Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Hej dziewczyny! Marta gratulacje!!!! Super !!! U mnie @ nadal brak, cycki dalej bolą a brzuch pobolewa :) Zachęcona sukcesem Marty i odrobinę przez brak cierpliwości postanowiłam że chyba jutro rano zrobie test ;) albo jednak w piatek, cholerka sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Gratuluje tym którym się udało :) A nam czyli tym które ciągle próbują życzę dalej powodzenia !!! By w końcu się udało !!! dzisiaj byłam na zakupach i widziałam tyle mam z małymi dziećmi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia masz racje...ja jak ide droga to co chwilke ale wozeczki jada albo brzuszki ida...:) ale nas tez to nie dlugo czeka:) trzeba byc dobrej mysli... ja dzis sie dowiedzialam ze zona mojego kuzyna jest w 5 miesiacu...a tez mieli chyba 5 lat problemy z zaciazeniem...ale udalo sie wiec moral z tego taki ze na kazdego przychodzi odpowiednia pora... Ja rozmawialam z takim lekarzem ktory mi powiedzial ze nawet miesiac po zabiegu moge juz zajsc w ciaze-wiec...na co czekac;D hehe...mam tylko nadzieje ze nie bedzie z tym problemu,bo dzis co mi skladaja zyczonka urodzinowe to zycza ponownego zaciazenia-moze sie spelni:) Kurde taka pogoda ze goscie poszli a ja non stop w lozku i ciagle spac mi sie chce...a jutro na 6 do pracy mam nadzieje ze nie zaspie bo dawno nie musialam tak wczesnie wstawac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka masz urodzinki :) to wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń :) zwlaszcza tego największego ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DWIE !!! DWIE !!! DWIE !!! Zobaczyłam dwie kreski, co prawda druga znacznie jaśniejsza niż pierwsza ale dosyć wyraźna! Cieszę się jak głupek ! Dzisiaj w pracy banan na twarzy cały dzień! Właśnie trzeba iść do pracy.... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola :-D gratuluje Dziewczyny jak wy to robicie, jakiś dobry miesiąc byl :) Marta ja też zawsze tak mysle niestety ze coś będzie nie tak bo za dużo razy oberwalam po nosie :) Ale fajnie tabelka się zwiększa :) ja zostanę w górnej sama chyba bo zaczynam starania dopiero w kwietniu najwcześniej i chyba mnie skreci do tego czasu :-o Ostatnio znalazłam na necie chińskie tablice planowania płci sprawdźcie sobie na co macie szanse, wszystkim moim znajomym się to sprawdziło. Matra Ola jeszcze raz gratuluje :) Ola ciekawa jestem co ci powie lekarz tu w Uk, będziesz w przyszłości mi doradzać jak i co :) Czekam na ten dzień kiedy wam napisze ze mam taki znaczek na teście II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bardzo dobry miesiąc :) ciekawe co u Banmon... HopeU według tych tablic wychodzi mi chłopczyk ;) ciekawe czy się sprawdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 banmon...............26...........5..................... . ...04.11 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok.11.11 HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........11...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83........................10............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4...........?.............?............ ............?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleiłam tabelkę żeby nie trzeba było daleko szukać :) dziewczyny wpiszcie się na dół tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jeszcze za wczesnie? ja za tydzien z srode ide do gina na potwierdzenie takie na 100%, to sie wtedy wpiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 banmon...............26...........5..................... . ...04.11 HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 agnes19...............19.........duzo....................2.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........10...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................8............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4...........?.............?............ ............?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny jak narazie sie od was wyprowadzam.... mam depresje i nie umiem sobie poradzic.. napisze jak sie pozbieram... sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes- nie depresje tylko co najwyżej dołka ;/ Wychodz z tego dołka jak najszybciej i wracaj do nas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes po dupce chcesz??? My tutaj jesteśmy po to żeby się wspierać i nie wolno Ci nas opuszczać! 🌻 Ola GRATULUJE!!! Jednak kotek się nie mylił;) Marzenka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin🌻🌻🌻 Spóznione ale szczere:* Z moich obliczeń od ost. wczoraj zaczęłam 6 tydz. i jak dotąd obyło się bez przytulania kibelka:) Ale czasem mi tak nie dobrze,że mam ochotę tylko zasnąć żeby nie czuć się tak okropnie. Wczoraj się tak zle czułam. A praktycznie cały dzień byłam w trasie. Szukaliśmy działki jakiejś,ale nic z tego nie wyszło. Cały dzień chodziła wczoraj za mną rybka i w końcu na obiadek jedliśmy łososia:) R. mówi,że jak nic bedzie chłopak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 banmon...............26...........5..................... . ...04.11 HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 agnes19...............19.........duzo..................... .2.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........11...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83........................10............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4...........?.............?............ ............?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes jak masz dołka to tym bardziej nie możesz być sama. A tak w ogóle to nie wolno mieć takich dołów! Wyłaź stamtąd i wracaj do nas 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile sprawdź sobie jaka Ci płeć wychodzi na tych tablicach co HupeU pisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile wpisz w googlach: chińskie tablice planowania płci :) Slyszalam jeszcze ze jak są wymioty to bardziej na dziewczynkę a jak nie ma to chłopak. Dlatego obstawialam Dagus że będzie dziewczynka bo biedna przytulala sie do kibelka. Dagus sprawdź jak ci tablice wychodzą :) nie jest to oczywiście 100% ale na moje oko z 95 bo naprawdę sie sprawdza. Coś w tym musi być bo to wg chińczyków zależy od gaz księżyca. Kto to wie? :-o Agnes nie doluj sie 🌻 Amerie napisz coś :-o 3 majcie sie laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile znalazłaś fajnie :) mi też wychodzi chłopczyk ;) HupeU i by sie może zgadzało bo nie mam wymiotów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki, wg kalendarza to wychodzi dziewczynka :D Super, bo tak chcę i tak czuję, że będzie baba :P Mój biedny mąż, jak on wytrzyma z dwoma kobietami w domu :P hehe Już mysłałam ostatnio, że mi pomału przechodzi, bo miałam w miarę spokojny tydzień, ale po wczorajszym dniu już sama niewiem. Wymiotowałam dalej jak widziałam, do tego huśtawka nastrojów, co chwilę ryczałam, głowa mi pękała, normalnie masakra :( Dzisiaj juz jest lepiej i oby tak zostało, bo normalnie boję się cokolwiek jeść :( Agnes, wracaj tu natentychmiast. Przypuszczam, że masz @ no i przez to ten dół. @ se pójdzie i będzie Ci lżej :) Ale nie opuszczaj nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zyczonka:* ja wlasnie wpadlam na chwile do domu rybki nakarmic i jade z powroem do mamy. Znalazlam dla nie i dla mojego K fajne tanie mieszkanie blizej mojeje pracy czekam tylko az zadzwoni do mnie to zdecydujemy czy sie przeprowadzimy,bardziej sie oplaca niz to co teraz mamy i wiecej pokoi:) ciekawe co na to powie...hmmm...dla mnie lepiej bo nie wisialabym mamie na glowie i jak bedzie dzidzia to bedzie mogl miec swoj pokoik:) brrr ale zimno nic lece na autobus wracam do mamuski:) Olka gratulacje:):):):):*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×