Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

a ja of course nie spie.. cholernie zimno obok kompa bo przeciez sie nie pali.. juz palce mam czerwone od zimna ale tak siedze i czytam i czytam od kilku godzin... a zlapalam jakas depreche... takie tragegie nas dotykaja... dlaczego tak????? mnie brzuch wczoraj bolal na owulke ale prze4szlo, dziwne bo boli caly dzien... ale to moze przed owulka i dzis da o sobie znac to bolisko potworne!!!!! jakos stracilam wene do zycia.... ten od samochodu wczoraj byl z kasa dzis zadzwonil i powiedzial ze nie bierze... a do jutrAa musze rachunki zaplacic .... ehhh... szkoda gadac... mam ochote na kakao, lody sorbetowe ktorych nie nawidze.. ale za mna chodza:p i kisiel ale taki kwasny.. i grejfruta:p no i jeszcze herbatke z cytrynka:) mhmmm.... i jeszcze... dzemiku wisniowego:):):):):) ach!!! dziewczyny jeszcze nigdy nie mialam takiej checi na jedzenie mam takiego smaczora:p i jeszcze szarlotka by sie przydala:) taka kwasna:p ehhh. rozmarzylam sie :P wiecie co??? zrobie sobie kawke:P chcialaby,m latte ale ma 3w1:) tez dobra:) padam dziewczyny.. moje ostatnie figle organizu dobijaja mnie... koszmar!!!! zaraz do Was wroce tylko wode wstawie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piecu napalone:p kawusia wypita:) herbatka czeka, ale nawrzucalam cytryny::)):):)P) zakwasze sie na calego:P kajtka wypiescilam:P ale na dworzu zimno:( ale raczej z domu nie bede wychodzic bo i po co... kasy nie mam to zakupow nie zrobie, a powinnam bo lowowka pusta no ale coz.... jakos sie przezyje... lece po herbacinke:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile bardzo mi przykro :( Magda tobie gratulacje Goga trzymaj sie jakos i bądź dobrej myśli 🌻 dziewczyny ja jestem przerażona, tak dużo kobiet przechodzi przez poronienia :( w pracy ostatnio koleżanka też poroniła , druga straciła dziecko w piątym miesiącu nie wiem co było przyczyną. Nie chce sobie nawet tego wyobrazić. Boję sie już na zapas nawet nie wiem czy zajde a już sie boję ze mogłabym stracić :-o Marta mam nadzieję ze u ciebie jest dobrze. Ogólnie ten miesiąc mnie dołuje niech już będzie wiosna :-o Agnes a co ty masz takie smaki? Trzymajcie sie wszystkie dziewczynki 🌻 Jadę do pracy leje dziś masakrycznie ale jest z 12 stopni, później do drugiej i tak w kółko. Ostatnio mi szef powiedział ze przedłuży mi umowę po nowym roku w drugiej pracy ale wcale mnie to nie cieszy bo jestem zmęczona i nie wiem czy dam radę tak dalej. Wiem jedno ze chce dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile tak mi przykro...:(;* Goga mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze:) Magda gratulacje!!!:) tez juz bym chciala... dziewczyny ten topik jest jakis pechowy...:( moze zalozymy nowy temat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... Dziękuję Agnes to tak na wstępie. Kochana jesteś 🌻 Ja naprawdę nic nie rozumiem...Tydzień temu wszystko było ok a tu nagle serduszko przestało bić..:( To jest straszne po prostu, w nocy zwijałam się z bólu..już wiem co to są bóle porodowe...Mam nadzieję ze sama się oczyszczę bo nie chcę mieć zabiegu:( W poniedziałek idę na kontrolę. Dzisiaj bóle ustały, troszkę krwawię a wolałabym mieć już to za sobą... Tak się cieszyliśmy:( Ledwo na oczy patrze z płaczu:( Nie wiem co bym zrobiła bez mojego R. Dobrze ze go mam i jest przy mnie w najgorszych chwilach. Od 1 grudnia mamy mieszkanie załatwione, podpisaną umowę...Jednak na razie zdecydowaliśmy sie na wynajem a kredyt przyda sie na dom...Tak się cieszyłam,że nie długo bedziemy we trójkę tam... Będziemy...ale z kotem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile ogromnie mi przykro, trzymaj się 🌻 Magda jeszcze raz gratulacje :) może głupio to zabrzmi ale podobno po ciąży biochemicznej się szybciutko zachodzi znowu w ciąże jesteś kolejnym przykładem na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 AsiaAaK..............19............dużo................. .ok.24.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-............................???? CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........12...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5...........4.........ok. 11.07.2010..........?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Smile wspólczuję, wiem przez co teraz przechodzisz :( Ja po ciąży "oczyściłam się " sama. Nie wiem co ci lekarz powiedział ale mi kazali to krwawienie traktować jak @, czyli nie muszę czekać na kolejną @ tylko zacząć staranka od zaraz, Tak samo jest napisane w takiej książeczce o poronieniach ze szpitala... Goga co ciebie? Magda gratulacje!!! Jeśli możesz to napisz czy przed poronieniem miałaś często bóle brzucha jak przed @ i jak dawno temu to było... Sorki że tak się dopytuje ale dałaś mi nadzieję że mi też sie kiedyś uda ... Marta odezwij sie, napisz co u ciebie i fasolki :) A jutro już piątek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon ja też! a jeszcze zmienili mi godziny pracy i kończę o 12:30 :) A w sobotę jadę do "dużego miasta" na świąteczne zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę skończyć tak wcześnie :) i te zakupki :) super :) ja planów weekendowych jak na razie nie mam, może do kina się wybierzemy no i znowu przeczytałam, że w Kielcach jest jakaś fajna kawiarnia więc wybierzemy się do niej, mają tam kawki, czekolady na gorąco i ciasteczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon to fajnie z tą kawiarnią:) Od 1 grudnia bede miała możliwość ją odwiedzić. My na zakupy mieliśmy jechać jutro, ale z wiadomych względów przesuniemy to na przyszły tydzień... Ola bo w Twoim przypadku było to tzw. wczesne poronienie, niewiele czasu po pierwszej @ od ciąży. A ja byłam już w 2 miesiącu:( Chociaż lekarz powiedział ze do 10 tyg. zazwyczaj organizm sam się ,,oczyszcza''. Więc są szanse ze zabiegu nie będzie..Strasznie mnie to przeraża, więc chciałabym zeby mnie to ominęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo z tą kawiarnią to dobry pomysł , namówię mojego m w sobotę ;) Chociaż mieszkamy nad morzem i kawiarenek nam nie brakuje ale dawno juz nigdzie nie byliśmy, nie licząc starbucksa. A kino mi się marzy, ale jakiś niegłupi film do myslenia, albo teatr, oj mogę tylko pozadrościć ;) A w ogóle to coś ze mną nie tak, jakies smaczki mam czy coś? Własnie jem kaszke manna z powidłami śliwkowymi (z braku soku malinowego) Chodzi za mną jarska fasolka po bretońsku :) W pracy kręciło mi się w głowie i muliło mnie. Mam więcej dolegliwości ciążowych niż jak faktycznie byłam w ciązy ;) No nic była już ciąża biochemiczna czas na urojoną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile tak po prostu przeczytałam w tej książeczce ze szpitala , sorki... Mam nadzieję że zabieg cię ominie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola w takim razie korzystajcie z uroków mieszkania w pobliżu kawiarenek i wypróbowujcie je stopniowo :) Smila też mam nadzieję, że ominie cię zabieg i leżenie w szpitalu Jutro ostatni dzień porannego wstawania :) strasznie chciałabym mieć wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola w takim razie korzystajcie z uroków mieszkania w pobliżu kawiarenek i wypróbowujcie je stopniowo :) Smila też mam nadzieję, że ominie cię zabieg i leżenie w szpitalu Jutro ostatni dzień porannego wstawania :) strasznie chciałabym mieć wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przeczytajcie to sobie http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,7271969,Jak_dobrze_gwalcic_dzieci__Pedofil_radzi_w_sieci.html nóż się w kieszeni otwiera ..... jasne wiedziałam o pedofilii ale nie zdawałam sobie sprawy że ci zwyrodnialcy mogą sobie pisać na forum i nikt im nic nie zrobi.......... ręce opadaja nawet nie potrafię tego skomentować bo same inwektywy mi się nasuwaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że link się podzielił :o nie ma tam spacji .... nie wiem czemu mi tak podzieliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja oczywiscie nie spie:( chcialam wytrzymac w dzien ale bylam juz tak oslabiona ze po prostu doszlam do lozkja i padlam... w nocy lepiej sie czuje niz w dzien... normalnie katastrofa... jesli chodzi o janusza.. powiedzialam mu ze nie chce go wiecej widziec.. jednak przyjechal i powiedzial duzo na temat nas, powodu jego obecnego zachowania, checi zmiany.. Zapytal czy dam mu ostatnia szanse... powiedzialam ze sie zastanowie.. jak narazie nie dalam mu jeszcze odpowiedzi bo chce zobaczyc zmiene, ale szczerze powiedzialam ze chce byc z nim... jak narazie jest ok... ale czas pokaze czy j zrozumial.. staran nie przerwalismy... a tak w ogole to nie za ciekawy dzis dzien.. mama poprosila mnie zebym zrobila zakupy... pojechalismy, zapakowalismy do wuzka oczywiscie ja kasy nie mialam tylko karte mamy i musielismy zwrocic zakupy bo karta cos tam.. ja sie nie znam... ale wkurzylam sie... ciagle mam bolesci.. owulacja.. ale takie inne.... nie umiem Wam opisac ale czyje ze inne... masakra... takie dziwne uczucie... mam nadzieje ze sie jutro skonczy bo to nie do zniesienia.. nie ze tak bardzo boli tylko tak inaczej.. kurde nie potrafie na serio tego wytlumaczyc.. nie myslcie ze sobie wmawiam ciaze.. to nie to... po prostu wscielka jestem przez to ze szok... dobrze ze nie widzicie jak moj pokoj wyglada.. dwa dni nie sprzatalam:( Smile mam nadzieje ze nie bedziesz musiala miec tego zabiegu i szybciutko zaczniecie staranka:P Wszystkie Anioleczki czuwaja nad nami:) kiedys sie z nimi spotkamy:p ja ze swoim tez:) braciszkiem albo siostrzyczka:) moze nie powinnam Wam pisac bo tu tez zaciazone sa i takich widokow nie powinny ogladac.. ale na jakims topiku znalazlam linka na stronke zagraniczna ze zdjeciami z porodow.. "roznego rodzaju" cc, w wodzie, w domu, ale rowniez jest tam dzial, gdzie pokazane sa sytuacje tradiczne,. I wlasnie w taki sposob przeczytalam artykul wraz ze zdjeciami o kobiecie ktora urodziala w 23 tyg ciazy.. coreczke... dziewczyny..moze nie zrozumiecie mnie ale nie widzialam bardziej cudownego dziecka... ta dziewczynka... maluski promyczek slonca ktory tak wczesnie na swiat przyszedl i niestety odszedl... ciagle mam ja przed oczyma... niestety Anioleczek odszedl... to tragedia niewatpliwie ale ja nazwalam to cudem!!! Nie umiem Wam tego wytlumaczyc tak jakbym chciala ale ciesze sie ze byla i moglam zobaczyc ja na zdjeciu... reszte pozostawiam sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mialam dzisiaj cudowny sen...:) bylam w szpitalu juz z moim bobasem po urodzeniu chyba nawet dziewczynka byla:):):) jak sie obudzilam to przez pare chwil myslalam jeszcze ze to prawda ale pozniej dotarlo do mnie ze to byl tylko sen...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 AsiaAaK..............19............dużo................. .ok.23.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........12...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4............7.............30.06.2010.. ........?............?........? Marta82...........5...........4.........ok. 11.07.2010..........?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×