Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Eee normalnie idę do sypialni z butelka w d*ie mam ten film nie dzwonię do niego. Co za dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU to zdrówko :) ja tez może zaraz jakieś winko łykne bo mąż kolacyjke pichci :) Banmon takie tabsy żeby @ była tylko 3 dni to ja tez chcę ;) bo ja też się zawsze z tym paskudztwem męcze tydzień :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez ciekawa jestem co u mariki? Goga to rob tego teściora bo ja tu z ciekawości nie wytrzymam ;) oczywiście będe trzymać mocno kciuki z rana bo mysle, że rano zrobisz teścik 🌻 HopeU no jeśli nadal twojego nie ma to nie dziwię ci się że się denerwujesz ja to straszna panikara jestem i pewnie wkręcałabym sobie głupoty do głowy, zawsze tak mam jak mój M się nie odzywa a później okazuje się że niepotrzebnie się nerwowałam-no i całe szczęscie ;) amerie więc ja myślę, że pewnie tak mówili żeby pocieszyć bo jakoś w naszym przypadku się nie sprawdza, a np mój lekarz powiedział, że skoro miałam zabieg to cos tam się moglo pozmieniać i mogę mieć przez to problemy z zajściem w ciąze.... ale w dupce z tym co ma być to będzie, chociaż tak na prawdę to nie jest mi to aż tak obojetne :o też mam ochotę się napić z jakąś koleżanką tylko w tym cholernym mieście nikogo nie znam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej tam nie że problemy muszą byc zawsze ale lekarz coś przebakiwał, że mogą się zdazyć.... ale nam się nie zdarzą, pprostu musimy cierpliwie czekać, a sama pisałaś że ty jak się starałaś poprzednio to o ile dobrze pamiętam za 5 cyklem ci się udało, więc sama widzisz..... ja nie mogłam czekac do poronienia bo chyba bym się nie doczekala ciąża obumarła w 5tyg a zabieg miałam w 8tyg i żadnej akcji poronieniowej nie było więc chyba prędzej by mi tam wszystko zaczęło gnić.....strasznie brzmi ale taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się dowiedziałam tylko dlatego że w 6 tyg zauważyłam brązową plamkę u mnie no i że ja panikara to podniosłam alarm, no i zmusiłam ta angielską służbę zdrowia żeby mnie koniecznie na usg dopochwowe skierowali.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja właśnie alarm podniosłam po takim bardzo slabiutkim palmieniu, i dopiero trzecia pielęgniarka dała mi skierowanie na usg na nastepny dzień a dwie poprzednie miały mnie w dupce :o jedna powiedziała, że jesli mam stracić ciąże to i tak ją stracę, selekcja naturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Moja zguba wróciła zaraz jak poszłam do lozka. Oczywiście nic się nie stało, tata do niego zadzwonił, oddzwonil i siedział w aucie i z nim rozmawiał. Trzeba zapomnieć dziś nowy dzień. A tak mi się nie chce ze szok! Nie cierpię poniedzialkow i powrotow do pracy a rano to mam masakrę ze wstawaniem :-o Goga rób tego tesciora i daj znać. Dziewczyny moja @ też trwa ok 6 dni, podobno po porodzie się to zmienia więc tego nam brakuje :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja;)))))))))))))) Ale mi dziwnie ze wczoraj w ogole nie pisalam!!!!!!!!!!!! Masakra!!!!!!!!!! No nie!!!!!!! Ale wczoraj mialam caly dzien "staranka" i z lozia nie wychodzialam..;) Hihihi;D Nie gniewajcie sie!!!! Ale wartop bylo.. Oj warto!!!!!;)))) No nareszcie amerie i HopeU sie znalazly;) Goga;) Rob tesciora bo ciocia Agnes chce przywitac Szkrabika;))))))))) Wiecie jak ze mmnie sie moj M. smial po tym amaretto;)))) Ale w niedziele.. Oj mhmm.. Dziewuszki!!!!!! ogladnijcie to przemowienie! Opowiada to kobiete ktora przezyla aborcje;))))) Na serio!!!!! Daje do myslenia.. dzieki niemu inaczej patrze na to kiedy zajde w ciaze! Marze o tym ale cierpliwie poczekam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiałki HupeU ja też nie cierpie poniedziałku :o zwłaszcza że jestem dzisiaj pierwszy dzień po urlopie i sie nie moge rozkręcić :o masakra :o Agnes no tak jak pisałam Ty co drugi dzień spędzasz w łóżeczku ;) Tobie to dobrze :) staraj się oby skutecznie :) Ciociu Agnes ;) musisz jeszcze troche poczekać bo dopiero dzisiaj kupie teściora jak będe z pracy wracać i zrobie wieczorem... Dziewczyny normalnie aż się boje co wyjdzie...:o ale do rana to nie doczekam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga!!!!!!!!!!!!! Ja wiem ze juz jestem ciocia;))))))))))) I jak nie bedzie 2 kreseczek to po prostu glupi test i tyle!!!!!!!!!!!!!! Najlepiej kup kilka... UJa zawsze kupuje trzy;))00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes i tak też zrobie :D dobry pomysł wiesz ;) kupie trzy i może któryś nie będzie głupi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga patrzę do tabelki i ty masz 3 dni spóźnienia ! O kurde chyba coś się kroi :) rób ten test a nawet kilka tylko kup 3 różne. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU tak kupie trzy różne :) i jak tylko wróce do domu to je wszystkie zrobie i dam Wam znać co tam wyszło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach!!!!!!!!! Będę ciocią;)))))))))) A jua wreszcie doprowadzam dom do porządku po tych starankach i leniuchowaniu;)))))))))))))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Agnes czas najwyższy :p bo cały tydzień albo leniuchowałaś, albo przeprowadzałaś staranka albo sie buntowałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz przynajmniej mam co robic;)))))))) Takto byloby nudno i czysto!!!!!!!!!!!! A teraz mam zajecie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski - dawno mnie tu nie było. Chyba musiałam troche odpoczac i wrzucic na luz, jesli chodzi o to ciągłe myślenie o dziecku. I poskutkowało :-) Powiem szczerze ze jak tu bez przewy zaglądałam to sie normalnie uzależniłam i ciąglę myślałam o zajściu w ciążę. Odmeldowuje , że wszystko poczytałam. Szkoda, że nic sie nie zmieniło, ze nie przybyło kobitek z II kreseczkami :-P Powiem Wam, ze długo sie nad tym zastanawialam i stwierdzilam, ze najwidoczniej tak musi narazie byc, ze nie pojawiaja sie 2 kreski na teście. najwidoczniej mam nie to czegos nauczyc? Może cierpiliwości? Moze pokory? A moze jeszcze teraz nie jest ten czas dla mnie? Moze powinnam skupić sie na czyms innym? I coraz częściej myślę ze może macierzyństwo nie jest dla mnie, może do czegos innego jestem powołana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marta;)))))))))) Napewno bedziesz mama tylko tak jak mowisz moze to jeszcze nie ta chwila;))))) Zobaczysz przyjdzie ta chwila i pojawia sie dwie kreseczki;)))))))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga! Poratuj no;(((( Masz cos na obiad bo ja dzisiaj nie mam weny na gotowanie;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) Ehh czuję,że w tym miesiącu też nic nie wyszło :/ staram się nie myśleć,ale czasem i tak mam doła :( Tak jak dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie!!!!!!!!!! Witaj Smile..;))))))))))00 Ale masz ten dlugi pseudonim;)))))))))) Ehhh.. Fajnie jest tak polezec ale dzisiaj ladu i skladu nie moglam dojsc;))))) Dzieki mojemu J... Balaganiarz jeden;(((((((((99 A co to te boczniaki???????????? Pierwsze slysze!!!!!!! Tlumacz nasza kolejna..;)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile!!!!! Wyszlo nie wyszlo;) Glowka do gory- to jest najwazniejsze;)) A jak dol to zapraszam do mnie na amaretto;)) Hhahahah;)))) ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Bedzie dobrze!!!!!!!!! Ale mi sie smiac chce z tej ostatniej popijawy... Smile!!!!!!!!! USMIECH!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jAK MACIE DOLA TO SOBIE WYOBRAZCIE MNIE PIJANA NA WLASNYCH ZARECZYNACH!;0 Bezcenne!!!!!!!!!!!!!! Nie kupisz tego nawet.. karta ma.... Pamietacie???????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes z miłą chęcią wpadłabym na amaretto ;) Nie długo przenoszę się do Kielc, wiec nie bedzie problemu:) Albo Ty do mnie wpadniesz:) Ehh czasem to naprawde mam ochote się upić, ale co to da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×