Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

chyba będe musiała pomyć bo mój M się jakoś nie kwapi a ja ich na drugi dzien nie zostawię bo jak wrócimy z pracy i zobaczymy stertę garów to się mozna przyłamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M powiedział, że jutro je pozmywa :o ale nawet nie ma mowy żeby one leżały tyle czasu w zlewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN amerie.........23................4....................ok 20.09 HopeU................27...........2...................21 .09.09 smileEveryday......22............3..................ok. 22.09 stokrotka987.....30.............6...................ok.2 3.09 AsiaAaK................19.........duzo...............ok 25.09 Agawa33..........33.............2................... ??? Marta82........26................4...................01/ 03 . 10 Magda8080.......29.............3.....................ok0 2.10.09 Olka.P..........28................4..................ok 02.10 banmon........26................4...................07. 10.09 agnes19...........19.............dużo!!! ...........ok.9.10. ZACIĄŻONE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ....................8............23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22.................7............24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........4............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój zmywa w sumie to mamy tak raczej na zmianę z tym zmywaniem tyle tylko, że mój M rozciął sobie palca i zmywac już nie może-według niego oczywiście ;) ciekawe ile ja razy z rozciętym palcem zmywałam gary i nie tylko, mężczyźni są chyba gorsi od dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorsi!! Popieram;( Ja sama zmywam.. J mi pomaga w innych rzeczach.. ale nie za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to smile już dostała @? kurdę chyba to przeoczyłam :o w takim razie uszy do góry smile 🌻 a ty wiesz, że moj też się zastanawia w sklepei goidzinami co se kupić ;) ale o tyle dobrze, że w sumie bez żadnego mauredznia chodzi ze mna po sklepach jak ja chce sobie cos kupić i doradza, a mi to nawet pasuje, z tym, że ja się krócej zastanawiam co kupić a czego nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój nie chce żeby były sexowne :( ale i ja też w takich mocno sexy się źle czuję chociaż czasami mam ochotę przyszaleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj to najchetniej by chcial zebym z domu nie wychodzila i w lozku lezala.. a po co Ci ubranie.. caly J.;))))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki chyba już będę śmigać do wyrka..... nie chcę mi się was opuszczać i chetnie bym se jeszcze popisała ale jutro będę stękać :o no i oczy mi się już kleją, MASAKRA. Wiecie co ostatnio zapominam brac kwas foliowy ......ja nie chodziłam na te praktyki to pamietałam, żeby łykać tabsy a teraz to tak w kratke biorę.... mam nadzieje, że to nic takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój M też lubi taki baaardzo kobiecy styl tylko pod warunkiem, że ja się tak przy nim ubiorę ;) przesadza...... :) ale tez czasami lubie się odpicować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w miseczce :) przyjemnej pracki amerie :) ja już chyba smigam do tego wyrka bo się nigdy nie wybiorę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda;(((( no ale chociaz praca jest.. ja tez pojde tylko ciekawe czy tu czy dopiero w anglii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec do tabelki : wiek : 29 i cykl staran : 1 tak jakos pomyslelismy ze fajnie bedzie miec kolejnego maluszka dosc szybko, bedzie kolejny i ostatni (tak przynajmniej planujemy ;) ) Miedzy starsza a mlodsza mielismy 4 lata roznicy, to juz dosc wygodnie, ale po 4 latach kiedy maluch juz dosc samodzielny znow sie wraca w pieluchy :) , nie wiem czy za kolejne 4 lata mielibysmy jeszcze sily na trzecie dziecie. A tak bedzie "jednym zamachem" :) ... o ile sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×