Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

A ja Ci powiem Banmon, ze ja tego piwa nie cierpie:( wszyscy go tak zachwalaja, a ja raz zrobilam wyla i.... wiecej nie skosztuje::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to tylko raz mi sie tak zdarzylo, a poza tym kawa nigdy na mnie nie dziala jak mialam isc spac to zawsze padalaam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po Mam Talent ..... dziewczyny kijowy nastrój mnie nadal nie opuścił, jak ja cholernie zazdroszczę tym dziewczyną co mają swoje pociechy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ty zazdrośnico ;) Nie martw się ja też zazdroszcze innym :( Mam problem bo zaprosiliśmy do nas na Święta znajomych z pólrocznym maluszkiem, jeszce nam nie odpowiedzieli ale po tym co nas spotkało chyba mi się Wigilia w tym gronie nie uśmiecha, chyba wolałabym żebyśmy byli sami... Mam nadzieję że jednak nie przyjdą. Ja to dopiero jestem świnia no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty Agnes po d... powinnaś dostać! I to już teraz a nie w grudniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zajrzałam na nk a tam znajoma kolejne zdjęcie swojego szkraba wstawiła , ale że dziecię brzydkie jest jak noc to nawet nie jest mi jakoś strasznie przykro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D oj jak dobrze wiedzieć, że nie tylko ja taka jestem ;) wszyscy zawsze gadaja, że nie ma brzydkich dzieci bo każde jest ładne ale ja akurat tak nie uważam ;) nie dziwię ci się bo mi też wizja spędzenia Wigilii z jakimkolwiek dzieckiem by nie odpowiadała, no chyba że dziecko w wieku powyżej 9 lat jest ;) a ten bobas moich znajomych to akurat śliczniutki dosyć jest ..... eh ale paskudny babsztyl ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz Banmon pecha że bobas znajomych ładny ;) A wszystkie dzieci są śliczne , tyle że nie dla wszystkich ;) Są zawsze śliczne dla swoich rodziców i dziadków :) Ale jak spojrzeć na nie obiektywnie to czasem zgroza, szczególnie takie świeżo po porodzie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka i następny wstawił zdjęcia dzieciucha, dosyć ładnego albo (sądząc po tych różowych ciuszkach ) ładnej ;) tak sobie myślę że jakbym policzyła ilu z moich znajomych z nk w moim wieku ma dzieciaki , to będę w zdecydowanej mniejszości :( może jeszcze paru jest bezdzietnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA SOBIE KARAOKE ZROBILAM:P Zaraz pewnie moja kochana sasiadka policje wezwie, a wisi mi to:) Mnie sie wszystkie dzieci podobaja:p A szczegolnie te z downem.. powaznie!!!!! Kocham patrzec jak sie usmiechaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w marcu urodzi sie dziecko tej wrednej ciotki.. mieszka kilka domow dalej wic bede musiala tam pojsc... ale jakos nie ciesze sie z tego.. jedza jestem.. wiem.. wczesniej ja bawilam sama ich dzieci ale teraz jest mi przykro.. swinia ze mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Mojemu koledze niedawno sie urodzil przepiekny synek:P Jego to bym odwiedzila, ale troszki daleko mieszkaja:P Sliczniutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes wcale nie jesteś świnia! Mojej "kochanej szwagierce" urodzi sie chyba w lutym, jak szkoda że my będziemy w uk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nawet jakbym była w Polsce to i tak bym nie poszła zobaczyć, nie chce mieć z małpą do czynienia. Jak byliśmy w ciąży to doskonale o tym wiedzaiła bo teść powiedział, a jakoś zapomniała pogratulować, wredna małpa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)u mnie nic nowego nie slychac po staremu-brzuch boli no i pare krostek wywalilo jk zwykle przed okresem...:( milego dzionka zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny 🖐️ można powiedzieć, że jak na moje mozliwości weekendowe to dzis wstałam skoro świt ;P Ola na prawdę milo usłyszeć, że nie tylko ja mam takie odruchy jeśli chodzi o dzieci znajomych.... ;) Agnes trzymam kciuki żebys się w końcu pozbierała z tym snem ;) pomęczysz się trochę dzisiaj a o 21 zaśniesz jak dzidziuś ;) Asiaaak nie kracz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he tez jestem zazdrosnica co do bobasow...:Pjak uslysze ze ktos znowu jest w ciazy to mnie normalnie depresja bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie spie Banmon:p jakos daje rade:) a moze Asia ta @ nie przyjdzie????? A Ty Banmon po cos tak wczesnie wstala????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D tzn że wszystko z nami w porządku ;) chyba muszę se jakieś sniadanie zrobić nerwa mam nadal myślałm, ze przez noc mnie opuści ale nic z tego :o w zasadzie to sama dokładnie nie potrafię opisać swojego stanu, czuję, że jestem podminowana a przy okazji nic, kompletnie nic, mi się nie chce robić, mam wszystko w d.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłam już spać mam nadzieję Agnes że wytrzymasz cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 AsiaAaK..............19............dużo................. .ok.23.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........12...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............5.........ok. 11.07.2010..........?.........? Wklejam zeby nie szukac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mi sie oczy kleja ale jak bedziemy pisac to nie zasne:p Oc to szantaz:P:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Banmon ja tez nie wiem co mi nie pasuje tak dokladnie, ale wszystko mnie wpienia i doprowadza do furii!!!!!!! Wyrzylabym sie na czym, a najlepiej na kims:p siedze od nocy:) przy tym kompie i mi sie mozg lasuje, a kregoslup to juz nie powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam jakiegos inteligenta:p gre- gdzie sa pytania z historii i tak o to soie powtorzylam caly material, ale jestem z siebie dumna, bo pytania byly typowo z rozszerzenia i pamietalam:P ale poza tym kto w nocy historie powtarza.. widzisz Banmon, mowisz ze cos z Toba nie tak, a przypatrz sie mojej osobie!!!! Ewenement na skale swiatowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jestem pewna ze ta wredna @ przylezie...:(:(:( chociaz nadzieje mala jeszcze mam tak po cichutku ale wiem ze glupia jestem bo bede bardziej rozczarowana jak juz dostane okres...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×