Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

no juz 10 zaplacilismy jeszzcze reszta, mam nadzieje ze dziadek J nam pomoze:( no niestety podczas mojej nieobecnosci.. moja Babrysia zmarla.... z tesknoty do mnie...:((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety.. 10 tys juz wplacone jeszcze 14 ale mam nadieje ze dziadek J nam pomoze.. a.. podczas mojej nieobecnosci MOja Gabi zmarla.. z tesknoty domnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz musze sie zabrac za mielone i za ten sops Marzenki:P bo masakryczna mam ochote i J taki ciekawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes to co to będzie jak ty w końcu do Anglii śmigniesz, chyba będziesz musiała całą ferajnę ze sobą zabierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ty juz tak nie zachwalaj bo sie normalnie czerwienie:):):) potem caly topik do mnie na sos przyjedzie haahahaha....a tyle ludzi sie nie pomiesci a po drugie....coz to za towarzystwo ze mnie ktore wieczorem szlo spac o 22 a ciebie zostaiwalo na pastwe losu przed kompem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu po obiadku jestem :) już mnie powoli dół łapie że jutro poniedziałek :o i jeszcze ten 1 listopada tak głupio wypada w tym roku, zero wolnego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Piszecie, że wasze grono staraczek się nie powiększa,więc jestem :) Od dłuższego czasu czytam wasze historie, ale dopiero teraz odważyłam się napisać...również staramy się z mężem od lipca o dzidzie, jak na razie bez efektu:( Witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Joasia :) może złapiesz jakieś dobre fluidki u nas :) jako pierwsza przywitała cię smile która zafasolkowała może to dobra wróżba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak miałam przez kilka minut ;) poryczałam się bo sobie uświadomiłam, że jeszcze długo własnego kąta mieć nie będziemy.... no bezsensu zupełnie ;) chyba jakis wyrzut hormonu miałam :P smile nie płacz tylko się ciesz :) w końcu mamusią będziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 banmon...............26...........5..................... . ...04.11 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok.11.11 HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 Joasia1982..........27..........4........................ok. 22.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................14...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........9............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................8............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4...........?.............?............ .............?........? WITAM :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast się cieszyć to ja mam taki dół dziś ze az wstyd:( Mój R. dzisiaj ma w swoim sklepie inwentaryzacje i go nie ma a taka mam ochote sie do kogoś przytulić...W ogóle mnie wszystko chyba przerasta:( mam nadzieje ze to myslenie mi sie odmieni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydawać się powinno, że to takie proste, wszyscy wokół "wpadają" a jak tu człowiek nie uważa:) świadomie chce mieć dziecko, to nie wychodzi, ciekawe jak długo będę czekać...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia od zawsze tak było i bedzie:) Nie kazdemu jest dane tak od razu a znowu dla innego taka wiadomość spada nagle jak grom z jasnego nieba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje, pewnie jakbym zobaczyła na teście dwie kreski też bym nie wierzyła i parę powtórzeń zrobiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile takie huśtawki nastroju to norma w ciąży ;) pomaluj se paznokietki albo połóż maseczkę na twarz i nastrój się poprawi ;) a jak nie to popłacz sobie jak masz ochotę bo i płakać też czasami trzeba ;) Joasia tak to najczęściej jest że jak na czymś mocno zależy to ciężko żeby to dostać :o ale na pewno nam się uda ;) widzę że jesteśmy w tym samym cyklu starań ;) może piąty cykl będzie tym szczęśliwym dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś musi się udać :) a robiłaś jakieś badania Joasia czy na razie bezstresowo podchodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lipcu byłam u ginekologa, bo w czerwcu odstawiłam tabletki, zbadał, zrobił usg i powiedział że wszystko ok, zaprasza jak się uda. Sama zrobiłam badanie na toksoplazmozę. Zastanawiam się po ilu m-cach bezskutecznych starań należy ponownie się wybrać do ginekologa..myślę że może dam sobie czas do końca roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie daje czas do końca roku, niby gin'owie twierdzą że jeśli przez rok się nie udaje to wtedy zlecić trzeba porzadne badania, mnie też badał i zapraszał jak się uda, tylko jakoś nie bardzo mi to wychodzi. Ale postanowiłam, ze daje sobie czas do końca grudnia i jak nic z tego nie będzie lecę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×