Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

nie jeszcze nie ale chetnie zobaczę! tylko tak czytam ze wy wszystkie jestescie ładne dziewczyny a troche sie stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mnie dzis kafe wkurza :o widzę, że szykuje się kolejne pisanie po kilka stron ;) przynajmniej mam co czytać jak do domku wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam dajcie spokój z tymi ładnymi ;) każda z nas jest ładna dla swojego M i to jest najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie mam nadzieje, że te objawy to na ciąże są a nie na @ tak jak myslisz, uszy do góry, zrób może sobie jutro teścik... chyba powinno coś pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie.. poczekaj za dwa dni napewno wyjdzie szydlo z worka czy przyjdzie @ czy idzie na urlop;(* jestem z Toba!!! Znowu mi niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes łobuziaro a załatwiłaś sobie w końcu tabletki? nie możesz tak przechodzić choroby bo jeszcze odpukać jakieś powikłania się zrobią i tylko kłopotu sobie narobisz. Mam nadzieje, że twój M zadbal o ciebie i załatwił lekarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie mysle, bo pewnie zaraz was zobacze, że wczesniej sobie postrzelam: banmon, goga to brunetki Amerie blondynka hope ciemna blondynka agnes myslalam ze blondynka ale juz wiem ze brunetka, smile tez myslalam ze jest blondyka z lokami ;) Zobaczymy czy trafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci mają właśnie takie pojęcie o ciąży :) wszyscy bez wyjątku :) no może jest jeden wyjatek-ginekolodzy :D to nie idź amerie jesli mozesz sobie wziąć zwolnieie to tak zrób bo po co się męczyć w pracy z bolącym brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak naturalnie to mam taki mysi i niejaki kolor włosów ale teraz jestem ciemną blondynką :) ostatnio często wybieram właśnie taki kolor, chociaż na głowie miłam już dosłownie każdy kolorek i nawet kiedyś trwała ;) a dawno temu nawet dwa dredy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie z tego co pamiętam to ty w pracy masz dostęp do testów to może sobie zrób w czasie pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz zobaczylam Ole;))))))))0 Super foty!!!!!!!!!! Tak samo jak Ty uwielbiasm muchy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj amerie przecież wiesz, że ten ostatni test wcale nie musiał pokazywac dwóch kresek, jednego dnia test pokazuje jedną krechę a na następny już załapuje i mamy dwie kreseczki :) może to było jednak za wcześnie na ten test biorąc pod uwage fakt, że masz takie długie te cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jesteśmy po tym samym kierunku :) a mogę wiedzieć co ty w Anglii robisz? tzn czy pracujesz w zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sorki ale sie troszke zamotałam teraz kto jest kto, banmon ma cos wspolnego z nazwiskiem panienskim? dobrze kombinuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też amerie uwielbiam jechac do pracy jestem wtedy przeszczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki sorki ale teraz zajme sie ogladaniem fotek ;) Szczerze mowiac mialam wrazenie ze sobie nawzajem troche kadzicie z tymi komplementami ale wszystko prawda , laseczki z was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie ale to by było za dużo szczęścia jak dla mnie, mogłabym oszaleć z jego nadmiaru, zadowolę się więc na razie swoimi wyjazdami do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę się pluskac bo później nie będzie mi się chciało ale wpadnę tu jeszcze was pomęczyć ;) Ola napisz mi koniecznie co tym tam robisz w tej obczyźnie ;) czy w zawodzie znalazłaś jakąś pracę, o ile masz ochote pisać o takich sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz widziałam zdjecia, śliczne dziewczyny! Banaom pemnie zauważyłaś że jesteśmy po tym samym kierunku ;) Coś mi tak świtało jak pisałaś o tych swoich praktykach (czyżby sano?) Ja niestey nie pracuje tutaj w zawodzie, zreszta nigdy nie pracowałam. Chciałam pracowac ze zwierzętami ale niekoniecznie na fermach, bardziej schroniska, gabinety wet itp. Składałam tutaj podania , ale nasze wykszt jes troche nieprzetłumaczalne i wola kogos po kursie zrobionym a ang collegu, niestety. Szkoda bo nie przepadam za moja obecna praca, to jest to obok tesknoty za rodzina i przyjaciolmi powod dla ktorego chcialabym wrocic. Ale i tak wiecej jest powodow do pozostania tutaj wiec nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×