Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Z ty zadowalaniem wszystkich to racja. Wszystkim nigdy nie dogodzisz :) Widzę że te Święta będą tymi "pierwszymi" nie tylko dla mnie :) Miłego winkowego i niewinkowego (dla zafasolkowanych) wieczoru ;) ja jus musze powoli spadac. A zty testowaniem to chyba nici bo zaczął mnie brzuch boleć tak okresowo :( Życie to nie bajka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola robiłaś test? ja chyba dostane powoli okres :o bo już coś tak się szykuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Zrobiłam ten test i oczywiście JEDNA GRUBA KRECHA ! na razie wzięłam tą porażkę " na klatę " ;) Gorzej będzie jak dostanę @, bo ten ból brzucha jest raczej jednoznaczny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam Ale sobie pospalam :) Ola czuję ze będziesz następna :) Ja też chce już wiosnę i mam nadzieję że zimą będzie łagodna Trzeba się zbierać na zakupki jakieś, muszę sobie nastrój poprawić :) Ola czekamy na wiadomości o dwóch kreskach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam przynajmniej nauczkę że nie warto się spieszyć Wszystko i tak okaże się w przyszłym tygodniu :) Też powinnam sie udać na jakieś zakupki ale nie chce mi się za bardzo, poza tym muszę posprzatać chałupkę i jeszcze zrobić ciasteczka zwane paluszkami wiEdźmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może rzczywiście za wcześnie na test .....widać swoje trzeba odczekać i nie można przyzpieszyć pewnych rzeczy a do mnie już @ przychodzi, jutro powinnam dostać ten właściwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej przed wyjazdem niz na wyjazd, troche szkoda ale w sumie spodziewałam się tego, nie każdy musi mieć dziecko :) może akurat ja nie musze mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon bo Ci dupe spiore jak będziesz takie głupoty wypisywać!!! Pewnie że musisz mieć tylko może akurat jeszcze nie tym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 banmon...............26...........5..................... . ...04.11 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok.11.11 HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 Joasia1982..........27..........4....................... .ok. 22.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................14...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........10...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................8............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4...........?.............?............ ............?........? wklejam bo już dawno tabelki nie widziałam i trzeba się do niej dokopywać ;) no ale Goga taka prawda niektórzy po prostu dzieci nie mogą mieć, jesli ja do nich należę to trudno trzeba będzie przyjąć to na klatę, jesli będę miała czas to od stycznia porobię szczegółowe badania i zobaczymy. Mam takie przeczucie, że przez ten zabieg coś mi się porobiło i bez interwencji lekarzy się nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon to idź w styczniu do dobrego gina. Tylko nie wmawiaj sobie nic złego bo pozytywne myslenie tez jest ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nawet jeśli potrzebna by była jakaś interwencja lekarza, co sie teraz często zdarza, to przecież i tak warto (no ale to ten najgorszy scenariusz i u Ciebie to wcale nie musi byc potrzebne czego Ci życze). Zresztą narazie o tym nie myśl, głowa do góry i bądź dobrej myśli :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Goga :) to jest po prostu takie irytujące że innym się udaje a mi nie :o widzę że w tabelce jest nas trzy z tą samą ilością cykli ;) w ogóle dzisiaj mi wyszła chyba najładniejsza kawka :) szkoda że nie można tutaj wkleić zdjęcia ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę, jest nas cztery z 5 cyklem starań..mam nadzieję że może w tym m-cu te starania będą skuteczne, chociaż mój optymizm jest umiarkowany, Miłego wieczoru dziewczyny !!! NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 banmon...............26...........5..................... . ...04.11 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok.11.11 HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................14...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........10...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................8............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4...........?.............?............ ............?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia może w takim razie do 6 razy sztuka :) chociaż ty masz szansę, żeby się jeszce udało w 5 cyklu ja już tylko na 6 mogę liczyć ;) a gdzie pozostałe dziewczyny?? i czemu amerie się do nas jeszcze nie odezwała? :o mam nadzieje, że skoro tak dłuuuugo milczy to powie nam za to jakąś dobrą nowinę ;) no i agnes coś słabiutko się ostatnio udziela :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon musze wkońcu spróbować zrobić tą Twoją kawke :) tylko się boje że mi się nie uda... :o zrobie jak męża nie będzie w domu żeby nie było obciachu jakby co :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spieniam mleko tak do 3/4 szklanki ale to według uznania się daje-tak mi się przynajmniej wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nikogo nie ma :( nie wiem jak u was ale w kielcach okropnie zimno, pojechaliśmy z M na pizze i niby tylko kawałek przeszliśmy ulicą a zmarzłam strasznie :( jestem ciepłolubną istotką i muszę mieszkać w jakimś ciepłym kraju ;) jutro już wyjeżdżam :o strasznie mi się nie chce....zastanawiam się czy zabierać kompa, bo może będzie tam net bezprzewodowy, cholera wie..... prosto ze szkolenia mój M po mnie przyejdzie i jedziemy do Łodzi do mojej mamy :) także odezwę się do was w przyszła niedzielę dopiero. Mam nadzieję na dobre wiadomości od was dziewczeta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Banmon! u mnie pogoda dzisiaj bardzo ładna, byliśmy z mężem na spacerku nad morzem :) @ jeszcze nie przyszła ale coraz bardziej jestem przekonana ze niebawem się pojawi :( Mam nadzieję że u Ciebie jednak się nie pojawi ;) A co do kompa, mozesz wziąść a może będą mieli internet ? A jak nie to zawsze jest pasjansik w samotne wieczory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta82 i Magda8080 dezwijcie się, napiszcie czy jest już @ czy raczej dwie kreski :) Dagus ostatnio czytałam że "przywiązanie" ciężarnej kobiety do sedesu może oznaczać ciążę mnogą ;) Banmon ładne te kawki, takie profesjonalne ;) ale chyba jeszcze bez żadnego likierku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowiłam że jednak wezmę kompa, rzeczywiście jak netu nie będzie to można sobie w coś pograć ;) Ola w takim razie jutro chyba teścik robisz? ;) do mnie @ przyjdzie, myslałam tylko że wczoraj już będzie albo dziś a tu się jednak szykuje akurat na wyjazd mój :o wczoraj miałam taki leciutko brązowy upław ale to zaraz po naszym porannych przytulankach..... dlatego byłam pewna, że to kwestia godzin aż @ się zjawi, no ale widac na razie nic z tego,trochę dziwne..... mam nadzieję Ola że jednak @ cię oszczędzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Magda8080mpiszemy też od czasu do czasu na innym topiku i tam z trzy dni temu magda napisała że ma dwie kreski :) mam nadziej że się na mnie nie obrazi że mówię to ja a nie ona osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawki bez likieru bo nie mogę się zebrać żeby w końcu jakiś kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×