Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

czesc wszystkim! Ja dzis nie bylam u lekarza,ale dzwonilam pytac czy sa juz wyniki-lekarz powiedzial ze sa wiec w pon jade odebrac i od razu pojde na konsultacje wiec na pewno dam znac co i jak... My z Agnes mamy dzis ostatni dzien razem,wlasnie wrocilysmy z kina z "Odlotu"...Mamy wino z wczoraj wiec mam nadzieje ze dzis je dokonczymy:):):) W koncu jest co swietowac:):):) Mam nadzieje ze niedlugo ja odwiedze Agnes u niej:):):) A ty Smile rob szybko tesciora bo na pewno bedzie pozytywny:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile będą dwie krechy jak nic :) Goga gratuluje, już masz z głowy :) Jadę do pracy :-o kiedy ja sie wyspie, masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny albo ten test jest zepsuty albo te dwie kreski ktore widzę istnieją... Jestem w szoku na razie wiec nic nie napisze...Czarownice jesteście! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno dotrze jak bedziesz mogla pierwszy raz zobaczyc fasoleczke na USG...piekne uczcie...zycze ci wszystkiego dorego dla ciebie i malenstwa ktore wlasnie sie zagniezdzilo :* A u mnie kiepsko...Agnes wyjechala dzis...milo spedzilysmy czas...szkoda ze tak krotko...ja siedze i ucze sie na warunek wtorkowy na studiach;/ czuje ze nic nie umie...:( Doobra wiadomoscia jest to,ze dostalam prace wiec bede miala jakos czas zajety podczas nieobecnosci mojego K...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile Wielkie Gratulacje :-D co miesiąc nowa fasolka :) Marzenka fajnie ze będziesz mieć prace :) Amerie odezwij sie co u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Smile super, super, super!!! Gratulacje!!! Pare dni mnie nie był a tu taka nowina ;) Hope dzięki za odpowiedź, niestety trochę się zgapiłam i nie zdążyłam zrobić badań na toxo :( Marzenka mam nadzieję, że nowa praca trochę odciągnie twoje myśli od tego co się stało... Fajnie że wasze spotkanie z Agnes się udało :) az wam troszke zazdroszczę ;) Agnes to co piszesz to przerażające. Nadawałoby się na scenariusz filmowy ( coś miedzy symetrią a długiem ) Mam pytanie : piszesz ze samochod był wypożyczony czyli z wypozyczalni, jeśli tak to on MUSI być ubezpieczony! Może oni was naciągnąć, co? Trzymam kciuki żeby to się jakoś pozytywnie skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×