Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Tylko ja swojego terminu nie jestem pewna, moz byc tez 4 listopada, chyba nie wytrzymam do tego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nic na ten temat nie słyszałam, ale prawda jest że zwierzęta potrafią wyczuć różne rzeczy :) więc może twój będziesz pożyczać kota jako wczesny test ciążowy ;) będę trzymała kciukolce za was i mam nadzieję że po powrocie przeczytam dobre wiadomości :) ja w ciąży nie jestem, po pierwsze mam takie przeczucie po drugie ze staranka było słabiutko i wtedy kiedy być powinny to ich nie było, więc jasna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakby się potwierdziło :) to zbiję na tym kocie majatek ;) Muszę mu paszport wyrobić koniecznie! A tak na powaznie to pracujesz juz na stałe w tej firmie? sorki moze przeoczyłam wczesniej ale zatrzymalam sie na momencie kresu póbnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola masz racje musisz na siebie uważać bo akurat kotek ma racje ;) jeśli się okaże że tak to bedzie slawny koteczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Goga! no jak się potwierdzi to pewnie bedę musiała go wysłać na wakacje do Kielc ;) bo w tamtych okolicach najwiecej dziewczyn mieszka :) A swoją drogą to ładnie cię skasowali za badania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha to koteczek zwiedzi kielce :D ale masz racje tak sie jakoś złożyło że faktycznie najwięcej dziewczyn z okolic Kielc :) same scyzoryki ;) No jak mi kwote powiedziała to miałam chyba oczy jak 5zł z wrażenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ta za badania w ogole byly, jesli oczywiscie chcesz to powiedziec, bo mi wyobraźnia szwankuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam: grupa krwi + Rh, morfologia, mocz, hormon tarczycy, cukier we krwi, UDRC, HBS, HCV, HIV, toksoplazma, ale nie pytaj co to znaczy bo nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jak czytam o Twoim kocie to mi się nagle przypomniało jak ostatnio wariuje moja kocica...Tez się przymila a to u niej niespotykane,naprawdę. Aż się dzisiaj zdziwiłam jak rano się łasiła i mruczała a to dziwny kot i naprawde nigdy tego nie robi! Ale czy to możliwe zeby kot tak wyczuwał? Nie wiem. W ogóle to się martwie jak ona się przyzwyczai do nowego miejsca jak się juz przeprowadze do Kielc. A na pewno jej nie zostawię bo to jeden z pierwszych prezentów od mojego R. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu niezły zestaw, wszystko tu masz i choroby weneryczne i żółtaczkę. Ale przynajmniej wszystko sprawdzą :) A jak w ogole sie czujesz? Odpoczywasz jak lekarz zalecił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciagle na tej praktyce, umowę mam podpisana do końca listopada, później mam niby dostac na okres próbny ale się zobaczy ;) w każdym razie niby praktyka a pracuje jak normalny pracownik, zadnej taryfy ulgowej, no ale przynajmniej płacą mi za to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ale oni wysyłając cię na to szkolenie bądź co bądź inwestują w ciebie czyli wydaje mi się że powinnaś byc dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn tego że mnie nie przyjmą na okres próbny to się nie boję ale tak się zastanawiam że gdyby udało mi się do tego czasu byc w ciąży to ja się zastanowię czy podjęłabym się tej pracy bo bądź co bądź praca wiąże się z ciągłą jazdą samochodem a teraz zbliża się zima więc warunki pogodowe nie najlepsze i raczej nie chciałabym ryzykować.... tym bardziej że tak wyszło z moją wczesnieją ciążą.... no ale to na razie tylko takie gdybanie, więc biorąc różne opcje pod uwage nie nastawiam się na 100% na pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałabym ich za przeproszeniem w ch...... robić ;) w tej firmie pracuje mój M i dzięki temu mnie przyjeli na te praktyki więc chce być wobec nich w miarę w porządku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. caly dzien nie moglam wejsc na kafe:::(((((( A ja PO STRACIE gabi tak nie moglam sobie dac rady ze juz mam dwa kroliczki.. ale nie sa takie jak ona:( ale tez kochane:) trzymam kciuki za kolejne pozytywne terminy znaczy sie bez @;P Smile pewnie ze Cie odwiedze:) ola ale masz kota:) mam nadzieje ze ma ten dar co kocica Smile:) banmon doczekam sie na to zdjecie?????:P Goga.. blaaa... zdziertusy zawszone!!!!! i czytaj te ksiazki:))))) dobra ja zmykam:PPP dobranoc!!!! jutro po samochod jedziemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes nie mam głowy do zdjęcia, brak czasu i jakos zapominam, a że mamy cyfrówkę popsutą więc muszę zrobic komórką a do tego potrzebuję dobre światło ;) ale nidługo weekend i jak tylko mi przypomnisz w sobotę to zrobie i wyślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 banmon...............26...........5..................... . ...04.11 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok.11.11 HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 Joasia1982..........27..........4....................... .ok. 22.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................14...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........10...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................8............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4...........?.............?............ ............?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już też spadam do łóżeczka ;) dobrej nocki :) odezwę się oczywiście jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie troche lipa tak ich w konia robic, jeszcze by sie na mezu odbiło. Hej Agnes! Jak sie nazywają nastepcy Gabi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nikogo juz tu nie ma :( To ja tez juz spadam do wyrka . Na szczęście jutro już piątek :) Dobranoc pa p a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie nie daja sie sprawdzic ginekologicznie wiec nie wiem czy parka czy tej samej pli:) przypomne Banmon:P narazie mowie gabi do jednego i drugiego::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim W końcu pospalam dziś do 10 :) Oj czuję ze tabelka dolna się powiększy :) Moi rodzice też mają kota i powiem wam że też się tak lasi i za mama chodzi nawet do kibelka, ale raczej nie jest w ciąży :-p Napewno coś w tym jest ze zwierzątka czują zmiany tym bardziej koty. Kot mojej koleżanki zaczął sie dziwnie zachowywać siedział ciągle przy drzwiach wejściowych i płakał, normalnie ujadal i się dowiedziała ze jej dziadek zmarł. A wczoraj w pracy druga koleżanka opowiadała ze mieli rudego Garfielda :) i musieli z jakiegoś powodu go wydać i w tym dniu co ktoś po niego przyszedł, siedział cały dzień pod łóżkiem i jak jej facet go wyciągnął i kazał mu wejść do kociej klatki to kotek się odwrócił, spojrzał na niego i pod okiem miał lezke :( Mojej mamy kot jak widzi ja z balkonu z 2 piętra bo chodzi po balkonie jak akrobata, skacze na dół i biegnie pod drzwi i czeka na nią, a jak mama wchodzi do domu to cieszy się jak dziecko :) Więc coś w tych kocich przeczuciach musi być Goga ja też za kilka badań zapłaciłam 180 zł Na szczęście już piątek i jutro wolne :) Trzymajcie się dziewuszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej HopeU pracusiu wreszcie sie wyspalaś :) nie do wiary :p Ja siedze w domu i odpoczywam tak jak kazał lekarz i nawet książki nie mam do czytania, musze jakąś skombinować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja również siedzę sobie w domku :) z mężusiem, już posprzątane, niedługo za obiadek jakiś trzeba się zabrać, pozdrawiam was gorąco. Ps. również mam kota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej:) witam wszystkich Pracusiow i tych odpoczywajacych z wiadomych powodow- na dodatek bez ksiazek:( ja mam mnostwo wiec moge pozyczyc:) ja wlasnie zrobilam sniadanie i bede je jadla.. a latam od 9 i sprzatam:P i sprzatam:P i jeszcze kuchnia mi zostala, gary do umycia i dwa pokoje ktore sa jeszcze nie wyremontowane a moja kajcina tam spi i wszystkie smieci, kartony zrekonstruowane zostaly do czesci pierwszych:) i zejdzie mi tam, o hohohohoh!!!!! Sama nie wiem ile:) ja kotow nie lubie i wole testy ciazowe plytkowe:P co tam kochane???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomnialam Wam, powiedziec:0 wcziraj az sie poplakalam ze smiechu jak czytalam posty o wpadkach przyjemnych i "tych mniej" na p[orodowce:):):):): masakra.. ale razem z januszem najbardiej nas rozsmieszyl tekst pewnej dziewczyny ktora pisze tak: A moj kolega zapomnial wziac zoiny do szpitala jak miala rodzic:) Zszedl przed blok zaniesc torbe wsiadl i pojechal, dopiero przy szpitalu sie zorientowal ze jego kobieta zostala w domu:))))):):):) hahahahahahahahahahahahahaha!!!!!!! Padlam:)))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia Agnes Agnes doooobre hahaha mam nadzieje że mój mąż o mnie nie zapomnie :D Szkoda że mieszkasz tak daleko bo bym chętnie jakieś książki pożyczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda szkoda:) ale mam nadzieje ze jak juz lekarz pozwoli Ci wyjs z domu to sie spotkamy:) ja sie wykompalam bo wczoraj nie mialam sily czysta i pachnaca zabieram sie dalej za sprzatanie bo brat przyjezdza od kwietnia go nie widzialam :) buziaki zagladam co jakis czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×