.........duzo...............ok 25.09 Agawa33..........33.............2................... ??? Marta82........26................4...................01/ 03 . 10 Magda8080.......29.............3.....................ok0 2.10.09 banmon........26................4...................07. 10.09 agnes19...........19.............dużo!!! ...........ok.9.10. ZACIĄŻONE nick............tydz.ciąży.........termin porodu......płeć....imię marzenka_s .....8.................23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22...7................24 .04.2010.........?..........? odkopałam tabelkę co by bylo łatwiej sobie podglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon dzięki :) buzia 🌼 posłuchałam Was i zrobiłam ten test, a raczej testy ;) Agnes nie odpuszcze sobie widoku na żywo Ciebie i amaretto razem :p musze to kiedyś zobaczyć :D :D :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze że w końcu zrobiłas te testy a nie nas tak dłuuuugo w niepewności trzymałaś ;) a ja i tak czułam, że będą dwie kreski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przed 5 miesiacem ciazy bo nie chce zeby dzidzia to slyszala;)))))))) A jak Twoj M. zareagował??????????? Wie????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×